יהדות נצרות איסלאם בודהיזם=ויציאה בשאלה

נכנסים לכאן לפורום רבים הקו הראשוני הוא אנחנו לא דתיים אנחנו לא מאמינים כמו האורתודוכסים אמונתנו שלמה בעצמנו סיפורים קללות ונאצות לא מפחידים פה אף אחד כאן מתנהלות שיחות בין אדם לחבר כאן מייעצים כיצד להתמודד מול החברה הקנאית שממנה יצאנו יכול היות פה איש או אישה שיצא מיהדות האורתודוכסית או נוצרי שאיננו אדוק(לשם הכתיבה)או מוסלמי או וסלמי או הוטנטוטי ה לא משנה את ה"הוכחות" בדבר בריאת העולם כבר שמענו לא פעם. אנחנו מכירים את איוב ואת קוהלת במדבר ותהילים-אז מה? פרק קי"ט בתהילים הינו הפרק הארוך בתנ"ך-ואיך אני יודע? בצעירותי העונש על משובות נעורים היה לשבת ולהעתיק את הפרק נו ושיגץ שכמוני העתיק אותו הרבה פעמים. מנסים פה להכנס אנשים דתיים לנסות להחזיר בתשובה לנאץ לקלל ולקרוא לחברים פה בשמות גנאי אנו לא רוצים בכם כאן יש פורום דתיים חילוניים שם תפיצו את המיסיונריות שלכם כאן כאן כאן זה שבת אחים גם יחד פה לא הדת מלכדת אלא יחסים בין אדם לחברו פה אשה היא לא מוקצת ויושבת בעזרת נשים פה כל אשה היא חלק שווה בפורום כולם שווים כאשר אנו מורדים לקבר-אי לכך אנו שווים גם היום בחיים וכל מי שלא מבין זאת הוא החריג-אל תנסו להחזיר פה בתשובה ואל תטיפו פה מוסר אתם לא שליחי אלוהים ועדיין לא הוכח שיש כזה- שששש...לא לקפוץ.. להרגע.. לכו לפורום של דתיים. האיסיים הרגו בחרב את מי שחשבו שלא קיים חוקי תורה...... תזהרו הם יפגעו גם בכם המחזירים למיניהם מפני שמה לכם ודברי תורה במקום כה טמא מבחינתכם? שבת מנוחה לכולם יוס

זה פורם פתוח שבו ניתן להביע דעה באופן חופשי ואישי

דעה?בפרוש

השמצות ומיסיונריות? לאו ולאו ערב טוב יוס

היי סמדר

נו... מה הילד סיפר? שבוע נפלא נועה

רב טוב ,נועה

הספקתי לדבר איתו ממש מעט. הוא סיפר שהיה לו"ז צפוף-והיה נחמד . אין לי פרטים - אראה אותו בשישבת ויהיה לו זמן לספר . תודה על ההתעניינות - ועדכן כשאשמע עוד פרטים . סמדר

*ערב טוב -כמובן

בלי חשש לא אוכלים בני אדם הדתיים

לא כשר - חוששת

דעה?בפרוש

השמצות ומיסיונריות? לאו ולאו ערב טוב יוס

אני אמרתי מסיונריות ?מסיונר הפירוש שלו זה מפיץ אמונה או דת אני כתבתי שכל 1יכול להביע דעה

לא כל דעה חריגה זה נגד יהדות או נגד חילוני או בעד

לחבר'ה הדתיים

יוס צודק. לא יכולתי לבטא זאת טוב יותר ממנו. האמת היא שהתלבטתי האם לומר משהו בסגנון. זאת בגלל שלמרות שזה פורום ש"מיועד" לדתיים לשעבר, נכנסים אליו גם דתיים וגם חילוניים, ויכולים להיווצר כאן דיונים מעניינים מאוד, כפי שאכן קרה לא אחת. חוץ מזה, אני חושבת שאנחנו דוגלים מאוד ב"שבת אחים גם יחד" (לפחות רובנו), ומכיוון שאנו מכירים את 2 הצדדים, אנחנו יכולים להבין ואפילו ליהנות משני העולמות. אבל, יותר מדי קורה שאנשים מהצד הדתי מתחילים להטיף, לדבר לא לעניין ואף להתבטא בצורה מאוד לא נעימה. אולי באמת כדאי שאותם אלה שמנסים להטיף לחבר'ה שהחליטו לעזוב את הדת, לא לכתוב כאן אלא לעבור לפורומים דתיים יותר. הפורום הזה לא נועד להתנגחויות. הוא כן נועד לתמיכה, להזדהות, להתפלפלויות בנושאים מגוונים ועוד דברים מעניינים. לא להטפות - ובטח שלא לשיחות בשפה כל כך בוטה - כמו שקרה כאן לא אחת. אז באמת, חבר'ה, עם כל הכבוד לכם ולדרך שבה בחרתם לחיות - אנא הניחו לנו והפסיקו להטיף וללעוג לנו על שהחלטנו לעזוב את הדרך שלכם. וזהו בברכת שבת שלום וסופשבוע שלוו ומלא בשמחה ובבילויים:) נועה

לצערי אני שם לב שזה בא מ2 הצדדים או מטיפשות או חוסר ידעה

לא כשר - חוששת

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר