למה חייבים עו"ד מקרקעין לסגירת עסקת נדל"ן?

מה באמת חייבים עו"ד מקרקעין ?,אי אפשר להכתים קונה על הנכס על פיסת נייר...

לשמחתיינו זה לא כך ,למרות שישנם עו"ד ואלו מעטי מעט שחושבים שהעבודה בחוזה זה להוריד כזה מהאינטרנט ולהחתים קונה מוכר ולשלם למשווק דירות.

אזי מדינת ישראל ובעולם  ככה החליטו שמאחר שעושים חוזה מורכב ומקצועי בעל חשיבות בערכים כספיים ,וגם על כ משלמים מסים כן כן נדרשים לעו"ד מקרקעין ולא זה שדואג להסכם ממון וגרושין,עיצה טובה קחו מתמחה מקצועי מוסמך שישמור עליכם .

ש מואל בן נון

יועץ ומשווק נדלן

0525319092

https://www.hanadlansheli.co.il

שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

שמואל,

זה נחמד שאתה גם שואל וגם עונה על השאלה emo_01.png

אני רק אוסיף ברשותך, שעסקת מקרקעין היא עסקה מורכבת לאנשים שאינם מכירים

את דיני החוזים ודיני המקרקעין, (כלומר שאינם עורכי דין)  וישנם לא מעט מנגנוני אבטחה לרוכשים ולמוכרים, כדי

שהעסקה תתנהל בזהירות וביעילות. וכן, רק עורכי דין מבינים ומנוסים, הם בעלי המיומנות להכין

חוזה ולהגן על הזכויות של של הצדדים.

מציעה לקרוא את המדריך שכתבתי בנושא זכרון דברים.

עו"ד אודליה שוהם

למידע נוסף בקרו באתר הבית

www.odeliashoham.co.il

טל': 077-5016272

***האמור לעיל הינו מידע כללי בלבד, אינו מהווה ייעוץ משפטיו/ או תחליף לייעוץ משפטי ואין להסתמך עליו ללא קבלת ייעוץ משפטי***

תודה אודליה

אחת המטרות הן לעזור למתלבטים ,כי נתקלתי כמשווק נדלן

אגב מה המחירון הנכון לעו"ד מקרקעין בטיפול נכס?

בתופעות כאלו

שמואל בן נון

יועץ ומשווק נדלן

0525319092

0525319092

כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

היי,

התגובה שלך קצת מצחיקה... שאלת כדי לענות?!

בכל מקרה, כיועץ נדל"ן אתה בטח יודע שלא כל החוזים אותו דבר! לכל משכיר/ מוכר יש את התנאים שלו בהתאם לשווי הנכס. 

מכאן, אני ממליץ לקחת דווקא עו"ד מומחה בתחום המקרקעין, הם אולי לוקחים מעט יותר כסף אבל אתה יכול להיות בטוח בתמורה!

כשקיבלנו (אני ואישתי) את כספי הצוואה מההורים החלטנו לעבור דירה אך לא למכור את הדירה בה אנו חיים ולשמור על הנכס.

השארנו את הדירה עם כל הציוד הנדרש והיה לנו חשוב שהשוכרים ישמרו עליו כראוי! פנינו לעו"ד אלדר אדטו- עו"ד מקרקעין על מנת

שיעזור לנו להעריך את שווי הציוד ולערוך לנו הסכם שכירות ואף ייעץ על סכום השכירות הראוי. עלי לציין כי, ללא עו"ד לא היינו

מסתדרים. 

היי,

בכל מקרה, כיועץ נדל"ן אתה בטח יודע שלא כל החוזים אותו דבר! לכל משכיר/ מוכר יש את התנאים שלו בהתאם לשווי הנכס. 

מכאן, אני ממליץ לקחת דווקא עו"ד מומחה בתחום המקרקעין, הם אולי לוקחים מעט יותר כסף אבל אתה יכול להיות בטוח בתמורה!

כשקיבלנו (אני ואישתי) את כספי הצוואה מההורים החלטנו לעבור דירה אך לא למכור את הדירה בה אנו חיים ולשמור על הנכס.

השארנו את הדירה עם כל הציוד הנדרש והיה לנו חשוב שהשוכרים ישמרו עליו כראוי! פנינו לעו"ד אלדר אדטו- עו"ד מקרקעין על מנת

שיעזור לנו להעריך את שווי הציוד ולערוך לנו הסכם שכירות ואף ייעץ על סכום השכירות הראוי. עלי לציין כי, ללא עו"ד לא היינו

מסתדרים. 

היי,

מסתדרים. 

קודם כל יובל לצחוק זה תמיד טוב

קצת הצחקת אותי יובל ,מה לעו"ד מקרקעין לתכולת דירה זה כבר עניין של סוכן ביטוח ,את החוזה יעשה עו"ד מקרקעין ולשווי התחכול סוכן וסוקרי ביטוח ,

לשאלה היתה מגמת מכוון ,זאת על מנת שלכל תחום ניקח את המקצוען שלו .

0525319092

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: שמואל
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר