חבר'ה אפשר להזמין אותכם לפגישה? את יוס.הפי.רחל. וכל מי שרוצה לדעת עם מי הצדק לגבי הדת!

הפגישה תנוהל באופן פתוח לחלוטין. כל אחד יאמר את דברו ומחשבתו ויקבל ביטוי מלא לעמדתו. אל תגידו מסיונרים עיוורים. טיפשים. או כל הביטויי גנאי האחרים. אתם יודעים מה? בואו ניפגש ונווכח מי צודק! ולמה? כדי שלפחות ע"י כך הדיבור פה יהיה יותר בכבוד הראוי לכל אדם! והזילזול הבוטה שמופגן פה. או שיתאמת לשיטתכם או שיופרך לחלוטין! בכבוד אני המזמין.

ראשית חן חן להזמנה

שנית נאלץ אני לדחות אותה שלישית כאדם המצוי ברזי האינטרנט והפורומים הנני ממליץ לך להמנע מקיום פורומים מחוץ לפורום רבעיעית ממתי אתה או אני אינני יכול לדבר בשם השאר מפחדים מזבובים ויתושים וסתם מטרידים? לי הם לא מפריעים צא בשלום וחזור בשלום

יש קפה?ועוגיות לצופים

איזו מהירות

בד"כ לוקח זמן עד שעולה הצעה לפגישה של חברים מהפורום. וכבר עולה הצעה כזו, ואנחנו רק בדף השלישי:) אני לא חושבת שזה רעיון טוב, אבל בכל זאת יוזמה יפה. זה מוכיח שאולי אנחנו כן יכולים לנהל דיונים נורמאליים בלי להשתלח האחד בשני. אם אפשר לעשות זאת פנים מול פנים בפגישה - למה לא כאן?? חבר'ה - בבקשה, תפסיקו עם ההתבטאויות הקשות. יש אנשים שנכנסים לפורום הזה, רואים את צורת ההתבטאות ובורחים, וחבל. אני חושבת שאנחנו צריכים לתעל את הפורום הזה לכיוונים חיוביים יותר - זה יכול לעזור לכולנו. אני לא רואה את הפורום הזה כמקום הנועד לשכנועים לחזור/לצאת בשאלה, להתנצחויות ולהטחות הדדיות. לדעתי זה פורום שנועד לשתף, לייעץ, להתייעץ ולהעניק סוג של בית לחבר'ה שיצאו מחברה אחת לחברה אחרת. יש כאלה שעוד לא מצאו את מקומם והפורום יעזור להם מאוד. יאיר, אם אני טועה בנוגע למטרת הפורום, אז תתקן אותי. יום נפלא ורגוע נועה

אני לא יאיר אבל.......

זה בסדר נועה אילו רק תחלואיו הראשונים של הפורום שנולד לאט לאט לדעתי יתגבש כאן פורום שיתן במה להגיגים של "האם בכלל?" של התמודדות מול משפחה דתית או לחילופין חילונית יצא מכאן אולי מסר של יך לנהוג בעבר ללא פדיעה בהווה ובעתיד יש פה כנראה אנשים עם ניסיון רב של לחיות ליד המשפחה או החברה הדתית זוגתי ואנוכי מתמודדים עם זה מידי פעם ומאוד משתדלים(הדגש על משתדלים)לנהוג באורך רוח ובאיפוק אני מקווה שכולנו נצליח לבנות לנו פורום אמיתי וחף מגזענות הכפשות ועם שפה נקיה גם לך יום נפלא יוס

חבר'ה אפשר להזמין אותכם לפגישה? את יוס.הפי.רחל. וכל מי שרוצה לדעת עם מי הצדק לגבי הדת!

הפגישה תנוהל באופן פתוח לחלוטין. כל אחד יאמר את דברו ומחשבתו ויקבל ביטוי מלא לעמדתו. אל תגידו מסיונרים עיוורים. טיפשים. או כל הביטויי גנאי האחרים. אתם יודעים מה? בואו ניפגש ונווכח מי צודק! ולמה? כדי שלפחות ע"י כך הדיבור פה יהיה יותר בכבוד הראוי לכל אדם! והזילזול הבוטה שמופגן פה. או שיתאמת לשיטתכם או שיופרך לחלוטין! בכבוד אני המזמין.

בעניין מפגש הפורום

תודה על ההזמנה וסחטיין על היוזמה אני חושב שביום מן הימים יהיה מקום לערוך מפגש בין חברי הפורום. אבל אין סיבה לדחוק את הקץ. הרי הפורום רק עובר את חבלי הלידה שלו, וכדאי להכיר יותר את הנפשות הפעולות לפני ארגון מפגש פסגה כזה. (מה גם שנראה לי שבאווירה הנוכחית, נצטרך לשכור זירת אגרוף לצורך העניין). אבל אם בכל זאת לא תשמעו לעצתי ותחליטו לארגן מפגש כזה, אשמח להיות ברשימת המוזמנים, מהצד של הכיבוד. יאיר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר