עורך דין נדל"ן בראשון לציון

היי חברים

אני יותר משמח להמליץ על שירן גוילי-דהן, עורכת דין נדל"ן בראשון לציון שמלווה עסקאות גדולות וקטנות כאחד. לא מזמן אינ ואשתי החלטנו למכור את הדירה שלי ולהשתדרג לדירה טובה יותר ורחבה יותר עבור כל המשפחה :) שירן ליוותה אותנו במקצועיות והסבירה לנו על כל הגורמים וההיבטים השונים שצריכים להילקח בחשבון.

התברר לי שעסקת נדל"ן טובה צריכה להיתמך על-ידי עורך דין לא רק בשביל החוזה וההתנהלות מול הרשויות, אלא גם לצורך בדיקת כדאיות העסקה. ממליץ בחום. שירות בגובה העיניים והסברים שמניחים את הדעת גם לפשוטי עם כמוני שלא מבינים דבר או שניים בנדל"ן

תודה רון!

זה אכן חשוב להשתמש בעורך דין בזמן מכירת דירה ורכישת דירה חדשה

אבל יש לשים לב שהרבה פעמים וזה לא באשמת העו״ד, רוכש הדירה מרגיש נוחות וביטחון יתר לקניית דירה כאשר מתלווה אליו עורך דין ולכן עושים טעויות ברכישת הדירה, בעיקר פזיזות.

אני ממליץ לקחת את הזמן, למרות שיש עורך דין שרוצה שתסגרו את העיסקה מי שקונה צריך להבין שהוא צריך לעשות שיעורי בית ולמצוא את הדירה שהכי טובה בשבילו. לדוגמה, אם אתם רוצים לקנות דירה בקריית היובל שבירושלים, דירת יוקרה אז אני ממליץ לקרוא טיפים לקניית דירת יוקרה בירושלים

לא לפחד לקחת את הזמן ולחשוב שאולי אתם מפספסים את הדירה שלכם, הפזיזות תעלה לכם ביוקר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר