יש כאן סתירה..

והדברים מדברים אליך יאיר בן דוד הרי אדם כמוך שמנהל פורום לחוזרים בשאלה אולי עד שתחשוב איך לקרוא לפורום בשמו תסביר לכולנו מאין בא השם דוד אם לא מהתנך שדוד המלך כתב 150 מזמורים איך לחזור בתשובה אז או שתשנה את שימך לאובאמה או שתנסה ללמוד מי היה דוד?

-סליחה מכבודו. אך מה הקשר?...

-הידעת? שמות עיבריים,קדמו למתן תורה וקיום מצוות... לנוצרים ולמוסלמים,אין שמות עבריים? -דיויד,ג'וזף, רבקה,שרה, איברהים,דאוד, מוסא... ועוד. שמו של אדם, עינינו בלבד! -דביר. באמת, תהיה רציני. דרך אגב,מצפה להתייחסותך העיניינית,לתגובתי על שאלותיך. יותר יעיל,מאשר לעסוק בשמו של המנהל. לא כך?... ליל מנוחה! צליל..........

לתמר ( צליל מיתר)

זה שאת גרושה ומתוסכלת זה לא בעיה שלי. צומי את לא תקבלי כאן. בתור חוזרת בתשובה ההיתי מצפה ליותר אבל לצערי אני מבין אותך, מה שהבדידות עושה.. ואני לא מקנה בך. העיקר לא להיות צבוע להתחנף לרשעים עוזבי תורה. אני אדם אמיתי ומה שיש לי בלב אני אומר נקודה.

לצליל סוף דיבור במחשבה תחילה.

בטח שיש קשר!!! זה שלגוי יש שם איברהים או מוסה זה אומר שהם קשורים מצד היותם בני אברהם ולפחות הם שומרים על דתם על פי רוב, ומאמינים באל אחד. אבל אותו יאיר בן דוד ודומיו את מי הוא מיצג אם אין לו ערכים של יהדות ואל תהי יפת נפש על חשבון תורתינו הקדושה!

לתמר ( צליל מיתר)

זה שאת גרושה ומתוסכלת זה לא בעיה שלי. צומי את לא תקבלי כאן. בתור חוזרת בתשובה ההיתי מצפה ליותר אבל לצערי אני מבין אותך, מה שהבדידות עושה.. ואני לא מקנה בך. העיקר לא להיות צבוע להתחנף לרשעים עוזבי תורה. אני אדם אמיתי ומה שיש לי בלב אני אומר נקודה.

-דביר. תגובתך לגיטימית. אך אינה עיניינית....

-רצוני להבין.לא מצאת עיניין בתשובותי לשאלותיך הקודמות? הרי הינך אדם אמיתי,כדבריך. על ליבך לא עלו תגובות?...לתשומת ליבך! אין זה חכם,להשתמש במידע אישי,כדי לנגח... באמת,איני אשמה ברמתך הרדודה... צר לי,אך טול קורה מבין עינייך ואחר אטול קיסם מבין שיניי... להוי ידוע לך,כל גישתי,מבוססת על משנתו של הנ'חל נ'ובע מ'קור ח'כמה, הלא הוא,רבי ומורה דרכי,הרוחני,ר' נחמן מברסלב. ואני גאה בכך!!! ערב נעים, ושהות נעימה,לך! שבת שלום! צליל...........

בטח שיש קשר!!! זה שלגוי יש שם איברהים או מוסה זה אומר שהם קשורים מצד היותם בני אברהם ולפחות הם שומרים על דתם על פי רוב, ומאמינים באל אחד. אבל אותו יאיר בן דוד ודומיו את מי הוא מיצג אם אין לו ערכים של יהדות ואל תהי יפת נפש על חשבון תורתינו הקדושה!

-אבי.תגובתך עיניינית,אם כי לא הגעת לסוף דעתי...

-איך נראה לך. שכל דת"לש,יחליף את שמו?... נראה לך,הגיוני?... הרי כידוע לך,שמו של אדם,מעיד על מהותו! שמו של אדם,ניתן לו בטרם תרד נשמתו לעולם. ומעשיו של אדם,אינם פוגמים במהותו. יש להפריד בין אדם,כהיותו אדם,לבין מעשיו. -הזוכר הינך את המדרש המובא על ישמעאל,שנטה למות במדבר?... אמרו מלאכי השרת: ריבונו של עולם,עתיד ישמעאל, לעשות צרות ומלחמות עם בניך בני אברהם,יצחק ויעקב... השיבם,בורא עולם:"...באשר הוא שם.... ".ושלח מלאך להצילו.... - ואין כאן מקום, ליפה נפש... יש כאן, בורות מדהימה.... לך ללמוד! ערב נעים, ושהות נעימה לך! שבת שלום! צליל............

לתמר ( צליל מיתר)

אתה הוא הרשע כאן

אתהאדם מלא רוע ושנאת עיוורת והכל בגלל עצלנותך ובורתך

יש כאן סתירה..

והדברים מדברים אליך יאיר בן דוד הרי אדם כמוך שמנהל פורום לחוזרים בשאלה אולי עד שתחשוב איך לקרוא לפורום בשמו תסביר לכולנו מאין בא השם דוד אם לא מהתנך שדוד המלך כתב 150 מזמורים איך לחזור בתשובה אז או שתשנה את שימך לאובאמה או שתנסה ללמוד מי היה דוד?

דביר היקר לידעתך לכל יהודי יש את זכות הבחירה שכתוב דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום

אצלנו בניגוד לנוצרים או מוסלמים אין כפיה דתית בכח הזרוע היהדות וזאת הדגיש הרמב"ם יוסף בן מתיתיהו וגם פילון האלכסנדרוני שהיהדות היא דת שיכלית ואל נישכח שישראל אף שחוטא הוא ישראל הוא בברכת שבת שלום שלמה

-סליחה מכבודו. אך מה הקשר?...

-הידעת? שמות עיבריים,קדמו למתן תורה וקיום מצוות... לנוצרים ולמוסלמים,אין שמות עבריים? -דיויד,ג'וזף, רבקה,שרה, איברהים,דאוד, מוסא... ועוד. שמו של אדם, עינינו בלבד! -דביר. באמת, תהיה רציני. דרך אגב,מצפה להתייחסותך העיניינית,לתגובתי על שאלותיך. יותר יעיל,מאשר לעסוק בשמו של המנהל. לא כך?... ליל מנוחה! צליל..........

צליל היקרה ראשוני הנוצרים היו יהודים שחלקם נישארו בשמם וחלקם החליפו לשמם ביונית

ואף החליפו שם בכלל האיסלם גם הוא כמו הנצרות העתיק מהיהדות

אבי כבר למדנו

חכמה בגוים תאמין אמונה בגוים אל תאמין והכוונה לאמונה דתית אז הגוים באמונה דתית לא דוגמא עבורנו בפרקי אבות מוזכר רבי אלישע בן אבויה שעלה לגדולה והפך לקוצץ קנים כמו כן מוזכר בהרחבה בגמרא וכמו כן רבי ישמע אל כהן גדול שהפך לצדוקי עברו דורות רבים ועד היום איש לא אסר ללמוד את כתבהם

-אבי.תגובתך עיניינית,אם כי לא הגעת לסוף דעתי...

-איך נראה לך. שכל דת"לש,יחליף את שמו?... נראה לך,הגיוני?... הרי כידוע לך,שמו של אדם,מעיד על מהותו! שמו של אדם,ניתן לו בטרם תרד נשמתו לעולם. ומעשיו של אדם,אינם פוגמים במהותו. יש להפריד בין אדם,כהיותו אדם,לבין מעשיו. -הזוכר הינך את המדרש המובא על ישמעאל,שנטה למות במדבר?... אמרו מלאכי השרת: ריבונו של עולם,עתיד ישמעאל, לעשות צרות ומלחמות עם בניך בני אברהם,יצחק ויעקב... השיבם,בורא עולם:"...באשר הוא שם.... ".ושלח מלאך להצילו.... - ואין כאן מקום, ליפה נפש... יש כאן, בורות מדהימה.... לך ללמוד! ערב נעים, ושהות נעימה לך! שבת שלום! צליל............

צליל תלמידת חכמים כן ירבו נשים כמותך בישראל

אתה הוא הרשע כאן

אתהאדם מלא רוע ושנאת עיוורת והכל בגלל עצלנותך ובורתך

אם אין לך מה להגיב ....

אז לך תיישר בננות זה מקצוע נחמד לאנשים משועממים. בהצלחה!

צליל היקרה ראשוני הנוצרים היו יהודים שחלקם נישארו בשמם וחלקם החליפו לשמם ביונית

ואף החליפו שם בכלל האיסלם גם הוא כמו הנצרות העתיק מהיהדות

-שבוע טוב לך, שלמה!

-דבריך מהווים תוספת לדבריי. תודה לך! פשוט לא הבנתי משהו, אם מישהו יוצא מהדת,צריך,גם, לשנות את שמו?... יש כאלה,שעדיין לא השכילו,שצריך לעשות הפרדה בין אדם,כהיותו אדם, לבין מעשיו,יהיו אשר יהיו. את זאת ניתן ללמוד מבורא עולם, לגבי ישמעאל, שנטה למות במדבר. --תודה על מחמאתך,בתגובה השניה. בידידות. צליל..............

לא לשכוח שהיהדות עצמה מבוססת על דת הכנענים

וכן דת מצרים העתיקה וכי היהדות שאלה מזורואסטריות הרבה דברים. והחל מהמאה ה-11 והלאה היהדות החלה להעתיק ולספך לעצמה דברים מהנצרות. כך שכל הדבר הזה הוא מעגלי

אם אין לך מה להגיב ....

אז לך תיישר בננות זה מקצוע נחמד לאנשים משועממים. בהצלחה!

אדם מנוול כמוך לא ראוי לתגובות אחרת עד אשר

תקבל קצת שכל, תלמד הליכות נימוסים ותשנה את דרכיך
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר