היכן להשקיע?

היכן להשקיע?

שלום רב,
 
יש לי סכום של 400,000 ש"ח ואני רוצה להשקיע אותו להכנסה פסיבית.
מתלבט בין נדלן מסחרי בארץ שאעשה דרך ייעוץ וליווי שאשמח לשמוע את דעתכם על ליווי וייעוץ(החשש שאם המלווה באמת מוצא עסקה טובה למה לו לא לשים עליה בעצמו את הכסף???) לבין נדלן של בתים רגילים בחו"ל( ארה"ב) או דופלקס.
אשמח לשמוע את דעתכם תודה רבה ושבת שלום

הי חבר

אני הייתי ממליץ לך לפתוח קצת את האופקים ולשנות קצת את המחשבה ולבחון את האופציה של השקעה בנכס בחו״ל. אני למשל קניתי כמה נכסי נדלן ביוון, ואני יכול לומר לך שלעיתים ישנם יתרונות רבים על השקעה בנכס במדינה. ישנם הרבה יותר אזורי נופש, כך שניתן לרכוש יחידת נופש ולהשכיר אותה מרבית השנה, וישנם אזורים מצוינים בהם תוכל למצאו נכסים יוקרתיים במחירים מצוינים, מה שקשה עד כמעט בלתי אפשרי למצוא את אותו הנכס באותו השווי במחירים כאלו כאן בארץ. אם נשמע לך מעניין אני מצרף לך כאן קישור לחברה שאני עובד איתה, שם תוכל למצאו את כל הפרטים.

בהצלחה!

הייתי ממליץ לך להשקיע בביטקוין -קורס נדל"ן

שאלת שני שאלות בשאלה אחת 

לגבי אם כדאי לך לקנות בארץ או בחו"ל הייתי ממליץ לך לקנות בארץ ככה יש לך שליטה ובקרה על הנכס 

 

לגבי אם היועץ ימצא לך עסקה טובה ולמה הוא לא קונה אותה אם היא טובה התשובה מאוד פשוטה

בכל רגע נתון יש עשרות עסקאות (ארצי) שהם טובות ככה שהאותו יועץ לא יכול לרכוש את כולם ולכן הוא עושה תיווך כדי להרוויח לפחות חלק (2%+מע"מ) מהעסקה, השאלה הזאת שלך תופסת גם לגבי קניית נכס להשקעה בחו"ל.

 

אני ממליץ אם אתה כבר רוצה לקנות דירה להשקעה תבדוק את העיר באר שבע אני מצרף לך כאן ליניק לסדרת סירטונים שמסביר 

"איפה הכי כדאי לקנות דירה להשקעה בבאר שבע"

למה באר שבע כהשקעה?

http://www.2all.co.il/web/sites6/nadlanshi


שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן


0525319092


כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

הי!

אם זה עדין רלוונטי אשמח להמליץ לך על התחום של השקעות נדלן בארצות הברית. רבים מהיזמים בוחרים להשקיע את מיטב כספם דווקא בנכסים מחוץ למדינת ישראל העיקר בעקבות המיסוי הכבד שמוטל על אלו המשקיעים בנכסים כאן במדינה. נוסף על כך, בארצות הברית ישנו מגוון רחב של אזורים מתפתחים בהם ניתן לרכוש נכס מצוין במחיר זול יחסית, ולהרוויח עליו תשואה גדולה עם הזמן. צירפתי לך קישור לעוד מידע על תחום ההשקעות בארה״ב, ממליץ לך להציץ ולהתרשם.

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר