אחים שלי עיזרו לי בקשה

אני מוגדר כחוזר בשאלה כבר שנתיים אבל אני לא מאושר אני סובל .אני מתגעגע לסעודות השבת .לתפילות .לילדים החרדים עם הפרצוף העדין בלי סמים ורשע .אני מתגעגע לחום בישיבה .לקסם של התורה .לחיים בלי אלכוהול שנאה בוז וחוצפה ..מה אני עושה אנא עיזרו לי

נני נני

זה בידיים שלך! יש לך נשמה קדושה, נשמה יהודית. אביך שבשמים מתגעגע אליך ושולח לך מסרים פעם אחר פעם. שוב הביתה, אח שלי! אתה בן של מלך ואבא שלך מחכה לך כבר מזמן "קול דודי דופק, פתחי לי אחותי רעייתי יפתי תמתי"

גם את אחותו?מחב"ט עלוב

מי בא למי לשכנע?

אולי לא קראת למעלה אבל זה פורום לחוזרים בשאלה, אנא חזור למקווה. נ.ב. דבר בנימוס, אני לא אמך.

אם היית אמו=אז היתה לו בינה

גם את אחותו?מחב"ט עלוב

האמת, תיארתי לעצמי שמישהו יגיד משהו על זה

אבל רציתי לבדוק אם קוראים תגובות או לא.... אני שמח שקראת מחב"ט אלוף

בוודאי קוראים

להראות כולם את הטמטום השרוי במגזר שלך

ויש לך טעות דפוס

לא מחב"ת אלוף כי עם יש לומר מחב"ת עלוב ב עין רבתי

אני מבין שאתה אחד מאלה....

שנורא אוהבים לנסות ולהתסיס את המקום. נעים מאוד להכיר אותך. אני יכול לשייך את עצמי לשני צדדי הפורום, וכן לעוד כמה זרמים. אני פתוח לשוחח על הכל וגם ניסיתי כמעט את הכל... תזרום אחי, החיים יפים יותר ללא עצבים!

עצבים? לא וכן אני אחד מאלה

תבין שהפורום הוא לאנשים חכמים שגילו את השקר שאתה מפיץ שגילו את ההתהדרות המעושה של אמונתם ככיסוי למילוי כיסם תבין שאמונה היא מעשה ללא התרברבות ותלמד שדרך ארץ איננה כפיה דתין ואז תחכים תלמד תורה שזו זכותך עשה לביתך באהבה ובשמחה ועל תנסה להחזיר בתשובה מפני שזה כה נדוש וטיפשי

ויש לך טעות דפוס

לא מחב"ת אלוף כי עם יש לומר מחב"ת עלוב ב עין רבתי

על שגיות כתיב דיברת?

תנקה טיפה את המשקפיים לפני שאתה אומר שיש כתמים על החלון...

עצבים? לא וכן אני אחד מאלה

תבין שהפורום הוא לאנשים חכמים שגילו את השקר שאתה מפיץ שגילו את ההתהדרות המעושה של אמונתם ככיסוי למילוי כיסם תבין שאמונה היא מעשה ללא התרברבות ותלמד שדרך ארץ איננה כפיה דתין ואז תחכים תלמד תורה שזו זכותך עשה לביתך באהבה ובשמחה ועל תנסה להחזיר בתשובה מפני שזה כה נדוש וטיפשי

ואפרופו זה לא להתסיס ידידי

איך אפשר להתסיס בפורום של יוצאים לשאלה? הרי זה מקום מבצרו של החילוני שמאס בשקר אזי כל מילה כאן שאיננה במהות החילוניות פסולה כן יש כזה מקום השאר כאן זה יותר אמיתי\אלו החיים במערומיהם ללא כחל וסק צביעות ועיוורון

מתוק אתה!

אהבתי לשמוע את הכנות שלך. תסיסה היא דבר שטוב לפעמים, השאלה מה תוסס וכיצד מתסיסים אותו. כאחד שהגיע ממשפחה מאוד פתוחה וזורמת, שחלקו דתי, חלקו חילוני, חלקו נשויים ליהודים וחלקו לגויים, וחלקו כל מיני דברים באמצע, אני וודאי לא אחד שיכפה שום דבר על אף אחד. אבל אני כן בעד הידברות. לשוחח על דעות ואמונות על כוס קפה ועוגה (שדרך אגב, אתה מוזמן - ביאליק 3, רעננה). לא על אמת ושקר ולא על טעויות והזיות (למקות שהזיות אני קצת מכיר מהעבר..). אני עברתי כך על פני מספר אמונות שונות וכיום אני שמח בדרך שלי. שומע הכל, מקשיב להכל ומשתף את מי שמעוניין להשכיל קצת על זרמים אחרים אל תדאג זה דג ישן

על שגיות כתיב דיברת?

תנקה טיפה את המשקפיים לפני שאתה אומר שיש כתמים על החלון...

לי מותר אני זקן

מתוק אתה!

אהבתי לשמוע את הכנות שלך. תסיסה היא דבר שטוב לפעמים, השאלה מה תוסס וכיצד מתסיסים אותו. כאחד שהגיע ממשפחה מאוד פתוחה וזורמת, שחלקו דתי, חלקו חילוני, חלקו נשויים ליהודים וחלקו לגויים, וחלקו כל מיני דברים באמצע, אני וודאי לא אחד שיכפה שום דבר על אף אחד. אבל אני כן בעד הידברות. לשוחח על דעות ואמונות על כוס קפה ועוגה (שדרך אגב, אתה מוזמן - ביאליק 3, רעננה). לא על אמת ושקר ולא על טעויות והזיות (למקות שהזיות אני קצת מכיר מהעבר..). אני עברתי כך על פני מספר אמונות שונות וכיום אני שמח בדרך שלי. שומע הכל, מקשיב להכל ומשתף את מי שמעוניין להשכיל קצת על זרמים אחרים אל תדאג זה דג ישן

או ככה כותבים=זה יפה

לי מותר אני זקן

אכן ההומור יפה לבריאות

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר