צמרמורות והתרגשות אחזוני מעוצמת הדיון המתפתח ..

אני רוצה לבשר לכולם אחים ואחיות יקרים שההחלטה היא כנראה סופית אני חוזר למתיקות העצומה של התורה (אוי איזה מתיקות אדירה ).אחת הסיבות להחלטה הדרמטית היא התגובות של כמה מהאנשים המזוהמים שכותבים כאן בפורום הם הוכיחו לי מה זה חילוניות מה זה ריקנות .(די אני רוצה חזרה לדת לחום ליופי האדיר הזה )הבנתי לאן אפשר לדרדר שאין תורה ודרך ארץ ..אני בז לכם בוז עמוק לכל אותם ההזויום שעמד להם ובגלל זה החליטו לעזוב עולם מלא תוכן ..(שובו בנים שובבים לפני שאש הגיהנם תאחז בגופכם המתועב )אינני רוצה חלק איתכם אני חוזר לאבא אני חוזר לאש התורה ווליופי של קיום המצוות ושמירת התא המשפחתי ..זכות אחת לכם שבגלל סיגנונכם הנפשע אני חוזר ואולי בזכות זה אלוקים יחזיר גם אתכם ולא תצטרכו לראות את אש הגיהנם אוחזת בגופכם הסרוח ..תודה לכולם ושבת קודש שלום

רק אל תשכח להתרחץ

הזהום פה נשאר דבוק לנצח שאפילו התפילות ההזויות שלך הרי אתה דתי מתחזה שהיה בטח פושע קטן קודם לא ינקו נא לטבוך ברפש של עצמך אולי הוא ינקה את האמת שרכשת במקום מזוהם זה

נני , אל תלך ! אל תלך !!! אל תלך !!!!!!!!!!

השאר עמנו איש צדיק . אנא ממך ...בזכותך כמה וכמה מהקוראים בפורום זה החליטו לחזור בשאלה .קראו את דבריך ההזויים , ראו את התחזותך והחליטו שאין הם מעוניינים להשתייך לעולם בו אתה מאמין . אתה נכס יקר לנו .

ניראה לי שהנני הזה צריך טיפול לא סגור מה הוא דתי?חילוני?מעורב ?סוטה .?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר