לחברי הפורום!!! אשמח לתגובות!!

מהי תורת האבולוציה? על מה היא מיתבססת? ומה דעתכם עליה? אשמח לתגובות עינייניות! ! בפאן האישי של כל אחד ואחד. כולל המנהל הנחמד שלנו יאיר!

וזו לא תורת האבולוציה של מר בלס

אבולוציה ביולוגית היא תהליך השינוי הגנטי באוכלוסייה של אורגניזמים‏‏ לאורך דורות. תהליך האבולוציה כולל הן את השינויים הקטנים של תדירויות אללים באוכלוסייה (כגון אלה שקובעים את סוג הדם) ועד להצטברות של שינויים שהובילה להתפתחות מצורות החיים החד-תאיות הקדומות למגוון היצורים החיים כיום - חד תאיים מורכבים, צמחים, פטריות ובעלי חיים, כולל האדם.[1]. האבולוציה הביולוגית היא תהליך שמתרחש באוכלוסיות ולא בפרטים בודדים. תהליך זה הביא במהלך הזמן להיווצרות המינים הידועים כיום.

אגיב על כך מאוחר יותר

דניאל מי כתב על הפסד?

כתבתי שאני הולך להפוך 100 אלף ל18 אלף זאת אומרת שאין פה הפסד אלארווח חוב של מאה אלף אני הופך בימים אילו ל18 אלף האם זה הפסד או רווח? נקודה למחשבה לא? יוס

אוקיי, לא הבנתי!

חשבתי איזה מניה שקרסה לך! בא נדבר ע"ז איך עושים זאת? אין לי חובות ב"ה. חוץ ממשהו קטנטן.. שזה על בסיס החסכונות.. אבל נדמה לי שניתן ללמוד מכך איך עושים רווח.. הלא כן?

ראשית להיות ישר והגון

שנית יש להבין שאדם שחייב צריך לשלם את חובו אלא מאי המערכת המשפטית אינה לטובת החייב ומטילים עליו ריבית קנסות שכ"ט וכיוצא בזה, שלישית,להסביר לבעל זכות החוב שיש אפשרות שיקבל כך וכך או שבכלל לא אך יש להביא הוכות בדבר יכולת וכאן נכנס נושא היושר ההגינות והאמינות וכך לאחר משא ומתן מגיעים לדרך הפשרה כולם מרוצים יוס

חזק ואמץ

איצ פשוט!

לחברי הפורום!!! אשמח לתגובות!!

מהי תורת האבולוציה? על מה היא מיתבססת? ומה דעתכם עליה? אשמח לתגובות עינייניות! ! בפאן האישי של כל אחד ואחד. כולל המנהל הנחמד שלנו יאיר!

תורת האבולוציה היא הסבר שמבהיר כיצד הדברים החיים על פני כדה"א הגיעו למצבם כיום

אבולוציה = התפתחות, זה הכל. לא יותר ולא פחות. תורת האבולוציה אומרת כי כל החיים על פני כדה"א התפתחו מיצורים קדומים יותר שהיו פחות מפותחים מאלה הקיימים היום. עובדה זאת בשילוב עם הברירה הטבעית (שאומרת כי ככל שיצור חי מותאם יותר לסביבה שלו כך גדלים הסיכויים שלו לשרוד ולשגשג) הם ההוכחה הניצחת לנכונות תורת האבולוציה. דולפינים, קנגורו, אריות, לטאות, דגים, בני אדם, דובים וכולי.... לא הופיעו על פני כדה"א יום בהיר אחד אלא הם הצאצאים של יצורים קדומים יותר והם, אנחנו, הגענו להתהוות למי שאנחנו בעקבות תהליך ההתפתחות שמתרחש כבר מיליוני שנים. יש מאות אלפי ממצאים שבשטח שכבר הוכיחו זאת, יש אלפי מחקרים שהוכיחו זאת ויש גם אלפי תצפיות שהוכיחו זאת. לאבולוציה אין שום קשר לאיך נוצר העולם או היקום. תורת האבולוציה עוסקת אך ורק באיך התפתחו החיים על פני כדה"א. היא לא עוסקת באיך נוצרו החיים על פני כדה"א, זה תחום מחקר אחר לגמרי, היא רק עוסקת בחקר ההתפתחות החיים על פני כדה"א אחרי שהם נוצרו ועד ימינו והתפתחויות עתידיות אפשריות. החיים לא הופיעו על כדה"א במעשה קסם. לא היה שום הוקוס פוקוס אלא הם נוצרו בתהליך ארוך ומורכב של סיבה ותוצאה - זו עובדה. צ'ארלס דארווין, ששמו מקושר עמוקות לתיאוריה זו, כלל לא היה הראשון שהגה את הרעיון שהיצורים החיים על כדה"א התפתחו מיצורים קדומים יותר. הרעיון הנ"ל היה קיים כבר מתקופת יוון העתיקה. מה שדארווין עשה זה להוכיח זאת ע"י מחקר רציני שכלל איסוף דוגמאות ותצפיות ולא רק ע,י היקש לוגי. וכמו כל מחקר מדעי, אנשי המדע מנתחים אותו ובודקים אותו שוב ושוב ושוב... מחקר מדעי איננו נבחן רק פעם אחת אלא כל הזמן. המטרה של החוקרים היא לנסות למצוא בו פגמים וזאת כי מה שחשוב להם ולמדע הוא האמת ולא סתם תשובה. כל עוד תיאוריה מסויימת עומדת בכל הבחינות שעורכים לה המסקנה המתבקשת היא שהתיאוריה הינה נכונה. וכמו שאיינשטיין תיקן את התיאוריות של ניוטון וכך עשה הוקינג על התיאוריות של איינשטיין כך גם חוקרים,ביולוגים ומדענים שיפרו את התיאוריות של דרווין בזכות כלי המחקר המתקדמים שבירשותם ואולי החשוב מכל תנאי החברה הפתוחים שאיפשרו לערוך מחקרים נוספים, לא רק שבו והוכיחו את דבריו אלא אף גילו דברים חדשים שהוא עצמו לא ידע והם אלו שהובילו לתיאוריית האבולוציה המודרנית. תיאוריית האבולוציה גם לא עוסקת באם יש או אין אלוהים/אלים/בורא תבונתי כלשהו. היא לא שוללת או מאשרת כי קיים או לא קיים כוח/ות עליון/ים כלשהו/ם. היא עוסקת אך ורק באיך התפתחו הדברים החיים על פני כדה"א. לא יותר ולא פחות.

בוקר טוב ומבורך=נפלא כתבת

והנה נחסכה ממני התשובה מהי אבולוציה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר