אוי אוי רחל באמת?

חשוב שתדברי באלגנטיות כדי שנסביר לך הכל! כי את פתוחה בדעותייך יש סיכוי שתקבלי תשובות! לגבי האבולוציה יש מחקרים שיסבירו לך בדיוק איזה שטות זו. התורה היא אחת. הפילוסוף אריסטו אמר את דעתו שחיי המין זה בושה ולכן הנוצרים התנזרו מכך עד שקם פילוסוף אחר פרויד והסבי שזהו דחף ביולוגי טבעי וצריך להתייחס אליו בטבעיות. אלא מה? הוא גרם לפורקן בעולם המערבי ולגיטימציה מלאה לפריקת יצרים הוללות והפקרות. ובעצם העמיק את הבעיה. ונוגד את המוסריות וטוהר ע"מ לספק לגוף את תאוותיו. והתא המשפחתי מתפורר ונפש האדם נרמסת וכואבת. ובתוך כ"ז ישנו מקום אחד מוגן שאינו מיטלטל ברוחות השעה ואינו נתון לתיאוריות משתנות של פילוסוף זה או אחר וזהו. הבית היהודי! שהתאים לנו מתכון נפלא לזוגיות ואישות בדרך הטובה ביותר המאזנת בין הגוף והנפש,ומבלי להתעלם מצורכי הגוף ולא לפגוע ברגישותה של הנפש!

יש מחקרים שיסבירו לך בדיוק איזה שטות זו. התורה

אתה המרומם הגדול מכולם? גם בודהה גם אלוהי אבאהם יצחק ויעקב גם אלוהי ישמעל גם אלוהי 12 השליחים גם קונפוציוס יש הרבה מאמינים בהרבה דתות ומי אתה הדיוט שתקבע תיגר על האבולוציה

אם את/ משתמש כך אז אין פה דו שיח!

יש לגיטימציה לכפירה וקנטרנות! את רוצה הוכחות? או שאת דביקה בדרכך? ומחפשת רק להשמיץ? כי אם זו דרכך,לא אגרר לכך! אך אם תירצי, לפתוח את הנושא באופן ברור ושוטף ועינייני אז בכייף! סתם כך,הייתי ממליץ לך לקרוא ולעבור על ספר המהפך של זמיר כהן. ואח"כ אשמח לשמוע תגובות בצורה עיניינית! וכאן אני שואל, מה היסוד והבסיס של האבולוציה? כאן בפורום תעני לי! האם את יודעת בדיוק מהו???

אוי אוי רחל באמת?

חשוב שתדברי באלגנטיות כדי שנסביר לך הכל! כי את פתוחה בדעותייך יש סיכוי שתקבלי תשובות! לגבי האבולוציה יש מחקרים שיסבירו לך בדיוק איזה שטות זו. התורה היא אחת. הפילוסוף אריסטו אמר את דעתו שחיי המין זה בושה ולכן הנוצרים התנזרו מכך עד שקם פילוסוף אחר פרויד והסבי שזהו דחף ביולוגי טבעי וצריך להתייחס אליו בטבעיות. אלא מה? הוא גרם לפורקן בעולם המערבי ולגיטימציה מלאה לפריקת יצרים הוללות והפקרות. ובעצם העמיק את הבעיה. ונוגד את המוסריות וטוהר ע"מ לספק לגוף את תאוותיו. והתא המשפחתי מתפורר ונפש האדם נרמסת וכואבת. ובתוך כ"ז ישנו מקום אחד מוגן שאינו מיטלטל ברוחות השעה ואינו נתון לתיאוריות משתנות של פילוסוף זה או אחר וזהו. הבית היהודי! שהתאים לנו מתכון נפלא לזוגיות ואישות בדרך הטובה ביותר המאזנת בין הגוף והנפש,ומבלי להתעלם מצורכי הגוף ולא לפגוע ברגישותה של הנפש!

מתלבשים באלגנטיות, מדברים בצורה אנטלגנטית.

זהו פורום לחוזרים בשאלה ולא פורום שאל את הרב. אתה יכול להראות לי איזה מחקר מדעי הדוחה את תורת האבולוציה. אתה בורח מנושא לנושא ולא עונה על כלום.

אם את/ משתמש כך אז אין פה דו שיח!

יש לגיטימציה לכפירה וקנטרנות! את רוצה הוכחות? או שאת דביקה בדרכך? ומחפשת רק להשמיץ? כי אם זו דרכך,לא אגרר לכך! אך אם תירצי, לפתוח את הנושא באופן ברור ושוטף ועינייני אז בכייף! סתם כך,הייתי ממליץ לך לקרוא ולעבור על ספר המהפך של זמיר כהן. ואח"כ אשמח לשמוע תגובות בצורה עיניינית! וכאן אני שואל, מה היסוד והבסיס של האבולוציה? כאן בפורום תעני לי! האם את יודעת בדיוק מהו???

זאת לא אני שעניתי לך

קצת מגוחך שאתה בא לפורום של חוזרים בשאלה ומנסה להחזיר אנשים בתשובה ומתלונן כשאנשים מזלזלים בך. סתם כך, זמיר כהן הוא מחב"ת עלוב ושקרן לא קטן, יש לך מה לומר, עשה זאת מעל דפי הפורום ואל תשלח אותנו למחבתי"ם עלובים. גש לאלוהי הגוגל שאל אותו על האבולוציה ותתפלא לראות כמה הוא יודע.

בשום מקום לא כתוב מוות או חיים טוב או רע לגבי בני האדם או בעלי החיים

תפתח בבקשה ספר תורה, בראשי פרקים ב' עד ד' ותקרא

ותראה שהכל כתוב

מתלבשים באלגנטיות, מדברים בצורה אנטלגנטית.

זהו פורום לחוזרים בשאלה ולא פורום שאל את הרב. אתה יכול להראות לי איזה מחקר מדעי הדוחה את תורת האבולוציה. אתה בורח מנושא לנושא ולא עונה על כלום.

אם הייתי רוצה להכפיש. הייתי מייבש. אני מעוניין בדיאלוג מכובד!

ואני ממש לא חושב שזמיר הוא כמו שהגדרת! אלא הגדרתך נובעת מסוג של קושי משמיעת האחר. אני את דברי התורה כתבתי פה. את את משמעות האבולוציה מדוע שלא תכתבי פה? אין זה אלא שאת בורחת.. ולא אני. ובנוסף לכל הדברים הבאתי לך למרות שאין צורך, הבאתי הוכחות מדעיות. ואת סתם מכפישה.. תדברי בצורה יפה. ונתוודע איזו דרך יותר נכונה. ובכבוד הדדי,מבטיח.

תפתח בבקשה ספר תורה, בראשי פרקים ב' עד ד' ותקרא

ותראה שהכל כתוב

זה מה שבא אחר כך לא לפני

הסבר את עצמך

לכן למעלה מ 99% מהביולגים בעולם

מאמינים באבולוציה ולא מאמינים שאדם נוצר מעפר והעולם קיים ששת אלפים שנה. כנראה שהם אדיוטים, ורק אלו המכלים את ימיהם בביצה שנולדה ביו"ט או אורכו של איבר המין של תנא זה או אחר, הם החכמים.

אמת זה לא דימוקרטיה.מן החומר נוצרו חיים?בהסתברות גבוהה יותר יבוא משיח...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר