אספר לכם סיפור מהחיים

יש לי חבר שגדל בבית של הורים בתשובה ובגיל 15 זה לא דיבר אליו כמה שפינקו אותו פשוט הוא חשב שכל העולם שלו. והיה המון ויכוחים בבית במשך שנתים הוא הגיע למצב בו הוא מקלל את הוריו ובקיצור בן סורר. לפני כשלושה חדשים הוא יצא בנס מתאונה קטלנית והוא כיום חרדי.

בהמשך למה שספרתי

יש כאלה שיגידו אז מה אם הוא יצא בנס אז הוא צריך להיות חרדי אז בואו אני יגלה לכם סוד וזה בדוק אדם ולא משנה מהיכן הוא בא אם הוא נשמה גבוהה שיכול לצאת ממנו/ה יהודי צדיק אז אם הוא קצת נוטה מדרך ה' הוא מקבל סטירה כי את אשר יאהב ה' יוכיח ולא תעשה מה בא לך!

סיפור מצוץ מן האצבע וחסר כל פואנטה

זה שההורים שלו ניסו לכפות עליו אורך ליים שלא לרוחו בהיותו נער בוגר זה דבר שגוי בפני עצמו. זה שבעקבות תאונה (באם באשמתו או לא, זה לא משנה) הוא החליט להאמין לאמונות תפלות מראה על אופי חלש מצידו. בקיצור, אין שום סיבה הגיונית ורלוונטית אחת לפורום זה כדי שתעלה אותו בפורום.

הייתי בוחר לומר

שחסר קצת פרטים מדברי ישראל.. אבל בהחלט מי שה' אוהב אותו,הוא מוכיח אותו. ולפעמים צריך להעיר בנאדם בצורה קצת כואבת. כי אחרת הוא יפספס.. ואני אומר זאת כחיזוק גם לעצמי...

אלוהים לא אוהב ולא שונא אף אחד.

פשוט לא איכפת לו (אם הוא קיים בכלל וספק רב אם הוא קיים). לפי דבריך אלוהים אוהב עבריינים ורמאים אבל לא אוהב את מי שמאמין בו וכביכול מקיים את מצוותיו. המציאות כולה היא עדות לכך שדבריך לא נכונים - אז תקשיב לה. אל תתעלם מימנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר