ליסמין/jes6 (ודומיה ותומכיה) - השקרים שלך והטיפשות שלך עברו כל גבול - לא מספיק?

לא עשית לעצמך מספיק בושות? לא הפכתאת עצמך לבדיחה גדול מספיק? כל פעם את פולטת שטות יותר גדולה מהשנייה ולא משנה כמה פעמיים מוכיחים לך שאת טועה את עדיין בשלך מענין איך הדבר המשותף לכל המחב"תים בגרוש כמוך הוא שאתם פחדנים, שקרנים וגזענים כאשר אתם כותבים שטויות ומוכיחים לכם זאת - אתם לא מתנצלים כאשר מוכיחים לכם כי מה שאתם אומרים ומאמינים הוא שגוי - אתם מתעלמים מן המציאות כאשר מבקשים מיכם שתציגו את דעתכם, אמונתם, הידע שלכם - אתם ישר מצטטים שטויות של מחב"ת יותר גדול, שקרן וטיפש וכאשר שוב מוכיחים לכם שהשרלטן שציטטתם הוא טיפש גמור ששגה בהכול - אתם שוב בורחים אין לך ולמחב"תים בגרוש כמוך שום טיפה של הגינות, שום טיפה של כבוד (לא עצמי ולא כלפי אחרים) וזה עושה אותכם פחות מבני אדם. כי בן/בת אדם שאין לו/לה אפילו טיפה של כבוד, טיפה של הגינות אז הוא/היא לא בן/בת אדם. אלא הוא/היא הם כלום, יותר נמוך מרפש וזה מה שאת יסמין אני מקווה מאוד שיום יבוא ויכנס לך קצת שכל לראש ותפסיקי להיות האדם המחליא הזה שאת היום תעשי טובה לעצמך, לא לאף אחד אחר, תפסיקי ליכנס ולהקשיב לאתרי מחב"תים נלוזים ולכי ללמוד! לכי לסיפרייה הקרובה לביתך ותקראי! תלמדי! תחקרי! אל תתנהגי כמו איזו כבשה או רובוט! אל תמשיכי להיות מלאה בשנאת חינם עיוורת ומלוכלכת כפי שאת כיום.

מעניין... הרבנים טיפשים? אז למה הם סוחפים כ"כ הרבה??

ואתם בחוגים שלכם רבים על כל יהודי רק כדי להעבירו על דתו. מה באמת חשבת שהאנשים טיפשים? אנשים קונים אמת! ואינם קונים שקר. אני לא מבין לאן אתם חותרים. הלא אנו במדינה יהודית ציונית. ורוב ככל המדינה הינם שומרים מסורת. אז מדוע תתנשאו לחשוב להעבירם על דתם ומולדתם? וכי על מה מסרו נפשם חיילינו בשדה הקרב? אם לא כדי שיהיה לעם ישראל את המולדת שניתנה להם שיחיו בה בשלום ואחווה. ויקיימו מצוות ה'. הלא מי הם רוב קציני הצבא? הם שומרים תורה ומצוות ומחרפים נפשם על ארץ ישראל מתוך אמונה. ואף רואים בזה חשיבות עליונה. אז מה טעם כי תכניסו איבה ושינאה בין עם ישראל?? אם אתם יהודים אז התנהגותכם גובלת בניגוד לכל דרכי הנימוס בכל האנושות. שזה לבוא למקום ולחרחר ריב. האין זה גובל ברוע? ואם אינכם יהודים, אז למה לכם לבוא הנה ולנסות להמריד? וכי פעם יהודי הגיע למסגד או למנזר או למקום שישנם גויים וניסה לשכנעו לעזוב את דתו??? מעולם זה לא קרה. אז למה לכם?? היה סיפור אחד שאחד מן האדמורים נכנס ברשות הכומר הגדול למנזר ובקש להוציא את הילדים היהודים משם. הכומר קצב לו זמן קצרצר והסכים. עכשיו,לך תחפש מי יהודי ומי לא בתוך זמן של 2דקות כאשר הילדים נטמעו שם בהיותם רכים מאד בשנים. וכמעט ששכחו מהי דמות צלם מולדתם. אותו אדמור ברוב פקחותו נכנס לאולם הגדול שבו התקבצו כל אנשי המנזר, וצעק בקול רם! "שמע ישרא-ל ה' א-לוקינו ה' אחד" ובין רגע רצו אליו נערים מכל עבר בקריאות "מאמע מאמע מאמע" ובכך הציל עשרות יהודים אבל הם יהודים. כי ברגע שנדלק בהם הניצוץ היהודי מיד נשאבו לאמונתם ולאביהם שבשמיים! כי יהודים אנו ומאמינים ולנצח נשאר יהודים. ואף על פי שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו. והקב"ה מצילנו מידם. והיא שעמדה לנו ולאבותינו ותעמוד לדורותינו. בכל דור יש את פרעה בדמות אחרת שרוצים לכלותינו. אבל לא יעזור לכם כלום. עם ישראל חי וקיים לנצח! וב"ה מידי יום מתווספים עוד אנשים למעגל התשובה. ובודדים מאד הם האנשים שעזבו את הדת מתוך חוסר אמונה או מכפירה. מי שעזב את הדת בדרך כלל בגלל הפתיונות שבחוץ. וכולם מודים בזה שיש פתיונות חזקים מאוד בחוץ! אך אין בהם סיפוק, כי אם דכדוך ועצבות הלב. ומחכים לרגע לחזור לאביהם שבשמיים.ושאף אחד לא יכחיש זאת וישקר את עצמו. האמת צרופה בכל לב יהודי רק צריך ללטש את הלב הזה כדי שנראה את היהלום הנוצץ בכל לב של יהודי

וכרגיל, מחב"ת בגרוש כמוך לא מגיב לגופו של עינין אלא פולט כל שטות ושקר שהוא מכיר

אין שום דבר בגוף ההודעה שלך שמתקשר אפילו בעקיפין לדבריי אל יסמין (שאגב, הופנו גם אליך) ככה זה איתכם, המחב"תים בגרוש כל מה שאתם יודעים לעשות זה: לדבר שטויות, לברוח מלהשיב לטענות ולהוכחות לבורתכם ולקלל ולהשמיץ לכל מה שזז ואתה עוד חושב שאתה אדם יותר טוב מימני ואחרים כאן - גם לא בחלומות הכי פרועים שלך. גזען עלוב שכמוך הוא תת-אדם לא על-אדם

לא הפי אתה טועה

הוא אדם כמוני כמוך רק שהוא נמצא במקום בו שטיפת המחמתחילה מינקות ולא נגמרת הוא אדם מאמין בכל ליבו וזו זכותו הוא אדם שטועה בכך אין ספק וזה שאין הוא מוכן לקבלדבר שאינו מתחום חייו זה ההבדל תן להםלכתוב את דברי השיטנה שלהם בכך הם מראים מדוע אנו פרשנו משם ממקום אפל של חושך ומדבר אמונות תפלות וצביעות יוס

עד כדי כך חיממתי אותכם? יפה! תוצאה לא משוערת!

בואי נשמע מה הסתירות שראיתם בתורה? בבקשה בא נשמע אותם כאן. כי אין לי אפשרות להכנס לאתר יוס יודע למה. תרשום ונענינה.. אני מחכה! אגב אין צורך לכעוס ולהשתולל בפראות המאפיינת ג'ונגל מדברי ללא פיקוח! ניתן להישאר מחוייך כמוני. תאמינו לי בגרוש לא מוזיז לי כל מה שאתם מכפישים. אני שליו ומחייך, וזה רק מלמד אותי שאני הקטן שבקטנים עם הקצת ידע שיש לי מצליח להוציא אתכם מהכלים. א"כ מה היה קורה לו אחד מהגדולים שלנו היו נכנסים לפה כמדומני שנשמתכם הייתה פורחת מזמן. כל הבולשיט שממציאים פה לא מוזיזים לי עפעף בעין. אני הקטן מביט עליכם ממקום גבוה מאוד, ופשוט מנסה להבין לליבכם החלש והתשוש. כי אם היה בכם חוסן מספיק הדת הייתה עריבה לחיך שלכם. אז נשתדל לזרוק לכם מעט ויטמינים לחיזוק החוסן הנפשי. כדי שתוכלו לחזור לצוב מחצבתכם. חייכו כמוני,אומרים שזה מדבק. מעניין איפה רחל נעלמה? אולי חזרה בתשובה כבר? ההמצאות שהיא הייתה כותבת היו מגלגלים אותי מצחוק. הא? hepi שמח לא? חבל שזה גורם לך להפך!

תכנס לפורום דתיים-חילוניים של וואלה ושם תמצא את השירשור ואז נראה אם יש לך טיפת כבוד

לא עשית לעצמך מספיק בושות? לא הפכתאת עצמך לבדיחה גדול מספיק? כל פעם את פולטת שטות יותר גדולה מהשנייה ולא משנה כמה פעמיים מוכיחים לך שאת טועה את עדיין בשלך מענין איך הדבר המשותף לכל המחב"תים בגרוש כמוך הוא שאתם פחדנים, שקרנים וגזענים כאשר אתם כותבים שטויות ומוכיחים לכם זאת - אתם לא מתנצלים כאשר מוכיחים לכם כי מה שאתם אומרים ומאמינים הוא שגוי - אתם מתעלמים מן המציאות כאשר מבקשים מיכם שתציגו את דעתכם, אמונתם, הידע שלכם - אתם ישר מצטטים שטויות של מחב"ת יותר גדול, שקרן וטיפש וכאשר שוב מוכיחים לכם שהשרלטן שציטטתם הוא טיפש גמור ששגה בהכול - אתם שוב בורחים אין לך ולמחב"תים בגרוש כמוך שום טיפה של הגינות, שום טיפה של כבוד (לא עצמי ולא כלפי אחרים) וזה עושה אותכם פחות מבני אדם. כי בן/בת אדם שאין לו/לה אפילו טיפה של כבוד, טיפה של הגינות אז הוא/היא לא בן/בת אדם. אלא הוא/היא הם כלום, יותר נמוך מרפש וזה מה שאת יסמין אני מקווה מאוד שיום יבוא ויכנס לך קצת שכל לראש ותפסיקי להיות האדם המחליא הזה שאת היום תעשי טובה לעצמך, לא לאף אחד אחר, תפסיקי ליכנס ולהקשיב לאתרי מחב"תים נלוזים ולכי ללמוד! לכי לסיפרייה הקרובה לביתך ותקראי! תלמדי! תחקרי! אל תתנהגי כמו איזו כבשה או רובוט! אל תמשיכי להיות מלאה בשנאת חינם עיוורת ומלוכלכת כפי שאת כיום.

מה?

מהה?

בואי נשמע מה הסתירות שראיתם בתורה? בבקשה בא נשמע אותם כאן. כי אין לי אפשרות להכנס לאתר יוס יודע למה. תרשום ונענינה.. אני מחכה! אגב אין צורך לכעוס ולהשתולל בפראות המאפיינת ג'ונגל מדברי ללא פיקוח! ניתן להישאר מחוייך כמוני. תאמינו לי בגרוש לא מוזיז לי כל מה שאתם מכפישים. אני שליו ומחייך, וזה רק מלמד אותי שאני הקטן שבקטנים עם הקצת ידע שיש לי מצליח להוציא אתכם מהכלים. א"כ מה היה קורה לו אחד מהגדולים שלנו היו נכנסים לפה כמדומני שנשמתכם הייתה פורחת מזמן. כל הבולשיט שממציאים פה לא מוזיזים לי עפעף בעין. אני הקטן מביט עליכם ממקום גבוה מאוד, ופשוט מנסה להבין לליבכם החלש והתשוש. כי אם היה בכם חוסן מספיק הדת הייתה עריבה לחיך שלכם. אז נשתדל לזרוק לכם מעט ויטמינים לחיזוק החוסן הנפשי. כדי שתוכלו לחזור לצוב מחצבתכם. חייכו כמוני,אומרים שזה מדבק. מעניין איפה רחל נעלמה? אולי חזרה בתשובה כבר? ההמצאות שהיא הייתה כותבת היו מגלגלים אותי מצחוק. הא? hepi שמח לא? חבל שזה גורם לך להפך!

דניאל האם שרתת בצבא?

למאי נפק"מ?

שירתתי בהתנדבות במשטרה ועדיין. גם באירגוני ההצלה.

איו אתה יכול להביט מגבוה

בנתיים אף אחד לא מתרגז אין הוא ואין אני יכול להיות שהפי הוא אתאיסט זכותו ונפלא דניאל התורה לא נולדה בכדי שינפנפו בה התורהניתנה כדי שתלמד ותתעמק בה ולא תבוא כמיסיונר להפיצה אתה לא תבין לעולם מה זה להיות שם ולצאת מפני שלא עשית זאת אך אתה חושב שיש לי תקווה ובאיזו זכות יש לך לשוב כך מי אתה איפה היה אלוהים שלנן שנטבחו יהודים ברחובות מרקש? איפה היה אלוהים שאלפי יהודים נטבחו בידי הקוזאקים? איפה הוא היה שרומי השמידו בנו לפני 2000 שנה? איפה ואיפה ואיפה? איפה הוא היה שחברי לנשק נהרגו בהגינם על המדינה? אין אלוהים יש אמונה הבנת? יש מאמינים בדת משה וישראל יש מאמינים בקונפוציוס ובודהא אינני נותן יד לאמונה של גזענות וצביעות רמאות וטרור דתי הכפשת כל המאמין פחות או הניסיון למיסיונריות לזה אני לא נותן יד וגרוע מכך אני נלחם בכפיה דתית בכל מאודי עכשיו הנמשיך לדבר על נושאים אחרים או שמא אני עכשיו כופר ומוקצה מחמת מאוס הפי צודק בכל מילה שכתב על הסתירה בבראשית גם הצדוקים והפרושים רבו על כך גם בית שמאי ובית הלל דנו על הסתירה וגם בבתי מדרש נשאלים לכך אז מה אתה מבלבל את המח? הוא תלמיג חכם הוא שואל אתה מתריס אכזבת אותי אתה לא שונה מרוב חובשי הכיפה הפאנטיים יוס

דניאל האם שרתת בצבא?

הוא? בצבא?! חה חה חה

נראה לך שלאדם כזה יש את הכבוד לשרת בצה"ל ולשמור על ערכי צה"ל?!

למאי נפק"מ?

שירתתי בהתנדבות במשטרה ועדיין. גם באירגוני ההצלה.

אין רע בהתנדבות נהפוך הוא אך...

לא ענית לשאלתי האם שרתת בצבא ההגנה לישראל?

מכלל הן אתה מבין לאו

אז בצהל לא שרתתי

או קיי גם זו בחירה

אך יש לה סייג על תדרוש לי כאן על חיילי צה"ל שנפלו על הגנת הארץ או נפצעו כמוני ותכרוך אותם במסורתיים או חובשי כיפות בצבא קודם כל חוקי המדינה ואחר כך חוקי תורה אין מה לעשות דניאל כך זה בחיים הלא יפים בצבא אתה ממלא פקודות ורץ והחלק הלוחם בצבא מסתער מול אש תופת ולא חושב על כך שהוא מגן על יהודי מוסלמי או נוצרי הוא מגן על המדינה שלנו ללא קשר לדת מין צבע ולאום המדינה שלי ושלך של כל אזרחיה אז על תלמדני מה ומי משרתים בצבא שרתתי עם חילונים ועם דתיים ולא ניסינו לעשות דבר בנושא דת לא היה זמן לזה וגם לא צורך יש שם אחחות לוחמים נקודה אם זה טוב או רע אין לי מושג זו עובדה כמו שעובדה היא שאתה מסלפה שאין רוב דתי בארץ ואין רוב של שומרי מסורת ואני גאה להיות יהודי במדינת ישראל מבלי הצורך שיטיפו לי או יסבירו לי מי הוא יהודי ואיך יש על יהודי לנהוג זו לא מדינת דת זו מדינת ישראל לא יהודה לא כנען ולא בטיח שנבנתה על דמם של חילונים דתיים מוסלמים ששרתו בצבע וכן גם נוצרים אף אחד לא נתן לאף יהודי את זכות השיפוט על איך תעשה ומה תעשה כל אחד חי לפי אמונתו וטוב שכל כל עוד הוא שומר על החוק ולא מתנהג כעדר קרי מה שקרה אמש בבני ברק ולחילופין מה שעושות משפחות הפשע אז בו נחזור לשפיות ואולי מפה תצא תורת האחווה ואהבת האדם באשר הוא ואולי לא יוס

לא ראית את אירועי אוקטובר? והתנהגות החכי"ם הערביים?

אני חושב שזה מלמד דבר אחד. ואין לי כח להאריך האצבעות שלי כבר כואבות מהכתיבה. זה לימד שהערבים מעולם לא נאמנו למדינת ישראל. אני לא סילפתי כלום. רוב הציבור שומר יום כיפור. זה נתונים מדוייקים. אתה שומר כיפור? סתם סקרנות. ובקשר לצה"ל אני לא מביע דיעה בקשר ללוחמים רק דבר אחד ברור. אלה שמוסרים הכי הרבה את נפשם בקרבות פנים מול פנים, זה הכיפות הסרוגות. ואין מה להכחיש זאת זה מציאות. עיין מלחמת לבנון האחרונה.. ועוד.. רובם אם לא כמעט כל הכיפות הסרוגות ביחידות קרביות. למה אני לא שרתתי בצה"ל? עניין אישי. אבי וסבי ורוב משפחתי שרתו בקרבי. היו בחזית. גם סבי ע"ה נפצע בקרב עוד בקונטרא ברמת הגולן לפני שנים. לא בגלל זה עזב את הדת. אלא להיפך. חבריי הטובים שימשו ומשמשים כקצינים חי"ר ובמסתערבים.. בגולני ודובדבן. להיפך אינם נופלים ברוחם. אלא מתחזקים באמונה. באמת שלא הבנתי לאן אתה חותר? רוצה שנפגש ונדבר ונוכיח זה לזה על אמיתות דבריי? בכייף! כיהודי דתי אני לא משקר ולא מחפש לשקר. זה אסור.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר