דבר דבר

בקונגרס הבריאות העולמי קם ד"ר קרפילד מלונדון והצהיר, שהיה מן הראוי שכל האנושות תאמץ את חוקי טהרת המשפחה שביהדות. הוא הוציא רב מכר מהדורת יולי2000 בו מפרט את הכל בסיפרו. NONE OF THESE DISEASES עייני וראי גם כמה בריא לעשות ברית בדיוק ביום השמיני משום שרמת גורמי קרישת הדם של האדם ביום השמיני לחייו הינה הגבוהה ביותר בכל ימי חייו! ולא שאנו צריכים הוכחות מדעיות לדברי התורה. רק שזה מפליא שהם מגלים זאת היום! איך הכל מותאם להלכה מבחינה פיזיולוגית! וזה חוץ מהתועלת שיש בזה! זוג מדענים אמריקאים ד"ר מסטר וד"ר ג'ונסון ערכו ניסוי בקרב זוגות שהתלוננו על אובדן ענין בחיי הנישואין והפרידו בין זוגות לשבועיים מס' פעמים וכששבו ונפגשו מצאו שוב ענין רב ביניהם. וזה מגלים היום. מה שכתבה לנו התורה לפני למעלה מ3300שנה. ובכן,ד"ר ברנרד סקסולוג בהדסה אמר. שבמשך 36שנות שרותיו בטיפול בהפרעות חיי מין באירופה ארה"ב וישראל עברו אצלו קרוב ל8000זוגות נשואים ומנסיונו העיד כי נדיר למצוא הפרעות אצל זוגות השומרים טהרה כדת וכדין כלשונו. ד"ר סטופס מבריטניה רופאה גוייה מעידה על עצמה ואמרה שחוקי הדת היהודית הוא המתקדם ביותר בעולם בשטח זה. ואני הקטן. דיברתי עם מומחית לרפואת נשים מביה"ח שערי צדק. חילונית גמורה ואמרה לי באילו המילים. מי שלא שומרת טהרה היא פשוט מטומטמת. כך אמרה לי.

מחקר רפואי

האם זה מחקר רפואי בעינך? נאום של רופא דתי. הראה מחקר רפואי המראה שאי שמירת טהרת המשפחה מזיקה לבריאות ואל תעתיק לנו לכאן את הזבל שאתה קורא באתרי מחבתי"ם עלובים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר