אורבן נדלן - שכר דירה שווה

אורבן נדלן טוענת כי לעיתים המדד של חכירה כי יכול להיות משולם להחליף כיום בית טען נכס להשקעה שווה. החכירה היחסית של הבעלים (OER) היא סכום דולר אשר מופץ על ידי משרד העבודה האמריקאי לסטטיסטיקה כדי לאמוד את השינוי בחכירה מסוימת, וזה הסכום בעל המשכנתא ישלם לחכור או להרוויח מהחכרה שלו או שלה הביתה שוק ממוקד.

החכירה השווה של הבעלים נרכש במיוחד על ידי שאלה חשובה שעברה אל כל המשקיעים לבדיקה המשובחת. זו החקירה הנלווית: "אם מישהו איכשהו קרה לחכור את הבית שלך היום, מה הסכום אתה חושב שזה היה לחכור לחודש לחודש, ריק ללא שירותים?" זה גם רמז כמידת השכירות, כך על פי דוד זהבי מנכל אורבן נדלן.

הפרדת "בעל" שכר שווה

בעת הערכת לינה ובית בטוח, החכירה זהה הבעלים של מקום המגורים העיקרי הוא אחד משני חלקים בסיסיים של מדד המחירים לצרכן (CPI), אשר מודד את השינוי הרגיל לאחר זמן מה בעלויות ששולמו על ידי הקונים עבור נצרים בשוק מיכל של מוצרים ומיזמים. ע"פ צוות האינטרנט של קבוצת אורבן נדל"ן מדובר על כך שהמגזר האחר הוא חכירה של מקום מגורים עיקרי.

בעלי נכסים לעיתים משתדלים לשלב כסף גורמים הקשורים, למשל, זכייה דמי הלוואה, חיובים רכוש, נגיש הלוואה הביתה פריטים והגנה להעריך שינויים בעלויות מגן.

חדש למשכנתאות הכללים הסתיים אבל הדיון נמשך על פי אורבן נדלן

הצרכן הפיננסי להגנת הלשכה משוחרר חיוני הביתה הלוואה חדשה שולטת בתוך ינואר, הקמת את המסגרת של מה "בטוח" הביתה זיכויים עכשיו צריך להיות דומה. וגם תוך התחשבות כי ההנחיות יש לשים כמה מומחים הלוואה "תחושות של חרדה לנוח, אחרים להישאר לא משוכנעים כי לינה בעתיד כיסי אוויר ימנע.

הכללים / על פי חברת אורבן נדל"ן

החל עכשיו, הבנקים החוזה צריך לבצע ההתקדמות לציית להגדרת "משכנתאות מוסמך" כדי מכירה פומבית אותם מומחים פיננסיים ללא שמירה על חלק לבד ספרים. הלוואה הביתה מוסמך לכלול כל התקדמות מראש כמו תככים רק, ללא תיעוד אשראי מתנפחים בתשלומים. הם גם ידחו חוזים עם החל שיעורי סודי, זיכויים עם תנאי יותר מ -30 שנה והתקדמות עם הוצאות המצרפות יותר מ 3 אחוזים של ההלוואה הביתה. הסטנדרטים החדשים מתמקדים גם ביכולתו של הלווה לפרוע את האשראי. הבעלים של חברת אורבן נדלן מסביר כי הבנקים צריכים עכשיו להבטיח כי לווים יש מספיק לשלם ומשאבים מנוגדים עם טווח האשראי שלהם תשלומים והוצאות נלוות. המחויבות שלהם לשלם לשלם צריך גם להיות תחת סכום מסוים. על סיכוי כבוי כי לווים לא יכול לעמוד בתנאים מוקדמים אלה, הם יכולים בכל מקרה יש את היכולת לקבל אשראי אם ההלוואה הביתה שלהם בתשלומים חובות שונות לא יהיה יותר מ 43 אחוז לשלם ברוטו שלהם.


הדיון

לפי חברת אורבן נדלן את CFPB אמון כי מוסמך הביתה צרכי ההלוואות יהיה בעצם לוותר על שניהם בעלי הון והלווה השתוקקות עבור זיכויים מסוכנים כמו פרמיה פשוט ולא דוק התקדמויות אשר עזר הרבה יותר מדי אמריקאים להיכנס בתים הם לא יכלו לשאת את העלות של עמיד את הבועה לינה. בעלי המשכנתאות האלה, כל מה שנחשב, היו אלה שהכריעו על התקדמותם כשהכיס האוויר צץ, והזרז את מצב החירום.

מה עוד, יש שפע אשר מרוצים עם התוצאה הכללית של ההנחיות החדשות. "אנו סומכים על ניהול יהיה לחסום כראוי את הגעתו של פריט מסוכן כולל תיעוד מספיק.במקרה זה גם נותן הלוואה מומחים הביטחון צפוי להתחיל הלוואות הביתה מוסמך מקיף על השוק ללווים אמינים, זה יהיה ניצחון, "אמר מנכל אורבן נדל"ן בהודעה. היא כללה, "גישה זו צריכה לאפשר למלווים בריבית להציע הלוואה לניהול הלוואה הביתה למספר מדהים של לווים מוסמך מבלי להסתכן חליפה מגוחך מוגזם יתר על המידה עונשים."

כמו כן, האגודה הלאומית של מתווכים מסכמים. הצרכן פיננסי להגנת הלשכה על ביצוע נרחב מאופיינת משכנתא מוסמכת להחליט כי בונה את ביטוחי הקונה מוצק תוך הבטחת המשיך עם גישה מוגן, הלוואה סבירה הלוואה הביתה", הביע  הבעלים של אורבן נדל"ן "... אנו נמשיך לעבוד באופן אינטימי עם CFPB כדי להבטיח כי העליון על ההוצאות לא להגביל את ההלוואה הביתה קונים הבחירות, אך אמון השליטה הנוכחית QM היא צעד חיובי כדי להעביר הרשעה למסגרת הכסף לינה".

בכל מקרה, לא כל אדם סומך כי ההנחיות החדשות הן לטובת הגדול ביותר של לקוחות או בשוק.

"זה נעלם כראוי עבור לקיחת זכויות קונים ללא הרף", אמר דוד זהבי מטעם חברת אורבן נדלן ובכך רמז כיצד הרוכשים לא יוכלו לתבוע מעל כל "הלוואה הביתה מוסמך." "מה שאנחנו עושים הוא לוקח תעשייה שחווה רק את התקופה האפלה ביותר על רקע היסטורי של הממשל האמריקאי קשורה הממשלים ולהבטיח להם יותר."

אחרים מדגישים כי ישנם קריטריונים בסטנדרטים - כמו חריגים עבור הביתה ערך אשראי הרחבות חריגים שניתן להעלות על הדעת עבור בנקים קטנים איגודי אשראי - כי בכל מקרה לאפשר לבעלי הנכס כדי לצאת מזל עם התחייבות הלינה.

הטיעון האזרחי ימשיך להשתולל כאשר תיאורים של העקרונות החדשים הופכים גלויים. הבקרות נכנסו לתוקף ב -21 בינואר והארגונים יידרשו לשתף פעולה באופן מלא בתוך שנה או שנתיים.

אורבן נדל"ן : לנצל את רוכשי הדירות בתוכניות ולהימנע מסכנה

ספטמבר היה חודש שופע מהומה בשוק ההלוואות והלוואות. מתקרבים אכזבה של טיטנים בוול סטריט כמו ליהמן ברדרס ו AIG, רכישות של בנקים כואבים כמו וושינגטון Mutual וושינגטון, ודן בתיווך הממשלה עשה את עלויות ההלוואה יציב עבור רוכשי דירות פוטנציאליים. עם ARM מראש עלויות מימון להמשיך לשנות כלפי מעלה, ואת החיוניות ואת עלויות מחייה להישאר גבוה, לווים על ידי אלפים רבים נאלץ להיכנס נטישה. האמת היא, לפי איגוד הבנקאים למשכנתאות, 40 אחוז מכלל זיכויים סאב פריים ARM בארה"ב היו בשלב כלשהו של נישול או מחדל בחודש ספטמבר, עם 12 אחוזים מכלל ההתקדמות ARM הממשלה נופלים בכיתה דומה.

אורבן נדלן טוענת כי על פני הדישולים הלוח לעשות נושאים שונים עבור שתי השכונות הפרט עבור האומה הכוללת. ברור, ברמה הלאומית, זיכויים מזויפים לקחו ארגונים אגרה מספר רב של דולרים, שוב ושוב, נוכחות יוצאת דופן שלהם. בקנה מידה שכונתי, נכנעו נכסים מנושלים אשר נופלים לתוך עששת הם מגנטים עבור נוודים פעולה פלילית. בתים קרובים גם נופלים בתמריץ כמו בתים נטושים להפוך את האזור פחות אטרקטיבי לחיות בו.

מיליונים כמות גדולה יותר של בעלי רכוש אמריקאים נדרשים ליפול לתוך נטישה בין השנים הבאות. שוב ושוב, ייתכן שאין שום דרך אמיתית כדי לחסוך את הבית. עם זאת, במקרים רבים, בעלי הנכס יכולים להתרחק נישול על ידי שיחות עם הבנקים שלהם פוטנציאל ניצול תוכניות ממשלתיות חדשות.

לשוחח עם משאיל שלך

השלב הראשוני כדי למנוע את ברירת המחדל ואת נישול היא לפנות מומחה ההלוואה שלך ולתת לו לדעת על הנסיבות שלך. על פי אורבן נדל"ן אם היכולת שלך להישאר מודעים לתשלומים שלך הוא בריבית, לשוחח עם הבנק שלך הלוואה לפני שאתה באמת צריך לעשות בתשלומים מאוחר. נישול מרמז על אובדן עצום של מזומנים לבנקים, בנוסף במידה ניכרת של טרחה להחליף את הנכס. רבים מעדיפים משא ומתן ואת התנאים איתך ואולי אפילו להקליט את ההלוואה הביתה להתאים קצת, ולא להחמיץ לחלוטין על ספקולציות שלהם כאשר ברירת המחדל.

אורבן נדל"ן עוזרים לכם לחפש אחרי הבית

על אף פרויקטים מוקדמים למאבק בבעלי רכוש, החלה הממשלה הלאומית בפעילות נוספת בשלב מוקדם ב -1 באוקטובר, הנקראת תקווה לרוכשי דירות, אשר תוכל לחסוך עד 400,000 לווים אמריקאים.

התוכנית אישרה את רשות הדיור הפדרלית כדי לגבות יותר גמישות קצב ההתקדמות (ARM) ההתקדמות בסכנה של אכזבה. זה עובד כך: בעל הנכס הדגיש יוצר נציג אורבן נדלן. הנציג עובד עם המלווה בריבית ומניע במכוון להסכים לרשום את האשראי להתאים ל 90 אחוז ההערכה הנוכחית של הבית. בשלב זה, הם עורכים משא ומתן ואת ההלוואה הראשונה הביתה לתוך FHA- מובטחת 30 שנה התיישבו חוזה עם קצב קבוע מתוזמן תשלומים קבועים. כפי שאומדן הבית מודה מאוחר יותר, בעל המשכנתא מסכים להסמיך חלק מהערך הזה למחוקק.

אם ניקח בחשבון את המטרה הסופית כדי להתאים את הצעת החוק עבור תוכנית זו, לווים חייב להיות מסוגל לחלוטין לרשום את שכרם, להחזיק את הנכס כלול (לא ספקולציות נכסים יהיה זכאי) ואת עלויות הלינה שלהם לאחר משא ומתן חייב לצבור קרוב ל 31% משכורתם (38% במקרה שהם לוקחים עניין ובזמן של 3 חודשים לבדיקה בתשלומים נוחים).

שטח, מיקום, מיקום - מה זה אומר? חברת אורבן נדל"ן עם ההסבר המלא!!בנקודה שבה רוכש דירות שוקל לרכוש בית, הם חלק מהרהר הזמן אז כל אחד יכול לשמוע על הדבר הכרחי ביותר שהם צריכים לשקול. ברור, אתה צריך לאתר בית שנותן את כל מה שאתה צריך בבית, אבל אחרי זה?

המתווך לעתים קרובות עונה עם הביטוי, "שטח, אזור, אזור".

זה נהפך לביטוי כמעט מוגזם, אבל בלי קשר לזה יש משמעות.

לפי אורבן נדל"ן איפה שנמצא הבית הוא הגורם הקריטי ביותר בהערכה של זה - גם עכשיו וגם מאוחר יותר.

לדוגמה, נניח שאתה קונה בית אחר יש החלטה בין שני בתים שאין להבחין ביניהם. אחת נמצאה סמוך לנקודת המוקד של המסלולים והחלופות החלופיות עד לכביש המהמם. הבית במוקד של דרכי תהיה הערכה ראויה יותר.

ואז שוב, ייתכן שיש לך את היכולת לרכוש ארבעה חדרים בבית על קצה של דמה במחיר דומה זה יעלה לרכוש בית שלושה חדרים על החלק הפנימי של דרכי.

ע"פ אורבן נדל"ן בשכונה מיושנת עם חסימות מרובע, בית בתוך היצירה יהיה יותר תמריץ מאשר בית בלתי ניתן להבחין בפינה. פינות יש יותר פעילות.

בית משפחתי בודד בטווח שבו יש לרוב בתים אחרים בודדים יחזיק ההערכה שלו מעולה על כל דבר דומה בבית באזור שבו יש דירות, ערים או עיירות, או ארגונים - לא בגלל דירות וחבילות דירה הם "נורא" - אבל מאז השטח הוא הומוגנית באמת. כל אחד מהנכסים דומים זה לזה.

בית בקבוצה דינמית פורחת יהיה יותר תמריץ מאשר בית בעיר שבה מיזמים נופלים שטוח, הרחובות הם ללא שם עבור ובתי הספר הם על ריקבון.

כל דבר אחר להיות שווה ערך, בית באזור מפתה הוא משמעותי יותר מאשר בית שאין להבחין בו או השוואתי באזור פחות אטרקטיבי.

אז בעת בחירת מה שאתה "דורשים" בבית לעומת מה שאתה "צריך" בבית, פעם בכמה זמן זה מבשר טובות לעשות עם מה שאתה צריך באזור מפתה - מתן הערכה חוזרת היא חובה לך.

זה כל המומחים של הקרקעות כמו דוד זהבי מנכל אורבן נדל"ן שאומר כאשר הם אומרים "שטח, אזור, אזור." המיקום הוא קריטי לאור העובדה כי הוא הרכיב הטוב ביותר להחליט בהערכה.

רכישת נכס בזיוף למכור או "בבית המשפט" הוא רומן בכלל לא כמו בקבלת הקרקע. בשלב שבו נכס הולך למכור, האופוזיציה היא לעתים קרובות פראי ואולי אפילו מפחיד. יתר על כן, אתה חייב להיות מוכן לעשות בתשלומים נדיבים מיד. עזרו לעצמכם להתרחק כאב מוחי זה לא משנה מה. במיוחד, אם אתה יכול לחסוך לעצמך את המלנכוליה, את הזמן ואת המזומן על ידי השגת הסדר מראש בין התהליך.

ברור, יש כמה גישות רווח לשים משאבים לתוך הקרקע לפרסם. יהיה זה כפי שהוא, בניגוד לאפשרויות שונות, התהליך שאותו הסבירה אורבן נדלן עושה את זה פשוט לרכוש בתים עלוב להחליף אותם לטובת צליל. יתר על כן, בעת ובעונה אחת, אתה מקבל הזדמנות כדי לשפר את הכיבוש - עכשיו ולאחר מכן - עבור בעל הנכס אשר עשוי להיות על מזלו הטוב.

יש לכם שאלות? רוצים לדעת פרטים נוספים? מוזמנים לכתוב לחברת אורבן נדל"ן ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי עם כל הפירוט וההסבר!

אני לא יודע אם אורבן נדל"ן יכולה לעזור לי, אבל אולי אני רוצה לדעת איך אני יכול לגשת לקבל אישור קרקעות.

צלצל למשרד מגרש הגדול ביותר בעיר שלך, לבקש מפקח, והם יידעו את הפתרון לבדיקה שלך. הם לעתים קרובות יש תוכנית כדי לקבל אותך מורשה, המבקשים תוכלו לבוא לעבוד אחריהם ברגע שאתה עושה. עם זאת, ברגע שאתה מקבל מורשה, אתה יכול פשוט לעבוד עבור כל מי שאתה צריך.

אלעזר סלע - משקיעים בנדל"ן? בואו והצטרפו למעגל ההצלחה בפארק התעשייה באריאל!

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: שמואל
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר