סיפור לשבת

לפני שנים רבות התייעצה איתי מרצה באוניברסיטה מסוימת לגבי סטודנטית שלה. האחרונה הגישה עבודה שלא נראה היה שהנושא הובן אך התוכן מרתק היה, נתבקשתי לקרוא את התשובה ונדהמתי מעומק הניתוח הספרותי. לשאלתי מי היא הסטודנטית סופר לי שהיא מהעדה החרדית ולומדת בסודי סודות, סיפרתי לאותה המרצה על הרקע והקשיים של אשה חרדית ללמוד לימודי חולין. למותר לציין שהעבודה קיבלה את הציון הראוי ואותה הסטודנטית ברבות הימים נהיית לסופרת מאוד מצליחה באצנו. כן קוראים אותה ב"עולם" החילוני שבת שלום

יו איזה סיפור מרגש...

אני לא קונה את זה בגרוש. אתה אדם מתוסכל מחפש צומי זו האמת העיקר שחזרת בשאלה ומצאת את הדרך. אני מציע לך במקום לבזבז זמן תעשה משהו עם עצמך למה אתה נשמע אדם בודד. ואם זה מה שהביא אותך עד הלום אז אתה בבעיה דרך אגב זה אמת למה יש לך עסק עם מפענח הבעות כתב!

דביר בו ננתח אותך

כתבת תגובה שפטת ויצאת אידיוט ועל שום מה? ראשית שלא מוך שמי מוכר בפורומים של וואלה וחלק מהכותבים בפורומים הינם ממש אנשים שמכירים ונפגשים כך שאתה על סמך סיפורון מנתח הצחקתני כנראה אתה אותו דניאל או דומה לו עוד אומלל באוסף האומללים שחושבים שהם יביאו ישועה וגאולה לעם ישראל מזלי ולי אף של אחרים שלו היית מנתח של ממש הינו יוצאים נכים או מתים אשרינו שאתה דמות וירטואלית ולא מהחכמות כלל

סיפור לשבת

לפני שנים רבות התייעצה איתי מרצה באוניברסיטה מסוימת לגבי סטודנטית שלה. האחרונה הגישה עבודה שלא נראה היה שהנושא הובן אך התוכן מרתק היה, נתבקשתי לקרוא את התשובה ונדהמתי מעומק הניתוח הספרותי. לשאלתי מי היא הסטודנטית סופר לי שהיא מהעדה החרדית ולומדת בסודי סודות, סיפרתי לאותה המרצה על הרקע והקשיים של אשה חרדית ללמוד לימודי חולין. למותר לציין שהעבודה קיבלה את הציון הראוי ואותה הסטודנטית ברבות הימים נהיית לסופרת מאוד מצליחה באצנו. כן קוראים אותה ב"עולם" החילוני שבת שלום

-שבוע טוב לך,יוס!

-אכן. אין חדש תחת השמש. הוגי רוח, לא מעטים,יצאו מבית- המדרש. ביניהם: ש"י עגנון,ביאליק,ועוד. (שכרגע,נשמטו מזיכרוני). שניהם, יצרו יצירות יפות, שנלמדו בביה"ס.(אין לי מושג,אם כיום,עדיין?...). האם ידעת, שבסוף ימיהם הרהרו בתשובה?... (ידיעתי זו,מתבססת על הרצאתו של הרב אורי זוהר.הי"ו.). שבוע מקסים לך! שלך,בידידות. צליל..............

כניראה הבחורה הזו חייה בחברה קשה ולא נעימה שסגורה בתוך עצמה בלבד

דביר בו ננתח אותך

כתבת תגובה שפטת ויצאת אידיוט ועל שום מה? ראשית שלא מוך שמי מוכר בפורומים של וואלה וחלק מהכותבים בפורומים הינם ממש אנשים שמכירים ונפגשים כך שאתה על סמך סיפורון מנתח הצחקתני כנראה אתה אותו דניאל או דומה לו עוד אומלל באוסף האומללים שחושבים שהם יביאו ישועה וגאולה לעם ישראל מזלי ולי אף של אחרים שלו היית מנתח של ממש הינו יוצאים נכים או מתים אשרינו שאתה דמות וירטואלית ולא מהחכמות כלל

דביר זה דביר ודניאל זה דניאל! אוקיי!?!

אם הייתי רוצה להגיב לך, הייתי מגיב ובכבוד! אז אל תחשוד.. כי מהרקע שבאתה אתה יודע מה סופו של החושד בכשרים! אני החלטתי יותר לא להגיב לך מסיבה פשוטה. שאתה לא מעוניין לשמוע! אלא רק,להשמיע! ואם היה בדבריך דברים טובים,הנה מה טוב! אלא, שבדבריך, יש רק קינטור! כי מי שלא רואה סייעתא בדברים שעושה, איך כל מיני דברים היו יכולים להיגמר אחרת.. ונגמר בטוב! אז הוא עיוור! וא"א לומר לעיוור תראה תראה. בנת? זהו! עד שיתחולל נס ויפקחו עיניך לראות! מה גם שאוטוטו אני מסיים להגיב בפורומים פה! משום שאני חס על עצמי! באינטרנט בכלל! ורק בזה צדקת, שאני לא צריך להימצא במקום שכזה! אחי אתה נשמע מבוגר, וחראם עליך שתצא מהעוה"ז ככסיל ובער לא ידע! הסתכל באמת בפנים נקיות, ובטוחני שאזי תוכל לראות 6/6 בהצלחה חבר!!

ראשית יפה שתצא מפה

וכסיל הייתי שהייתי שם אתה הוא הכסיל שחושב שהכל בידי שמיים לא דניאל הכל בידיך הקב"א עוזר למי שעוזר לעצמו עם בכלל שלום לך וצא למסע במקום אחר אתה רואה החכמת יוס

-שבוע טוב לך,יוס!

-אכן. אין חדש תחת השמש. הוגי רוח, לא מעטים,יצאו מבית- המדרש. ביניהם: ש"י עגנון,ביאליק,ועוד. (שכרגע,נשמטו מזיכרוני). שניהם, יצרו יצירות יפות, שנלמדו בביה"ס.(אין לי מושג,אם כיום,עדיין?...). האם ידעת, שבסוף ימיהם הרהרו בתשובה?... (ידיעתי זו,מתבססת על הרצאתו של הרב אורי זוהר.הי"ו.). שבוע מקסים לך! שלך,בידידות. צליל..............

בית המדרש

המון הוגי רוח סופרים, מדענים וכו' יצאו מבית המדרש, אבל אם הם היו נשארים בבית המדרש מקסימום הם היו מומחים לביצה שנולדה ביום טוב או איך לחתוך בצל בשבת, רק בגלל שהם עזבו את בית המדרש והתחילו ללמוד דברים מועילים הם הגיעו להשגים, מסקנה, עדיף לעזוב את בית המדרש מה שיותר מוקדם. >האם ידעת, שבסוף ימיהם הרהרו בתשובה?...(ידיעתי זו,מתבססת על הרצאתו של הרב אורי זוהר.הי"ו.). < האם אורי זהר קורא מחשבות של אנשים מתים? מעניין.

רחל לידיעתך!

כל החכמות נלמדות מן התורה! האדם הראשון שהמציא את האנטיביוטיה למד זאת מן הגמרא. חקר ולמד והגיע לתוצאה! את יכולה לבדוק זאת. ממה למד זאת? מזה שכתוב בגמרא שמי שנשכו כלב שוטה, יקח את הכבד של אותו כלב ויעשה מרקחת מסוימת ומזה יועיל להיתרפא ואז הבין שהכבד של אותו כלב עם כלבת יש בו נוגדן שמרפא חקר ומצא, והמציא את האנטיביוטיקה! חכמה ומשפט גם נלמד מהגמרא. אין עורך דין מוצלח שמפספס כמה שעות לימוד גמרא ביום. כמו שר המשפטים. מני מזוז בראיון אמר שמשפטנים חרדים הם המומחים ביותר בגלל עיסוקם בלימוד גמרא רוב היום! חכמה זה דבר שמתפתח עם הזמן בלימוד ועמקות בחישובי הגמרא. בשיטת המתמטיקה! ישנם הרבה חישובים שמחדדים את המח. מחקרים שנערכו בארה"ב מגלים,כי דיני טהרת המשפחה שכתבה לנו התורה מלפני אלפי שנים. היא הדרך הטובה ביותר למניעת מחלות סופניות. רק ההבדל הוא שתורתינו כתבה זאת לפני אלפי שנים והמדענים גילו שזה נכון,רק היום! זה שהתורה כתבה לנו שלא לאכול בשר וחלב, גילו זאת המדענים שזה ממש לא בריא לעיכול. אז יקירתי הסבירי לי מה לא טוב בזה? אם אילו הם התוצאות! אבל,תבדקי ותגלי במחקרים שכל מה שכתבתי נכון במלואו! עפ"י מחקרים מדעיים

חצי אמת גרועה משקר

גרמני עבדיה דר' יודן נשייא נשכו כלב שוטה והאכילו מחצר כבד שלו ולא נתרפא מימיו אל יאמר לך אדם שנשכו כלב שוטה וחיה שעקצו חוורבר וחיה שבעטתו פרדה וחיה ובלבד פרדה לבנה. (ירושלמי מסכת יומא דף מא, ב) מי שנשכו כלב שוטה אין מאכילין אותו מחצר כבד שלו ור' מתיא בן חרש מתיר. (יומא פג א). בכל העולם יש משפטנים מעולים שמעולם לא שמעו על התלמוד. אתה יכול להראות מחקר רפואי המראה שמי ששומר טהרת המשפחה ניצל ממחלות סופניות? אתה יכול להראות מחקר רפואי המראה שבשר וחלב לא בריא? מה שלא בריא זה לשפוך הרבה מלח על הבשר. חז"ל לא המציאו אפילו כדור נגד כאב ראש. בדקתי וגיליתי שכל מה שכתבת הוא שקר אחד גדול.

רחל

תיראי אם את מעוניינת באמת לשמוע, ולא להתריס אז אומר לך! והכל! חשוב שזה יהיה בצורה ראויה ומכובדת! אם את רוצה. לא חייבת! אך,בכבוד הדדי!

דבר דבר

בקונגרס הבריאות העולמי קם ד"ר קרפילד מלונדון והצהיר, שהיה מן הראוי שכל האנושות תאמץ את חוקי טהרת המשפחה שביהדות. הוא הוציא רב מכר מהדורת יולי2000 בו מפרט את הכל בסיפרו. NONE OF THESE DISEASES עייני וראי גם כמה בריא לעשות ברית בדיוק ביום השמיני משום שרמת גורמי קרישת הדם של האדם ביום השמיני לחייו הינה הגבוהה ביותר בכל ימי חייו! ולא שאנו צריכים הוכחות מדעיות לדברי התורה. רק שזה מפליא שהם מגלים זאת היום! איך הכל מותאם להלכה מבחינה פיזיולוגית! וזה חוץ מהתועלת שיש בזה! זוג מדענים אמריקאים ד"ר מסטר וד"ר ג'ונסון ערכו ניסוי בקרב זוגות שהתלוננו על אובדן ענין בחיי הנישואין והפרידו בין זוגות לשבועיים מס' פעמים וכששבו ונפגשו מצאו שוב ענין רב ביניהם. וזה מגלים היום. מה שכתבה לנו התורה לפני למעלה מ3300שנה. ובכן,ד"ר ברנרד סקסולוג בהדסה אמר. שבמשך 36שנות שרותיו בטיפול בהפרעות חיי מין באירופה ארה"ב וישראל עברו אצלו קרוב ל8000זוגות נשואים ומנסיונו העיד כי נדיר למצוא הפרעות אצל זוגות השומרים טהרה כדת וכדין כלשונו. ד"ר סטופס מבריטניה רופאה גוייה מעידה על עצמה ואמרה שחוקי הדת היהודית הוא המתקדם ביותר בעולם בשטח זה. ואני הקטן. דיברתי עם מומחית לרפואת נשים מביה"ח שערי צדק. חילונית גמורה ואמרה לי באילו המילים. מי שלא שומרת טהרה היא פשוט מטומטמת. כך אמרה לי.

לגבי ר' מתיא בן חרש

חשוב ללמוד את כל הגמרא ביומא ולהבין עד הנקודותיים בגמרא לגבי כלב שוטה.. ולראות פירוש רש"י והמפרשים על הרפואה הזאת. ומזה למד ד"ר אחד ששכחתי את שמו ומזה המציא את האנטיביוטיקה. לגבי בשר וחלב אין טעם. אבל כיום מגלים שאם אדם אוכל בשר ותיכף חלב זה לא בריא לעיקול.. ואת זה כל אדם יודע שבשר מתעקל הרבה זמן. ולא טוב לשפוך עליו חלב.

חשוב לומר את האמת ולא להתחמק

מספיק למכור שטויות, "אלכסנדר פלמינג" גילה את הפנצילין (האנטיביוטיקה הראשונה בעולם), מעולם לא למד גמרא ולא היה יהודי, שקרים כאלה מתקבלים בברכה באתרי המחבתי"ם למיניהם לא פה. תפסיק להתחמק והראה מחקר רפואי המראה שבשר וחלב לא בריא. מלח לא בריא וחז"ל הורו לשפוך הרבה מלח על הבשר. חז"ל המציאו את העירוב, היתר מכירה, פרוזבול, אבל לא תרמו כלום לעולם, מליונים מתו ממחלות עד שהמציאו את האנטיביוטיקה, מדוע חז"ל לא מנעו זאת? אתה מוציא שם רע על חז"ל.

דבר דבר

בקונגרס הבריאות העולמי קם ד"ר קרפילד מלונדון והצהיר, שהיה מן הראוי שכל האנושות תאמץ את חוקי טהרת המשפחה שביהדות. הוא הוציא רב מכר מהדורת יולי2000 בו מפרט את הכל בסיפרו. NONE OF THESE DISEASES עייני וראי גם כמה בריא לעשות ברית בדיוק ביום השמיני משום שרמת גורמי קרישת הדם של האדם ביום השמיני לחייו הינה הגבוהה ביותר בכל ימי חייו! ולא שאנו צריכים הוכחות מדעיות לדברי התורה. רק שזה מפליא שהם מגלים זאת היום! איך הכל מותאם להלכה מבחינה פיזיולוגית! וזה חוץ מהתועלת שיש בזה! זוג מדענים אמריקאים ד"ר מסטר וד"ר ג'ונסון ערכו ניסוי בקרב זוגות שהתלוננו על אובדן ענין בחיי הנישואין והפרידו בין זוגות לשבועיים מס' פעמים וכששבו ונפגשו מצאו שוב ענין רב ביניהם. וזה מגלים היום. מה שכתבה לנו התורה לפני למעלה מ3300שנה. ובכן,ד"ר ברנרד סקסולוג בהדסה אמר. שבמשך 36שנות שרותיו בטיפול בהפרעות חיי מין באירופה ארה"ב וישראל עברו אצלו קרוב ל8000זוגות נשואים ומנסיונו העיד כי נדיר למצוא הפרעות אצל זוגות השומרים טהרה כדת וכדין כלשונו. ד"ר סטופס מבריטניה רופאה גוייה מעידה על עצמה ואמרה שחוקי הדת היהודית הוא המתקדם ביותר בעולם בשטח זה. ואני הקטן. דיברתי עם מומחית לרפואת נשים מביה"ח שערי צדק. חילונית גמורה ואמרה לי באילו המילים. מי שלא שומרת טהרה היא פשוט מטומטמת. כך אמרה לי.

מחקר רפואי

האם זה מחקר רפואי בעינך? נאום של רופא דתי. הראה מחקר רפואי המראה שאי שמירת טהרת המשפחה מזיקה לבריאות ואל תעתיק לנו לכאן את הזבל שאתה קורא באתרי מחבתי"ם עלובים.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר