לא כתבתי שאתה שקרן אך אינך מדייק

ראשית לגופו של עיניין הרוב ביחדות הלוחמות בצה"ל איננו חובש כיפה וגם לא בכלל צה"ל הרוב אינו שומר את יום כיפור הוא מכבד את המסורת ואינו נוסע בכיפור ורבים הולכים לבית כנסת מפני שמה ידידו שנית לא תקפתי אותך על כך שלא שרתת בצבא אלא להבהיר לך שיש לך פחות ידע בדברים חילוניים זה הכל שלישית אני יצאתי לחלוטין מנושא הדת במלחמת יום כיפור היו שחזרו היו שיצאו ואין מי שיכול לעמוד מולי ולומר לי דברי תוכחה או ללמדני מה טוב לי או מה לא ואינני צם ביום כיפור תבין אלוהים לא שמר עלי ורוסקה לי הבטן אני לא צם בכלל אף פעם כל יום אוכל קצת והכל יש לי דין אחד בחיים להשתדל לשמור עלי ועל ביתי להשתדל לנהוג בכבוד ברעי ובסובבי אינני מאמין בתשובה ואינני מאמין בקיום המצוות כמוך אני מאמין ביקום ובאחריות האדם למעשיו ולגבי הערבים הם שונאי ישראל ואין בכך ספק אך לא כוךם ישנם ערבים מוסלמים ונוצרים המשרתים בכל ואני מדגיש בכל זרועות הבטחון השונות מו כן רוזים וצ'רקסים להכליל זה לא נהוג במחוזותי להשמר?תמיד זהו לעכשיו המנוחה היומית קוראת לי המשך יום טוב ואפרופו זה שהפי לא יהודי מאמין? עדיין הוא איש חכם ונבון הוא חילוני חרד מה רע בכך? יוס
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר