עיצוב פנים

ייעוץ, מידע וצפייה בסרטונים בנושא - עיצוב פנים עיצוב הבית והמשרד בעזרת מעצב פנים מקצועי.

שירותים בעיצוב מדהים

אם כבר מדברים על עיצוב, הייתי שבוע שעבר בחתונה הממוקמת בחצר של חברים הם התקנו לצורך האירוע שירותים ניידים בעיצוב מדהים, קשה להאמין שזה בסך הכל תאי שירותים, פלקטים על הקיר בטקסטורת ריבועים שחור לבן, תאורה צהובה, מראות ופרחים פשוט מעלף....

כן

משרד עורכי דין נאמן זקן ושות' ביד חרוצים.

עיצוב פנים

ייעוץ, מידע וצפייה בסרטונים בנושא - עיצוב פנים עיצוב הבית והמשרד בעזרת מעצב פנים מקצועי.

עיצוב פנים

היי, אני מעוניין לעשות קורס עיצוב פנים.. איפה כדאי? אני מעוניין גם בתחום של תכנון משרדים וגם עיצוב בתי יוקרה.. תודה

אם יש לי כבר אדריכל אז אני בכל זאת צריכה מעצב פנים?

שלישי שמח חברים

בקרוב אני עובר למשרד חדש ונוצץ בבניין משרדים קרוב לבית. המשרד רק לגמרי מרהיטים, ונכנסים אליו עוד כמה חברה. עניינתי אותם ברכישה מרוכזת של רהיטים ובעיצוב פנים מקצועי, והם ממש התלהבו. השאלה שלי היא איפה איפה לקבל עיצוב משרדים מקצועי ובהתאמה אישית בעלות נמוכה?

תודה

דורון

עיצוב פנים זהו לא רק תחום פונקציונלי, אלא גם סוג של אמנות. אני מכירה ורוצה להמליץ על מעצבת פנים נפלאה שעיצבה לנו את הבית. קוראים לה איריס דישון. היא הייתה מאד קשובה לצרכים שלנו ולוותה אותנו לאורך כל הדרך. התוצאה היא בית שאנחנו מאד מאד אוהבים ושמחים לארח בו אנשים! 

אשמח גם להמליץ על מעצבת פנים מוכשרת שיצא לי להכיר לאחרונה. שמה בישראל איריס דישון. וזה האתר שלה להתרשמות: http://www.irisdishon.co.il

אגב, תוכלו לקבל תשובות לשאלות שלכם דרך שיטוט באתרים של מעצבי פנים. זו אחלה דרך ללמוד את התחום! 

גנים ושושנים - עיצוב המרפסת והגן. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר