ליוס

ליוס

גם אתה הרחת את הפרובוקציה ועמדת בפיתוי? לגבי נושא האבולוציה . היה מתאים לי עכשיו טיול לאיי גלפגוס - לראות איזה צב גדול או מאובן קטן ... מקווה שהצחקתי אותך ... יום טוב ואני מוכנה להקשיב

היי sem בוקר טוב

לא אין פה פיתוי אני מאמין שדניאל מעוניין לשמוע ואני אשמיע אני מכין את החומר בצורה כזו שיקל עליו לקרוא אינני נלחם בו להיפך,אני מאמין שניתן שחילונים יחיו לצד דתיים ולגבי הצבים? ראית את התוכנית על האנשים הקטנים? על המסעות לאוסטרליה כבר לפני עשרת אלפים שנה? מדהים והתוכנית על מיקומו המשוער של גן עדן שנמצא כיום מתחת למים? הרי הסיפור חקוק על אבן באיזור מסופוטמיה ונראה שהחבירו הביאו זאת משם,אך אינני מחדש לך לעצם העיניין אני לא מנסה להוציא את דניאל והוא לא ינסה להחזירני אנו נלמד לחיות יחד פה בפורום אך אשר ברוח טובהרי פורום אחד כבר נסגר מפאת שנאת חינם וחבל זו לא מלחמה,אנחנו לא צריכים להגן על המקום הוא מוגן הוא מוגן בכח האמת הנפשית והחוסן הרגשי שלנו יום נהדר לך יוס

אמן כן יהי רצון

זה תלוי בנו

ברצינות מחד ובהומור מגיסא במילים בסלע ובציניות משובבת נפש זו הדרך וכן העלית חיוך על פני ועכשו אני הולך להפוך מאה אלף שקל ל18 אלף בלבד יום קשה לפני יוס(שמחייך)

איפה השקעת יוס?

שהפסדת עד כדי כך? מ100 ל18??? האמת שאני התייעצתי עם הרב שלי לגבי השקעה.. ואשכרה הוא הציל אותי. אחרת כמעט 200היה הולך לי.. ואני שמח מאוד שאתה מכין את החומר לגבי האבולוציה.. ואשמח אם תכתוב זאת בהודעה ראשית שפירסמתי. תודה מראש.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר