מה מאפיין עיצוב פנים של דירות יוקרה?

עיצוב פנים בדירות יוקרה אחראי על יצירת האווירה היוקרתית והוא זה שלמעשה הופך את הדירה לפתרון מגורים מושלם ונוח. היוקרה של המגורים נקבעת בהתאם לעיצוב החללים הפנימיים ובהתאם למידת החדשנות הטכנולוגית של המערכות שנכללות בדירה.

נכתב על ידי חני הורוביץ

מכיוון שעיצוב פנים נעשה באופן המותאם לטעמו האישי של הלקוח, חשיבותו רבה במיוחד בדירות יוקרה, מכיוון שהוא זה שישקף את הסגנון האישי של מי שעתיד להתגורר בדירה. עיצוב פנים מבטא גם את חלומותיו האישיים של בעל הדירה ומציג את הסטנדרטים הבלתי מתפשרים בתחום בניית פאר. חשיבות נוספת של עיצוב הפנים בבנייני היוקרה נובעת מאיכות סביבת המגורים שניתן להשיג באמצעותו גם בחללים המשותפים של הבניין.

מקלחונים גדולים ומערכות ספא ביתיות, עיצוב טרנדי של התקרות, הרצפה והקירות, גופי תאורה מותאמים באופן אישי וריהוט שנרכש בהזמנה אישית, חללים רחבי הידיים ומרפסות שמש עם ג'קוזי פרטי מאפיינים את עיצוב הפנים של דירות יוקרה. סוגי החיפויים המיוחדים ומטבחים בעלי מבנה פתוח, תקרות גבוהות ונישות מודולריות בתוך הקירות מוסיפים לעיצוב נופך מפואר התואם את איכות הבנייה של דירות היוקרה. כל אלה יוצרים אווירה מודגשת של פאר ולכן מרכיבים אלו של עיצוב פנים חשובים בבחירת העיצוב של דירות היוקרה.

השכלול הטכנולוגי כחלק בלתי נפרד מעיצוב הפנים

שכלולים טכנולוגיים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב דירות יוקרה. הכוונה היא למערכות שמע חדישות מובנות, מערכות ספא ביתיות, מערכות חשמל חכמות, קולנוע ביתי (או הכנה לקולנוע ביתי), מיזוג אוויר חסכני ומערכות ירוקות שיחד יהפכו את הדירה לדירת פאר. מכיוון שבחירת כל מערכות החשמל נכללת בתהליך עיצוב הפנים של הדירה, לבחירה זו חשיבות ניכרת בתהליך עיצוב הבית. מעצבי פנים מובילים יציגו בפני הדיירים העתידיים את שיא השכלולים הטכנולוגיים על מנת לספק ללקוח מבחר עשיר של אפשרויות לבחירה.

אלמנטים מיוחדים שיוצרים רושם מרהיב

שום עיצוב, מודגש ומוקפד ככל שלא יהיה, לא ישאיר רושם שיוצר פליאה כפי שיעשה זאת מרכיב או שניים שייחודיים לדירה. אם זהו גוף תאורה שיוצר בהזמנה אישית או חיפוי קירות דקורטיבי שהוזמן במיוחד ממדינה רחוקה. מקוריות ונועזות יעשו את העבודה.

מאמר מעולה של מעצבת פנים איריס דישון על עקרונות עיצוב הבית. מתחבר בכמה נקודות למאמר הנוכחי ואף משלים אותו. ממולץ. 

לא רק על ידי טכנולוגיה 

עיצוב נכון של הבית 

טיפים שימושים לעיצוב הבית 

לאגם עיצובים יש פתרונות עיצוביים יחודיים כגון מראות שמציגות מסך מתחלף בעיצובים שונים, חיפוי זכוכית יוקרתי. אתם יכולים להתרשם מהם באתר שלנו. 

אם כבר מדברים על עיצובים ברצוני לשתף את המעצב הנחשב בעולם לבתי יוקרה האדריכל ריצ`ארד מאייר במתכנן והמעצב דירות, בתים וביניינים יוקרתיים ופועל בשיתוף עם חברת הנדלן היוקרתית נאות שירן.

בהחלט טיפים שימושיים אם אתם מעוניינים לשמוע טיפים בנושא השקעות נדלן תוכלו למצוא את זה בכתבה של אמיר יקותיאל שפורסמה באתר KoKer

לדעתי כדאי עדיין להשקיע בארץ בנדלן למרות שחו"ל מאוד מאוד קורץ לנו

אני רוצה להמליץ על מעצבת פנים לדירות באיזור המרכז - בילהה נברה .

הבחירה הנכונה שלכם!

היי,

הנה לינק, לאלה מכם שמחפשים עיצוב דירת יוקרה ולא מוכנים לפשרות.

גם המחיר שווה.

יום נעים!

עיצוב הדירה שלמה זה לא דבר קל. לי מאוד עזר להתייעץ עם סוכן הנדל"ן שעזר לי למצוא את הדירה.

אני לא מכיר את המצב באזורים אחרים, אבל היות וחברת התיווך שפניתי אליה מתמחה בנדל"ן בהרצליה פיתוח יכלתי גם לראות בתים דומים באזור, לערוך שיחות עם מעצבי פנים שעובדים באזור ולקבל המון רעיונות לפני שניגשתי למלאכת העיצוב הממשית.

אם אתם מחפשים ברצליה או בתל אביב, אני ממליץ על אורן נכסים, מאוד יעילים.

אני רוצה להמליץ על משרד אדריכלים שמתמחים בעיצוב, תכנון אדריכלי ופיקוח. הם מאוד מקצועיים ושומרים על יחס אישי! זה אתר שלהם :  http://levarch.co.il/projects/  

הי :)

ואוו איזה מאמר מצוין ומקצועי! תודה רבה רבה! אחד המאפיינים הפופולאריים של דירות יוקרה הוא עיצוב פנים בסגנון כפרי. העיצוב מעניק יוקרה מיוחדת לבית, ותחושה חמימה, ביתית ונעימה. חשוב מאוד לשכור מעצב מקצועי שמבין בתחום, ויודע לעצב סגנון כפרי יוקרתי ולא עתיק או עמוס מידי. אני ממליץ לכם לבקר באתר של מעצב הפנים הזה ולראות דוגמאות לעיצובים כפריים יפיפיים: 

http://www.roznerd.com/%D7%A9%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA%D7%99-%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D/%D7%A2%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%A4%D7%A8%D7%99/

אחלה מאמר.

אם בעיצוב פנים עסקינן..השבוע סיימתי לתכנן את המטבח לבית החדש

ואני מוכרח להמליץ על חברה נפלאה בצפון - גביש.

פניתי אליהם עם בקשה לעצב חיפויי קיר מזכוכית למטבח ויצא פשוט מושלם!

מוזמנים להעיף מבט.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר