מדרש שמות

אין ספק שמדובר בשמות לא רעים בכלל, מה שגוזר כמה נקודות לקראת המכרז. אבל שכחתי לציין שכמקובל בכל מכרז ראוי לשמו, גם במכרז הזה מה שיכריע בסופו של דבר הוא שוחד, ורצוי במזומן (-: ולגבי העובדה שאת חילונית, זה לא גורע ואפילו להיפך, זה מוסיף מבט מבחוץ, כמו שכתב קיפלינג בזמנו:" מה יודע על אנגליה מי שמכיר רק את אנגליה?". או בעברית: "צא ולמד"

הי יאיר

תודה שאתה מקבל אותי למרות שהתפרצתי לדלת פתוחה . יש לי משיכה לחברה דתיים ,כך היה כל חיי בכל מיני הזדמנויות ,אבל לא לדת בהכרח .כניראה בגלל הרקע שלי ,המשיכה לעומק לרוחניות .כמובן שהאנשים איתם הייתי עדיין בקשר הם לא אנשים קיצוניים, אבל אנשים שמילדות מחונכים לשאול שאלות , וצורת הלימוד שלהם מחנכת לבדיקת דברים והתמודדות עם חומרים בתפיסת רוחב . אני מאמינה שהדתל"שים(זו הגדרה מצויינת לדעתי שמגדירה בדיוק את מה ומי שהם ) הם אנשים כאלה בדיוק . אבל שראו יותר ממני גם את הצד הקשה יותר של הדת והחברה הדתית וא משהו אחר שני לא מכירה . זה מרתק אותי . שבת שלום - ולגבי השוחד - מקווה שהשוחד יתרם למטרות טובות ...

כונת רבי עקיבא לכל אדם- ולמה לשנוא כל אדם ללא סיבה רק בגלל שהוא גוי?

כן וטוב שהבנת כי במילי םאלא שלי חרגתי מהרגלי

ודיברתי בסרקזם והנה עובדה -השגתי ת מטרתי - הנחתת בדיוק את הכדור שהרמתי . שבת שלום וברכה

שבת שלום ומבורכה

והשארי עימנו האם הכדור שהונח להרימו להנחתה או שמא ניתן יהיה לכדרר אותו בין מיליםומשפטים הגיגים ומחשבות לצון וסרקזם רצינות ובוטות וסימן שאלה היש גם רשת? ובחיוך לשבת כל מילה נוספת מיותרה יוס

אולי?

אולי! אך פעמים כאשר יש משהו רקוב בצד. אפשר להניחו. אך כאשר הוא מנסה להרקיב אחרים. צריך להדיחו וד"ל. אגב עניתי לו בשפתו. לפי מה שכתב.. נראה לי גם בשפת אם שלו. יום נהדר

דניאל הו דניאל

מצאתי לי זמן לקרוא ולנסות להבין שפת אימי שתחיה הינה עברית ובאה היא מבית מאוד אורתודוכסי על שכמוך היא היתה אומרת לו קראה את דבריך על תתיחס אל שכזה גם בחוגי המאמינים הוא סרח עודף מהצבועים המבאישים את המגזר הדתי בניסיונם להראות כצדיקים הו דניאל דניאל האם יצאת לשמד וחזרת? הכה רבים עוונותיך? עולל של מסכנות הנך הלא כן? אין דבר תגדל ותחכים גם לשכמוך מגיעה מחילה יוס

שבת שלום ומבורכה

והשארי עימנו האם הכדור שהונח להרימו להנחתה או שמא ניתן יהיה לכדרר אותו בין מיליםומשפטים הגיגים ומחשבות לצון וסרקזם רצינות ובוטות וסימן שאלה היש גם רשת? ובחיוך לשבת כל מילה נוספת מיותרה יוס

האמת שיש גם רשת

בהחלט ניתן לכדרר, רק רצוי בלי בוטות -די במילים חזקות ותמיד יש רשת לנחיתה רכה ובטוחה - שחלילה אך אחד לא יפגע . ובחיוך -בחזרה

חוזר לשורות

הי חברים אחרי מחלה קצרה שנבעה מעבודה מאומצת על קמפיין פוליטי, שבתי לפקוד את שורות הפורום שמחתי לראות שהפורום פיתח דיון מעמיק ומעניין כשלא הייתי פה. האמת היא שהפורום נראה הרבה יותר קרוב לאיך שפורום דתל"שים צריך להיראות, בשפה (אין ספק שעגנון לא היה מרגיש זר פה) ובתוכן. ולגבי השם, קיבלתי את הביקורת של צליל וחברים נוספים על שם הפורום "חוזרים בשאלה" אין ספק שמדובר בהיפוך מוטעה לגמרי של המונח "חוזרים בתשובה". התשובה, אינה תשובה במשמעותה המקובלת, והחוזרים אינם חוזרים. אני חושב שכמו כל דבר טוב במדינתנו המפריטה את עצמה לדעת, גם את שם הפורום נפתח בקרוב למכרז. עד אז אתם מוזמנים להציע שמות מקוריים יום מצוין

אזהרה אזהרה

ויגלה אלי חזון ברדתי מההר בדרכי החושך הנבערות של מתחזי הקב"א ובחזון נאמר הנושא שמו לשווא המתהדר שלא בשלו חלילה וחס רחמנו לצלן לא תתקבל תשובתו לאלתר כי פסקו יושבי סנהדרין עתיקה את שפסקו ובית שמאי ובית הלל יברו עצמות וחרפו גדפות וצל כבד יורד על הארץ בראותו ריבוא פוחזים המשתמשים במו ולשווא דורשים מול תיקתוק קופסאת הצילום

האמת שיש גם רשת

בהחלט ניתן לכדרר, רק רצוי בלי בוטות -די במילים חזקות ותמיד יש רשת לנחיתה רכה ובטוחה - שחלילה אך אחד לא יפגע . ובחיוך -בחזרה

חן חן לך sem213

אשתדל בלי בוטות ולגבי הרשת תודה אך לינו לוודא שכוונת טובה משום שלרשת פנים שתיים מצילה את הנופל אך לוכדת הבורח שב"ש יוס

רשת לנחיתה רכה ובטוחה

לא משתמע לשני פנים
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר