אני מופתע לטובה אבל גם מזועזע בו בעת ..

אמנם כמה מהמגיבים מנסים לחזק אותי אבל יש כמה שמנסים לרמוז לי שעדיף לי להישאר בעולם החילוני (החולני )ולהמשיך לראות את כל מעשי הבגידה של הגברים החילוניים ..האונס של הפדופילים החילוניים ..עישוני הסמים ..שתיית אלכוהול ..בנות מבית טוב שוכבות במועדני לילה שתויות כמו אחרוני השרמוטות בתחנה המרכזית ..ואנה אני אני בא ??

למחב"ת הנוכל

אף אחד לא משכנע אותך לעזוב את דתך, סוטה כמוך מקומו בחברה החרדית הידועה כחממה לסוטים. חפש עבודה באחת המקוואות בריכוזים החרדיים ותוכל לבוא על סיפוקך, פה זה פורום לחוזרים בשאלה ולא פורום לסוטי מין.

תגובה לתגובה

מי שחולה מין זה אתה ולכן עזבת את עולם התורה הרי אין לך סיבה אמיתית חתיכת עוכר ישראל מזוהם

תגובה לסוטה

א. רק סוטה פונה לאישה בלשון זכר. ב. אני לא עוכרת ישראל, אני עוכרת מחבתי"ם סוטים.

תגובה לעוכרת ישראל ..

בכל דור ודור קמים אנשים כמוך שהם עמלק של אותו הדור אבל דרכך לא תצלח כי התורה חזקה ממך ומאלף נבלות שכמותך עשרת מונים ולכן התהליך הטבעי שאת תלכי לאבדון אבל התורה תישאר לנצח נצחים

נבלה=חיה מתה נני

איך היא יכולה להיות נבלה מתה?הרי היא כותבת פה סימן שהיא חיה ונושמת או לחילופין היא מלאך משמים בעל כוחות על טבעיים מה דעתך המלומדת ?

נני-רחל כבר הודתה באחת התגובות שהיא כלל לא יהודיה

אז חבל על המאמץ בכלל לענות לה היא מסיונרית בפעולה שמנסה לא רק להחזיר אנשים בשאלה אלא גם להעביר יהודים לנצרות...

לכל הדתיים שנכנסים לכאן-חזרזירונים

תנבלו את הפה תנאצו תכנו שמות זה רק מעיד על נמיכות הקומה שלכם ושוב אכתוב בגלל שכמוכם יצאנו בגלל שכמוכם הבנו שאלוהים זו אשליה משום שאם היה אלוהים הוא היה מתאבד שהיה רואה את אילו המתיימרים להחות שליחיו ועכשיו מתכון לחזרזירון טוב אין לי זמן צריך להכין את הסטייקים הלבנים לארוחת יום שישי

ז"א שאתה נותן לחברה להשפיע עליך..אין לך עמוד שדרה יוס

טוב אתה צודק לחילונים יש שפה נקיה יותר הם לא אונסים או חלילה רוצחים.. זה אך ורק הדתיים, צודק ב1000000000 אחוז (רק תוריד את ה-1)

החברה הישראלית היא זהה

יש פושעים חובשי כיפה ויש חילוניים לא אמרתי שהחברה החילונית טהורה אך אני אומר שכאשר אדם דתי סורח זה גרוע יותר וזאת על שום מה? על שום שכמוך מציגים את המאמינים כטנורים יותר וזה כבר הזוי ובנוסף מה אתה מחפש באתר של מוקצים? הרי אנו כבר לא דתיים שכחת? אידיוט

אדיוט מי שהביא אותך לעולם...

כן גם לדתיים יש עצבים... חדש לך אה?

למחב"ת הנוכל

אף אחד לא משכנע אותך לעזוב את דתך, סוטה כמוך מקומו בחברה החרדית הידועה כחממה לסוטים. חפש עבודה באחת המקוואות בריכוזים החרדיים ותוכל לבוא על סיפוקך, פה זה פורום לחוזרים בשאלה ולא פורום לסוטי מין.

רחלי את נשמעת טיפוס מענין רק חבל לך מריבות והתיחסות מיותרת לכל מופרע משועמם או סוטה

נני-רחל כבר הודתה באחת התגובות שהיא כלל לא יהודיה

אז חבל על המאמץ בכלל לענות לה היא מסיונרית בפעולה שמנסה לא רק להחזיר אנשים בשאלה אלא גם להעביר יהודים לנצרות...

אני שמחה לבשר לכם

שבעזרת השילוש הקדוש הצלחתי להטביל כמה אנשים לנצרות, ובעזרת מוחמד הצלחתי לשלוח כמה אנשים למדרשה, ובעזרתו של הבודהא השמנמן הצלחתי לשלוח כמה אנשים למזרח הרחוק. אבל יש לי חדשות בשבילכם, אדיוטים כמוכם לא רצוים בשום דת שהזכרתי לעיל, לכן אין לכם ברירה אלא להישאר היכן שאתם, אתם הזבל של האנושות, תחתית החבית.

למה לומר לשון הרע על רחל ?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר