הנה הפתרון לאחד הקשיים הגדולים ביציאה לשאלה

שלום חברי הפורום היקרים

שמי מתן פחימה אני מטפל ומנחה תהליכי שינוי, מסייע לאנשים להיות מי שהם נועדו להיות, להתגבר על הפחד לממש את עצמם, ולגשר על הפער בין מי שהם בחוץ למי שהם בפנים,ולהתגבר על התסכול שנוצר מכך .

מאחורי ארבע שנות העמקה בטיפול והנחייה,והנחיית קבוצות וסדנאות, ומאות טיפולים והנחיות לעשרות אנשים שחייהם השתנו . 

לפני לא מעט שנים הייתי אדם שמאוד מתקשה להיות מי שהוא באמת. לא חזרתי בשאלה, אך כשאתה מציג מישהו אחר שהוא לא אתה לכל הסביבה שלך, אתה מרגיש פער ותסכול גדול בפנים.

מאז אני מקדיש את החיים שלי לעזור לאנשים, שבמצב דומה לעשות זאת , באמצעות עבודה עם תת המודע.

חשוב לי לעזור לכמה שיותר אנשים, ולהגיע לכל מי שאוכל. הפורום הזה נראה לי כמקום שעוזר ותומך באנשים בדיוק באותו תהליך שאני עברתי, רק שכאן זה בשילוב היציאה מהדת, וחשיפה של האדם האמיתי.

ברצוני לשתף אתכם בתהליך מיוחד שיצרתי אני ובת זוגי שגם כן מטפלת באנשים ועוזרת להם להיות מי שנועדו להיות, תהליך אודיו אשר יוכל לעזור לכם לומר בזמן אמת להגיד את מה שאתם לא מעיזים לומר. במידה ואתם נלחצים ונסגרים כשאתם רוצים להגיד את דעתכם, או שומרים דברים בבטן לאורך הרבה מאוד זמן , התהליך הזה יעזור לכם לעשות זאת.

הנה הקישור להורדת התהליך 

http://freecleaningmeditation.ravpage.co.il/beyourself

אשמח לשמוע איך וכיצד התהליך עזר לכם  ולענות על שאלות ולתמוך בכתובת המייל hagshamot4you@gmail.com

* חשוב להגיד התהליך הוא בחינם 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר