אוי ואבוי אם היית אמא שלי בטח הייתי מסכן...

אל תקללי...

לו הייתי אביך הייתי עושה קרע בדש

אל תדאג לו היית אבי הייתי כבר מתאבד לבד...

אולי היא האמא בשמיים?

תסביר לי רב מכובד אם יש אבא בשמים איך שאין אמא בשמים?

תברר סוגיה זו עם ישו... אתה כבר יותר קרוב אליו..

"טעמו וראו כי טוב ה'?מה זה?

אתה מבין למה אנו לא מסוגלים לתקשר? אני מאתי את הדרך שלי אין אלוהים בשמים לא היה ולא יהיה יש אמונה שבלב לא בספר ולא בדמות שקיננה בדמויות של קבוצות מסוימות אני מאמין בנפש האדם ולא כל אדם

דווקא זה מה שמדהים אותי

המסקנות שאליהן הגעת נפש האדם מפליאה אותי! גם כשהתעסקתי בבודהה, במדיטציות ועוד דברים שונים ומשונים שאין טעם לפרטם כאן, החלק הרוחני של האדם תמיד קסם לי יותר מהחיצוניות הזולה של האדם. אני לא דן אדם ע"פ חיצוניותו, כיסוי ראש זה לא כיסוי אופי וקעקוע לא הופך אדם לקוקו. המסקנות מדהימות אותי - הדרך לחיפוש, עזבו רגע התוצאות שאליהן אני הגעתי - הדרך שחיפשם והדרך שהגעתם למסקנות מדהימות אותי. (מאז המזרח הרחוק מדי , נהייתי קצת פילוסוף.....)

ואם אנשים בדקו

ומצאו שאין שום יופי ביהדות ואלוהים הוא המצאה של בני אדם,ואם אנשים טעמו והחליטו שהם לא אוהבים גפילטע פיש, האם הם חייבים להמשיך לחפש, או שהם יכולים להגיע למסקנה שהם צודקים (כמוך למשל) ולהפסיק לחפש. ואחד כמוך שבא לפורום של יוצאים בשאלה ומנסה לגלות לנו את האור, הוא לא מטיף? הוא לא מחב"ת? אולי חמוד אבל מחב"ת.

כפי שכתבתי לפני רגע:

המסקנות שאליהן הגעת, נפש האדם מפליאה אותי! גם כשהתעסקתי בבודהה, במדיטציות ועוד דברים שונים ומשונים שאין טעם לפרטם כאן, החלק הרוחני של האדם תמיד קסם לי יותר מהחיצוניות הזולה של האדם. אני לא דן אדם ע"פ חיצוניותו, כיסוי ראש זה לא כיסוי אופי וקעקוע לא הופך אדם לקוקו. המסקנות מדהימות אותי - הדרך לחיפוש, עזבו רגע התוצאות שאליהן אני הגעתי - הדרך שחיפשם והדרך שהגעתם למסקנות מדהימות אותי. (מאז המזרח הרחוק מדי , נהייתי קצת פילוסוף.....)

דניאל קרא בסבלנות

היית במזרח וראית ולמדת והיגעת לאן שהגעת? נפלא לך זה נפלא לך זה מתאים ואין בזה רע אך זה מתאים לך פה הפורום הוא לא לאלה שמחפשים לאן הם יודעים לאן והם יודעים היכן הם עומדים לדבר אחד אני מסכים אני קיצוני בדעותי כאשר השיחה מקבלת כיוון של ה"אושר""ההארה"זה מצחיק אותי אזי באם אני נתקל באדם שבמקום אחד כותב בשפה אחת ובמקום שני בשפה אחרת אני מבין את כיוונו בקשתי ,,כאן אל תנסה להחזיר בתשוה או קיי?

נראה לי

שהוא מחליף דתות יחד עם הגרביים, מדוע שלא ימשיך לחפש, למה הוא נעצר בדת היהודית.

רחל את מצחיקה -ברמות

את חיבת לצאת במופע סטנד אפ -שנון כזה של דתל"שים אני מזמינה כרטיסים מראש

כפי שכתבתי לפני רגע:

המסקנות שאליהן הגעת, נפש האדם מפליאה אותי! גם כשהתעסקתי בבודהה, במדיטציות ועוד דברים שונים ומשונים שאין טעם לפרטם כאן, החלק הרוחני של האדם תמיד קסם לי יותר מהחיצוניות הזולה של האדם. אני לא דן אדם ע"פ חיצוניותו, כיסוי ראש זה לא כיסוי אופי וקעקוע לא הופך אדם לקוקו. המסקנות מדהימות אותי - הדרך לחיפוש, עזבו רגע התוצאות שאליהן אני הגעתי - הדרך שחיפשם והדרך שהגעתם למסקנות מדהימות אותי. (מאז המזרח הרחוק מדי , נהייתי קצת פילוסוף.....)

מדוע אתה לא ממשיך לחפש? מי אמר שמצאת את האמת.

דניאל ידידי

גם אני גדלתי בבית מעורב וחלק ממשפחתי הם מנטורי קרטא לצערי כל עוד לא מנסים לכופף ידיים הרי זה נפלא וניתן אני אינני מנסה להוציא בשאלה אף אחד מה שמתאים לי מתאים לי אך אתה רואה מבסביב את כל המיזירים בתשובה למיניהם ואת כל אילו שחושבים שאם אתה לא דתי אתה מוקצה מחמת מאוס נו לאלה ראשית אני בז ושנית כשהם משתלחים בארסיות כאילו הם שליחי אלוהים אני נהנה לבלום אותם כאשר ביקרתי בביתו של רב מסוים באתי לבוש כלבושם כלומר כיכדתי את המקום ואילו כאן שזה "בית"לאילו שדרך התורה איננה דרכם לא מכבדים זאת? אינני נכנס לאתרים בעלי נופך דתי ושולח ארס ומנסה להכיש אז מה להם כאן? להבין?מצוין להחזיר?לא מצוין

במילה אחת אתה ..

טיפש ובשני מילים אתה טיפש גדול וכן הלאה

אחים שלי עיזרו לי בקשה

אני מוגדר כחוזר בשאלה כבר שנתיים אבל אני לא מאושר אני סובל .אני מתגעגע לסעודות השבת .לתפילות .לילדים החרדים עם הפרצוף העדין בלי סמים ורשע .אני מתגעגע לחום בישיבה .לקסם של התורה .לחיים בלי אלכוהול שנאה בוז וחוצפה ..מה אני עושה אנא עיזרו לי

התשובה הצפויה

אם אתה כל כך מתגעגע, אני לוקח את החירות להמליץ לך חד משמעית לחזור בתשובה. בנוסף, אני חושב שחשיפה לתכני הפורום ולאנשיו, שחלקם אתאיסטים גמורים וכופרים בעיקר, לא תועיל לך בתהליך הזה. כך שנראה לי שמוטב לך אם תפתח פורום לחוזרים בתשובה, או לאנשים על התפר (בבחינת "תיכף אשוב"). יש בפורום הזה רבים שהיו שמחים להצטרף לפורום כזה. ויש רבים יותר שהיו שמחים אם אותם מחזירים מקצועיים היו מצטרפים לפורום כזה, ומאפשרים להם לפתח דיון פנימי פורה. אם אתה צריך ייעוץ איך עושים את זה, אשמח להיות לך לעזר יאיר

יאיר אנו גם כופרים בתפל ובוקר טוב

תברר סוגיה זו עם ישו... אתה כבר יותר קרוב אליו..

ברק ביררתי את הסוגיה

ומרוב בירורים מצאתי פרור קטן הפרור היתה הודעה ובה כתוב כך "כל המתיימר להיות ירא שמיים ונכנס באולם זה של פורום מכובד וזורע דברי שיטנה על מאמינים שראו את האור והאמת בחיים ללא כפיה ללא צביעות וללא עבודת אלילים הנצורה בם מיום חגיגת עגל הזהב במדבר ולכן אינם צריכים להצתדק כי בחרו בעצמם את דרכם הינו דומה לישוע המשיח יהודי שמאמיניו כונו נוצרים על שום שנולד בנצרת ושמו הנקרא ישו הינו שם שרבנים בגולת אירופה כינו הוא והפרוש ימח שמו וזכרו אז אתה מר ברק825 למעשה מיסיונר נוצרי ועדיין אידיוט

אל תדאג לו היית אבי הייתי כבר מתאבד לבד...

תסביר לי בבקשה ברק

חזרזירון קטן עם ברק דבילי של עיוורון מתקדם שכמותך אז איך אתה נכנס לאתר משוקץ? הרי אתה יותר גרוע משבתאי נביא השקר

אחים שלי עיזרו לי בקשה

אני מוגדר כחוזר בשאלה כבר שנתיים אבל אני לא מאושר אני סובל .אני מתגעגע לסעודות השבת .לתפילות .לילדים החרדים עם הפרצוף העדין בלי סמים ורשע .אני מתגעגע לחום בישיבה .לקסם של התורה .לחיים בלי אלכוהול שנאה בוז וחוצפה ..מה אני עושה אנא עיזרו לי

סוטים

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר