דניאל כתבת שטויות ממש כך

דניאל לו לא היית טיפש אז אולי.........

"להכפיש כל נושא דת והלכה ובנקודה כזאת, הרי שיקפצו כעל רוב שלל, וזאת מתוך איבה. ואף הייתי אומר ללא היסוס ואני עומד אחרי דברי, זה מתוך חוסר ידע ובורות" זה ציטוט ממה שכתבת למילותיך אפשר להדרש בהתייחסות מסוימת והיא ההתיחסות לשימוש בשפה העברים להצטייר כאדם מבין ובעל השכלה של חוקר נפשות אך אתה משתמש בכך מחומר לשטיפת מח שעסקו בו מתחזים רבים דהיינו שפתם של נוכלים וזה מה שאתה נוכל המציג דברי תורה לכיסוי עמדותיו ההכפשה היחידה שחילוני מכפיש הוא אנשים כמוך שחושבים שהם שליחי התורה אז דע לך שלא כבר המהר"ל קבע שאתה ודומיך הינם"בעלי בתים"אנשים שראשית רצונם הוא לכיסם ולהסתיר זאת מטיפים בשער עדיף להיות יוצא בשאלה או חילוני טהור ממזויף נקלה שכמוך המעז להביא מילות קדושה כשטמא הוא מהיסוד כן דניאל בשפתך הנלוזה טומאה הבאת עליך

שבת לדתל"שים

שמעתי מפי השמועה שהולכת ומתארגנת לה בשבועות הקרובים שבת מיוחדת לדתל"שים, במיקום כלשהו במרכז הארץ (פי השמועה = YNET, המתחרים). אני תוהה אם מדובר בשבת "פנויים פנויות" מאוכוונת קהל יעד (שאליה יבואו, מן הסתם, 10 דתיים ודתיות שעוד לא מצאו חתן/כלה שלושה עיתונאים, שני דתל"שים, ורב) או שמדובר בשבת עם תוכן אמיתי מעניין ורלוונטי, שיכולה לפתוח את הראש לתכנים ואנשים אחרים. בקיצור אשמח לשמוע המלצות ביקורות ושאר ירקות, בנושא.

יכול להיות מענין השבת הזו

ודבר נוסף,

זה שיהודי ששומר תורה ומצוות הוא שורד בכל סבך, ואינו צריך חיזוק לדרכו. אלא הוא שלם עם עצמו תמיד ובכל עת ובכל מצב. ומבחינתו להיות יחידי ביער ולכשיגיע זמן המינחה הרי שהוא יעצור את כל מהלכיו ויעמוד וישא תפילה כמו כן לימוד תורה ושאר מעשי חסד שיבצעם מתוך מודעות ולא מתוך כפיה. כי זהו יהודי וככה הוא!

הוצא מהקשרו

דבריך ראויים והגיוניים אך ההקשר לא מובן לי. אולי הם הוצאו מהקשרם באיזשהו אופן, או שההקשר הוצא מהם. בכל אופן אשמח אם התגובות תהינה ממין ההודעה, כלומר, התייחסות עניינית לנושא (בהקשר הזה - שבת לדתל"שים) שיהיה שבוע טוב ומבורך

התייחסותי כוונה לנושא של ההתערבות..

אך תקלה תכנית הביאה זאת לעמוד תגובות זה. במקום להמשך תגובה בנושא שדובר... וביקשתי להתערב ולא על כסף

יכול להיות מענין השבת הזו

ועברה השבת בשקט

והנה ממטרים ורוחות וגשם ותודה לעננים ולרוח שהעיפו מכאן את המחבת"ים

עצירת הגשם

חשבתי שהיתה עצירת גשם בגלל הדת"לשים הסתבר שזה הה בגלל המח"בתים ...

היי sem

ראיתי אותם עם הראש בעננים הזויים לגמרי אז הבנתי שזה הם מה שלומך בחורף קר זה?

הי יוס

החורף השנה עובר עלי טוב , לא קר מידי לא חם מידי. מעט גשם והאפיזודות הקצרות האלה פלא של הטבע - מפעים כל פעם מחדש - נסעתי קצת צפונה מראש פינה דרך טבריה . מיים בנחלים גשם ברד גשם וקשתות בענן מראה מרהיב . והיום השמיים כחולים ובהירים עם עננים רחוקים ולבנים ,כלניות מבהיקות בצבעי אדום וגם סגול וורוד . הכל ירוק מסביב - נעים . והשקדיות שכחתי את השקדות איזה יופי איזה פלא .ו שלדגים וקורמורנים ושחפים ומיני ברווזים . ולבנונית קטנה ובחזרה זוג העורבניים בגינה שלי . לא צריך כלום - איזה שקט איזה יופי . אם אלהים ברא את האדם ביום השישי לפחות היה צריך להיות קצת יותר בררן .

עצירת הגשם

חשבתי שהיתה עצירת גשם בגלל הדת"לשים הסתבר שזה הה בגלל המח"בתים ...

אני חשבתי כשאלוהים מתעצבן הוא מוריד מבול

מבול בלתי צפוי היצור הזה

אני חושבת שאת צודקת

רחלי, האם כינית את אלוהים יצור ?

הי יוס

החורף השנה עובר עלי טוב , לא קר מידי לא חם מידי. מעט גשם והאפיזודות הקצרות האלה פלא של הטבע - מפעים כל פעם מחדש - נסעתי קצת צפונה מראש פינה דרך טבריה . מיים בנחלים גשם ברד גשם וקשתות בענן מראה מרהיב . והיום השמיים כחולים ובהירים עם עננים רחוקים ולבנים ,כלניות מבהיקות בצבעי אדום וגם סגול וורוד . הכל ירוק מסביב - נעים . והשקדיות שכחתי את השקדות איזה יופי איזה פלא .ו שלדגים וקורמורנים ושחפים ומיני ברווזים . ולבנונית קטנה ובחזרה זוג העורבניים בגינה שלי . לא צריך כלום - איזה שקט איזה יופי . אם אלהים ברא את האדם ביום השישי לפחות היה צריך להיות קצת יותר בררן .

זו היתה טעות בקו הייצור

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר