השקעות בארה"ב

השקעות בארה"ב

היי חברים

מחפשת שותפים המוכנים לרכוש בית בארהב בחברה שפעילה בשוק הנדלן האמריקאי עם וותק של 8 שנים בעולם הנדלן . ברגע שמצטרפים קבוצה של כמה משקיעים מקבלים הנחה בהוצאות הנלוות . כל אחד רוכש לעצמו . לחברה יש פרוייקטים ועשרות נכסים והיא מלווה מאות משקיעים וכל משקיע מקבל את היחס האישי המגיע לו . בבעלות החברה נכסים בגודל בין 150 ל 200 מטר היושבים על חצי דונם בסאות בנד  .הבתים משופצים מהיסוד ומגיעים עם שוכרים ומנוהלים . התמורה מהשכירות 9-11 אחוז אחרי מיסים מתקבלת מהרגע שהשם שלכם נרשם בטאבו האמריקאי תהליך שלוקח כחודש ימים . שימו לב שער הדולר יורד וזה בדיוק הזמן הנכון להשקיע כי אחרי כל ירידה יש עליה . במידה ומעוניינים להשקיע אני בטלפון 0515017878 אשמח לשיתוף פעולה איתכם ולשמוע ממכם בהקדם .

ניתן ליצור איתי קשר במייל likalika4949@gmail.com

אני לא חושב שלהשקיע את הכסף בנדלן בארה״ב זה בהכרח נכון.. לפחות לדעתי

אני הייתי מעדיף שאת הכסף שלי להשקיע בארץ וזה בכדי לראות את הנכס ולהיות תמיד זמין אליו

במקרה של תקלה או בעיה, תמיד אפשר להגיע פיזית.. הרבה ישראלים מפחדים לבזבז את הכסף שלהם בהשקעה בארץ אבל לא מבינים שזה לא בהכרח חייב להיות על דירה או בית, זה יכול להיות גם נדלן מסחרי, השכרת משרדים וכאלה..

סתם לדוגמה, מרכז קניות בהדר גנים פתח תקווה, בונים שם מרכז שכונתי ואפשר לנצל את זה לנדלן מסחרי או אפילו להקים שם עסק ולהביא עובדים ומנהלים ככה שההכנסה היא פאסיבית בדיוק כמו בהשקעת נדלן

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר