ענייני שפה

כאדם המקפיד על קריאת ההודעות המתפרסמות בפורום בעיון (מישהו צריך למחוק פרסומות סמויות) נתקלתי לאחרונה ביותר מדי ירידות אישיות והטלות רפש פומביות. אין לי בעיה עם דברים כאלו. כל אדם צריך להוציא את זעמו מפעם לפעם, ואיפוק בנוסח האירופאי גורם למלחמות עולם אחת לאיזה זמן מוגבל. אבל מכיוון שהפורום הזה ספציפית מנסה לעורר דיון עמוק יותר, ע"ע משל גן עדן (גם אם השם "חוזרים בשאלה" מקורו בטעות, הרי שהוא מחייב) הנחתות על רקע אישי תמיד יפגעו בעומק בכך שהן יסבו את הדיון על האדם ולא על התוכן. אז אם אתם לא רוצים לגמור כמו כנסת ישראל (לא זו שנמשלה ליונה, זו שנמשלה לבהמה), כדאי לשמור על סגנון מעל הקו האדום. וגם אם לא באתם לכאן לשאול אלא לשכנע בצדקת דרככם, כדאי, אפילו מבחינה רטורית, לעשות את זה בצורה אינטלגנטית. לכלוך לא משכנע אף אחד חוץ מעובדי תברואה. אז אם אתם מרגישים צורך להוציא את זעמכם על אדם או אוביקט כלשהו, תרגישו חופשיים להיכנס לפורומי ספורט או פוליטיקה, להטיח דברי נאצה בקבוצה או במפלגה שאתם מתעבים מאז ומתמיד באופן אקראי, ותחזרו לכאן מתעניינים וסבלנים. חוץ מזה שיהיה יום מצוין ומיתון מתון

מי לדגל אלי?

או קיי אני מבטיח להשתדל ואמנם אין אומרים שבחו של אדם בפניו אך אינני מתאפק וכמי שהקים חדרי צ'טים בזמנו וכמי שכתבוכותב בפורומים רבים כשיש לי זמן(פעם עוד שילמו על כך) הפורום הזה קיבל תאוצה מדהימה פורום אמיתי לכל הדעות יישר כח יאיר בן דוד יוס

יפה ניסחת וטוב !!

מקווה שיפול על אזניים קשובות ( עיניים פתוחות ... )

הידד חברים!

אימצתי זאת לפני שראיתי את ההודעה של מנהל הפורום!

צודק לגמרי. יאללה חבר'ה, הבה נפנימה

מי לדגל אלי?

או קיי אני מבטיח להשתדל ואמנם אין אומרים שבחו של אדם בפניו אך אינני מתאפק וכמי שהקים חדרי צ'טים בזמנו וכמי שכתבוכותב בפורומים רבים כשיש לי זמן(פעם עוד שילמו על כך) הפורום הזה קיבל תאוצה מדהימה פורום אמיתי לכל הדעות יישר כח יאיר בן דוד יוס

---יוס. מרימה כוסית לחיים!!!

-תחי ה א-ח-ו-ה!!! האהבה ניצחה,מנצחת ותמשיך לנצח! יום מקסים לך,יוס! צליל.............

צליל אפילו אני ויוס בצוותא.

ראית? הצלחנו לגשר על הפערים. ואנו משתדלים לנהל דיאלוג על מיני נושאים בפאן חיובי!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר