תכנסו

תכנסו

אני עכשיו עוברת את התהליך של חזרה בשאלה. אבל הגעתי למסקנה אני לא בורחת מהדת כי היא חונקת אני אוהבת את אלוהים הוא האבא של כולנו שיושב שמה למעלה ותמיד יהיה איתנו אני בורחת מהבית הדתי אני בורחת מהמסגרת הדתייה אני בורחת מכל מה שלא אהבתי זו לא הדת שעשתה לי רע אלה החיים! אני אוהבת את אלוהים האבא של כולנו אבל לא מסוגלת ללכת בדרכו בגלל הבית הדתי שגדלתי בו.

את צודקת

אני אותו דבר אבא שלי חזר בתשובה ולקח את החיים החרדים יותר מידי קיצוני ובגלל זה חזרתי בשאלה דרך אגב אם את צריכה עזרה במשהו תשלחי לי לאיימל 30813@וואלה נקודה קום

לכן

לכן כששואלים אותי אני אומרת שאני מאמינה אבל לא דתיה. אלוהים לא חונק. האנשים והכללים שלהם, מאוד.

-ערב נעים לך,שני!

-מזדהה עם תחושותייך. ויפה שאת יודעת להפריד בין אמת מוחלטת, לבין התנהגות מסולפת של משפחתך והחברה שגדלת בה. מזמן הגעתי למסקנה, שהחרדים לא הולכים יד ביד עם אלוקים. ולראיה, מרביתם אינם יודעים ליישם, "דרכיה,דרכי נועם. וכל נתיבותיה, שלום". הלא כן? האם זו הנקודה הכואבת? -אשמח לתגובתך. צליל...........

אני כמוך עברתי את הסרט הזה

אבל רק שיצאתי וקבלתי את החופש שלי למדתי לקבל ולחזור לבד בדרכי ובקצב שלי היום אני נוהג בשיטה המקלה יודע לקבל עוזבים ואת החוזרים ואת המתחילים ויודע אשפשר לקיים מצוות וגם לעשות דברים אחרים גם היום לדוגמא אני הולך למגרשי כדורגל בימי חול או מוצ"ש ואפילו לפב מעורב בכל אופן מאחל לך שימחה בלב תמיד

-ערב נעים לך,שני!

-מזדהה עם תחושותייך. ויפה שאת יודעת להפריד בין אמת מוחלטת, לבין התנהגות מסולפת של משפחתך והחברה שגדלת בה. מזמן הגעתי למסקנה, שהחרדים לא הולכים יד ביד עם אלוקים. ולראיה, מרביתם אינם יודעים ליישם, "דרכיה,דרכי נועם. וכל נתיבותיה, שלום". הלא כן? האם זו הנקודה הכואבת? -אשמח לתגובתך. צליל...........

נכון הדת טובה הדתים לא טובים

לצליל היקרה

לידעתך אני מאוד אוהב סגנון הכתיבה שלך קולעת ממודת עינינית ויפה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חוזרים בשאלה
בחר
בחר