בקשה חשובה(לי לפחות)

בין אם אתם דתיים חילוניים או סתם נכנסתם א.את הכותרת בבקשה לכתוב בקצרה מפני שאם מארך השרשור לא ניתן לקרוא אותה ב.אם אפשר כיתבו גם למי מיועדת התשובה כך שכל אחד יוכל להתייחס לדברים עיניינית או לא כך נמנע מלפגוע במי שאין אנו רוצים שיפגע תודה יוס

מה באמת???

אם לא דברת על זה איך ההינו יודעים? איזה גאון. לא ידעתי שגם אצל חוזרים בשאלה יש גאונים חה חה חה חה כואבת לי הבטן מרוב צחוק חה חה חה חה חה אך זה היה טוב.

למיקי מאוס הסלולרי

אם זה גרם לך להרגשה שכזו מי אני שימנע ממך זאת ולגבי הגאו? אני רואה ומבין שהגאון זה אתה מפני שגובה שכזו רק גאון יכול לכתוב

חה חה אתה סופר גאון..

תגיד לי לא מתאים לך לעשות שגיאות כתיב אתה מבייש את החוזרים בשאלה לפני שאתה כותב תחשוב טוב. ואל תשכח להמשיך להצחיק אותנו חה חה חה חה חוזר בשאלה. חה חה חה מה השאלה?

מה באמת???

אם לא דברת על זה איך ההינו יודעים? איזה גאון. לא ידעתי שגם אצל חוזרים בשאלה יש גאונים חה חה חה חה כואבת לי הבטן מרוב צחוק חה חה חה חה חה אך זה היה טוב.

איך הודעה כ"כ תמימה קיבלה תגובה כזו מזלזלת?

מיקי - נסחפת.הוא צודק - אנשים באמת כותבים שורה ארוכה ב"נושא"... זה רק מוכיח שלא משנה מה ייכתב בפורום, זה ישר ימשוך אש. מעניין אותי מה יקרה אם חוזר בשאלה יכתוב משהו שתומך בדת, באלוהים ובכל מה שמסביב. בטח ברגע שייראו את השם שלו, מיד יתקפו אותו - לא משנה מה הוא כתב. די עם הגישה הזו. ערב נעים נועה

חה חה אתה סופר גאון..

תגיד לי לא מתאים לך לעשות שגיאות כתיב אתה מבייש את החוזרים בשאלה לפני שאתה כותב תחשוב טוב. ואל תשכח להמשיך להצחיק אותנו חה חה חה חה חוזר בשאלה. חה חה חה מה השאלה?

הריני להצחיקך עוד קצת

ראשית לא שגיאה כי אם חיסרון של אות דבר הידוע למעשה בקהילה החרדית על מנת שלא להשתמש במילים של קודש אך זו היתה טעות גרידא משום רגישותה של המיקלדת אתה מבין מיקי מאוס? או מיקי המאוס? להשתמש בשם של סידרת אנימציה מהחשובות בעולם ע"י עלובון שכמוך זה חילול קודש אנא שנשמע צחוקך המלבב שנית מזמן לא היה כאן מישהו שעשה עצמו בדיחה כמוך יוס

יש לי בדיחה יוס כנס...

שלושה אנשים הגיעו למדבר חרדי. חילוני. וחוזר בשאלה. החרדי היה לו שתיה, החלוני אוכל. והחוזר בשאלה דלת של מכונית. אז החילוני שואל את החרדי למה יש לך שתיה? אז הוא עונה לו אם אני יהיה צמא אשתה. החרדי שואל אותו למה האוכל שיש בידך? אז הוא עונה לו אם אני

המשך...

אם אני יהיה רעב אני השביע את רעבוני. שואלים את החוזר בשאלה ואתה מה בדיוק עושה במדבר עם דלת של מכונית? הוא אומר להם אם יהיה חם אני אפתח את החלון. חה חה חה חה חה חה חה כואב לי הבטן מרב צחוק על מה שאמר החוזר בשאלה.. חה חה חה חה חה חה חה חה..

הי יוס הי נועה

ערב טוב ,מה שלומכם? איך עבר לו עוד שבוע כל כך מהר ?

המשך...

אם אני יהיה רעב אני השביע את רעבוני. שואלים את החוזר בשאלה ואתה מה בדיוק עושה במדבר עם דלת של מכונית? הוא אומר להם אם יהיה חם אני אפתח את החלון. חה חה חה חה חה חה חה כואב לי הבטן מרב צחוק על מה שאמר החוזר בשאלה.. חה חה חה חה חה חה חה חה..

אני רואה שאתה מבין לליבו של בעל הדלת

מיקי מאוס אתה ענק

כמה טוב לדעת שיש אנשים שמחים מולקם לפורום!

ווואוו מיקי איך ידעת?

הי יוס הי נועה

ערב טוב ,מה שלומכם? איך עבר לו עוד שבוע כל כך מהר ?

היי sem

כרגיל נפלא ולא בעזרת השם אך הוא שלח לנו מוקיון טשון שמנסה לרענן את הפורום בבדיחות של בית מדרש אזי הבמה שלו הערב ושלומך את?

ווואוו מיקי איך ידעת?

ופרוש לחכמת מיקי

החרד אכל אך מת מצמה מפני שהחילוני אמר לו בעזרת השם תמצא מים החילוני נתן מים ליוצא בשאלה מפני ש א. ראה אדם הגיוני מולו ו ב. שפרצה סופה הגנה עליהם הדלת והחרד הדתי?נו ירחם השם ואפרופו אלה בדיחות הנגזרות מהומור טוב של גליצאים סתם לידיעה לסתומי המכבת"ים

היי sem

כרגיל נפלא ולא בעזרת השם אך הוא שלח לנו מוקיון טשון שמנסה לרענן את הפורום בבדיחות של בית מדרש אזי הבמה שלו הערב ושלומך את?

שמחה שסוף שבוע מתקרב

שמחה שבני מגיע מהצבא סוף סוף תעמולת הבחירות מתישה לא שומעת יותר תעמולה, סקרים , חדשות מרגישה מצויין .
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר