איזה פרשנות ארוכה לא מתאים לך נועה.

במשפט אחד! אין לאן לברוח רק אל ה'. הכל דימיונות שוא של היצר הצורר העושה את תפקידו ועלנו לדעת שבכל בעיה צריך לפנות לאבא הרחום והחנון! "כאייל תערוג על אפיקי מים כן נפשי תערוג אליך אלוקים"!

תפקידנו לער שכמוך מכאן

אתה לא מבין שכאן אחד המדבר כמוך הוא מוקצה? יוס

עובד

עובדיה תפסיק בבקשה לעבוד עליה אני בטוח שכל חוזר בשאלה מצטער עמוקות ונהיה מתוסכל ומבולבל.

מי אמר לך שאני חוזר בשאלה בכלל ממליץ לאנשים להיות שמחים וללכת אחרי האמת

קנאים היו פעם

תפקידנו לער שכמוך מכאן

אתה לא מבין שכאן אחד המדבר כמוך הוא מוקצה? יוס

רחמנות על שכמוך!

פשוט רחמים! זהו! אני משתדל לנסות להבין אותך. ואת מסכנותך!

עובד

עובדיה תפסיק בבקשה לעבוד עליה אני בטוח שכל חוזר בשאלה מצטער עמוקות ונהיה מתוסכל ומבולבל.

נבואה ניתנה לשוטים

איזה פרשנות ארוכה לא מתאים לך נועה.

במשפט אחד! אין לאן לברוח רק אל ה'. הכל דימיונות שוא של היצר הצורר העושה את תפקידו ועלנו לדעת שבכל בעיה צריך לפנות לאבא הרחום והחנון! "כאייל תערוג על אפיקי מים כן נפשי תערוג אליך אלוקים"!

אבא הרחום והחנון זורק ילדים לתנורים

לא הייתי ממליצה לסמוך על אלוהים, כשאלוהים ניהל את העולם לבדו ללא המדע, אנשים מתו בגיל צעיר, רוב התינוקות מתו בלידתם, רק לאחר שהמדע התחיל לעזור לאלוהים לנהל את העולם, תוחלת החיים השתפרה ואיכות החיים עלתה.

כתביו של רבי נחמן

הי צליל הייתי רוצה לקרוא מכתביו של רבי נחמן בנוגע לעצבות. היכן אני יכולה למצוא זאת?

רק לא לשכוח שר' נחמן היה מטורף שסבל משגעון גדלות.

אבא הרחום והחנון זורק ילדים לתנורים

לא הייתי ממליצה לסמוך על אלוהים, כשאלוהים ניהל את העולם לבדו ללא המדע, אנשים מתו בגיל צעיר, רוב התינוקות מתו בלידתם, רק לאחר שהמדע התחיל לעזור לאלוהים לנהל את העולם, תוחלת החיים השתפרה ואיכות החיים עלתה.

שכחת??

שהרמב"ם היה רופא גדול. וריפא רבים! וכל החכמים ריפאו אז אך ורק בזכות שתלו עצמם באלוקים. תיראי את הרופאים של היום כמה טעויות הם עושים! וישנם רופאים בכירים ביותר שמודים שיש להם ניסים מעל הטבע בטיפולים. אז מה? זה ע"י כשפים? אלא מה?! שיד ה' משגיחה ושומרת על עם ישראל! הבנת רחל? ציט,

היי לכולם..(: אני חדשה פה..

היי..רציתי לשתף אתכם במשו שאני קצת לא יודעת מה לעשות עם זהה :\ אני מבית דתי כל המשפחה שומרת שבת,כולם דתיים.. הבעיה היא אצלי שכבר תקופה של איזה שנה וחצי אני לא רוצה לחיות ככה יותר..שאני לא בבית אנלא שומרת שבתת..ואני יודעת שאני גם לא רוצה להיות ככה..אני עם הפלא' בשבת עושה דברים בלי שהם ידעו וגם אני הולכת עם חצאיותת אבל אני לא רוצה את זהה..ואני פוחדת מהתגובה שלהם שאני יגיד להם את זה.. =[ אנלא דעת מה לעשותת.. כי אני בטוחה שהם יכעסו והם בטוח רוצים שאני אלך בדרך שלהםם למרות שאני ממש לא.. :\\

יעוץ

התגובה של המישפחה בטוח תהיה קשה גם אם לא יראו את זה השאלה נשמה אם באמת את רוצה את השינוי הזה וחוץ מזה עבודת השם דורשת הקרבה אל תינטשי מהר לאט לאט את עדיין צעירה עוד יהיו הרבה שינוים בחיים ככה זה

מעניין יוס

כולם צבועים! כולם עיוורים! כולם!!! רק אתה החכם הנאור המלומד המשכיל וה-המבין. ארז המייבין! אז במטותא מינך, כל הפוסל במומו פוסל! אין אדם מדבר אלא מתוך הרהורי ליבו. זה המגננה שלך על מעשיך הנלוזים ולהצדיק את עצמך, ודרכך! אבל זה לא יעזור לך. כי לשקר אין רגליים! והאמת תרדוף אותך עד סוף ימיך. ולא תרפה ממך! שכח מזה! התוצאה של תגובותיך מעידים על המצוקה בה אתה חי, ופשוט צריך להבין,לאן הגעת. ולעזור לך להיתנקות מזוהמת הנחש שרובצת על לבך לב האבן. וכפטיש יפוצץ סלע כך צריך לנפץ את קשיות עורפך ומרדך. כמובן לא אותך. כי אתה יהודי יקר. אלא,את לב האבן שבך! ואני מברכך שהקב"ה ישרה עליך רוח טהרה ממרום ויסיר ממך את כל הנחשים שמפתים אותך. ותחזור חזרה לדד שממנו ינקת והחכמת. ולא תבעט בו. לך למקווה תרביץ כמה טבילות תעשה תשובה. תעשה רק את זה, ובטוחני שהקב"ה כבר יפתח לך כפתחו של אולם ויעזור לך! אבל,קודם רוץ למקווה ונקה מחשבותיך מרדך ומרייך. תרגיש אדם חדש זך ונקי טהור ומקודש! יילה אחי זריזות מביאה לנקיות.

לא לוי השמחה שלנו היא

שכבר לא נפגשים עם כמוך צבוע מסכן ועיוור שכמוך

עיוור.חרש.אילם. זה אתה ללא תורה אתה הרי יודע זאת

מעניין יוס

כולם צבועים! כולם עיוורים! כולם!!! רק אתה החכם הנאור המלומד המשכיל וה-המבין. ארז המייבין! אז במטותא מינך, כל הפוסל במומו פוסל! אין אדם מדבר אלא מתוך הרהורי ליבו. זה המגננה שלך על מעשיך הנלוזים ולהצדיק את עצמך, ודרכך! אבל זה לא יעזור לך. כי לשקר אין רגליים! והאמת תרדוף אותך עד סוף ימיך. ולא תרפה ממך! שכח מזה! התוצאה של תגובותיך מעידים על המצוקה בה אתה חי, ופשוט צריך להבין,לאן הגעת. ולעזור לך להיתנקות מזוהמת הנחש שרובצת על לבך לב האבן. וכפטיש יפוצץ סלע כך צריך לנפץ את קשיות עורפך ומרדך. כמובן לא אותך. כי אתה יהודי יקר. אלא,את לב האבן שבך! ואני מברכך שהקב"ה ישרה עליך רוח טהרה ממרום ויסיר ממך את כל הנחשים שמפתים אותך. ותחזור חזרה לדד שממנו ינקת והחכמת. ולא תבעט בו. לך למקווה תרביץ כמה טבילות תעשה תשובה. תעשה רק את זה, ובטוחני שהקב"ה כבר יפתח לך כפתחו של אולם ויעזור לך! אבל,קודם רוץ למקווה ונקה מחשבותיך מרדך ומרייך. תרגיש אדם חדש זך ונקי טהור ומקודש! יילה אחי זריזות מביאה לנקיות.

נאה דרשתה

היי לכולם..(: אני חדשה פה..

היי..רציתי לשתף אתכם במשו שאני קצת לא יודעת מה לעשות עם זהה :\ אני מבית דתי כל המשפחה שומרת שבת,כולם דתיים.. הבעיה היא אצלי שכבר תקופה של איזה שנה וחצי אני לא רוצה לחיות ככה יותר..שאני לא בבית אנלא שומרת שבתת..ואני יודעת שאני גם לא רוצה להיות ככה..אני עם הפלא' בשבת עושה דברים בלי שהם ידעו וגם אני הולכת עם חצאיותת אבל אני לא רוצה את זהה..ואני פוחדת מהתגובה שלהם שאני יגיד להם את זה.. =[ אנלא דעת מה לעשותת.. כי אני בטוחה שהם יכעסו והם בטוח רוצים שאני אלך בדרך שלהםם למרות שאני ממש לא.. :\\

חן חן

הלוואי ודבריי יכנסו בלבו. וילמד את תוכנם בצורה ראויה וישכיל להבין! והיה זה שכרי.

מעניין יוס

דניאל הרי אתה מת לקבל תשובה לא?

לו הייתי כה חכם ונאור לא הייתי עונה לאדם שכמוך הסגור בתוך דלת אמותיו ואינו מסוגל להבחין בין קודש לחול לו היית תלמיד חכם באמת לא היה לך זמן רצון ועיניין להכנס לפורומים שכאלה ברט ולאינטרנט בכלל אך מאידך גיסא אולי אתה מקבל כסף בכדי לשאת כאן את דבריך ורץ אחר כך להראות את מאמציך לתקן עולם אם כך נניח לך לחיות באשליית עולמך אינך יודע מה היה עולמי בעבר ולא תדע אותו גם כיום אתה חושב שאתה מבין אך קטונת דבר אחד מקובל עלי ועל כך אני מכבד אותך באם זה מעניין אותך או לא אתה דבק במטרה אתה מאמין בדרכך והרי זה משובך תן לאחרים גם להנות מעולמם מה שטוב לך לא טוב לאחר ונהפוך הוא הרי חבל שתוציא אנרגיה לשווא לך והתפלל תעשה מצוות פרס את ביתך בכבוד וחנך את בניך ובנותיך למעשים טובים מה דעתך? יוס

עיוור.חרש.אילם. זה אתה ללא תורה אתה הרי יודע זאת

לוי לוי

של נעליך מעל רגליך כי הפורום הזה של פשוטי העם לא מורמים ממנו כמוך יוס
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר