השקעות נדל"ן באמריקה - כיצד לקבל משכנתא לרכישת נכס?

השקעות נדל"ן באמריקה - המשכנתאות בארצות הברית ככלי לבטחון העסקה

משכנתאות באמריקה

אנשים המעוניינים להשקיע את כספם בנכס מניב, בוודאי שוקלים גם את האופציה של קניית נכס בארצות הברית. אין זה אומר שעליהם לממן את כל העסקה מההון העצמי שייצא מכיסם, שכן ניתן להסתייע במגוון הרחב של הבנקים למשכנתאות הפועלים ברחבי ארצות הברית.

ראוי לציין כי בשנים האחרונות, פועל יוצא של המשבר הכלכלי, הטילו הבנקים בארה"ב מכלול הגבלות על קבלת ההלוואות והמשכנתאות לתושבי חוץ, ואף על פי כן, עדיין ניתן לקבל מימון בנקאי בהיקף זה או אחר בעת ביצוע השקעות נדל"ן בארצות הברית. למען הסר ספק, גם ישראלים יכולים לקבל משכנתא לרכישת נכס בארצות הברית, כאשר הדבר משמש ככלי לבטחון העיסקה בכמה אופנים עיקריים כדלקמן:

מימון כאומדן שווי – בטרם יינתן כל מימון בנקאי, ישלח  הבנק שמאי מטעמו על מנת לאמוד את שווי הנכס, השמאות מקיפה את כל הפרמטרים הרלוונטים למשקיע כגון: נתוני מאקרו איזוריים, מצב תחזוקת הנכס, שווי הנכסים בסביבה ועוד. בעצם נתינת המימון לוקח עליו הבנק את הסיכון הגבוה ביותר כך שההערכות לרב קפדניות ומיטיבות עם הקונה.  רצוי שלא להסתמך על אתרי אינטרנט באומדן שווי הנכס ובטח שלא על "נביאים" למיניהם, דו"ח השמאות שיגיש השמאי מטעם הבנק הינו בבחינת מדד בטוח מאין כמוהו  לאמדן שווי הנכס.

מימון ככלי להבטחת תשואות – חלק מדרישות הבנק לקבלת מימון הוא ניהול סיכונים. בנכסים המיועדים להשכרה (multifamily). ככל שהנכס יהיה גדול יותר עם מספר שוכרים רב יותר, כך ההשקעה תהיה בטוחה יותר והתנודתיות בתשואות תהיה נמוכה יותר. המימון יאפשר לכם לרכוש נכסים גדולים יותר, ובמילים אחרות – נכסים בטוחים יותר.

פיזור סיכונים בעזרת מימון – קבלת המימון מעניקה לכל משקיע את האפשרות לפצל את כספו ולרכוש מספר נכסים, וזאת במקום לרכוש נכס אחד בלבד. פיזור גאוגרפי של ההשקעות יפחית את רמת הסיכון ויגדיל באופן טבעי את רמת הביטחון בהשקעה.

הקטנת המס על ידי מימון – הוצאות המימון המוכרות, בטלות בשישים אל מול הטבות המס, לעניין הפחת שמשנה את כל מרכיב התשואות – בחישוב נטו (לאחר מס).

ניכוי הפחת הוא על עלות הנכס, בעסקת מזומן ללא מימון, הפחת המוכר בהכנסה הינו 3.6% מגובה ההון המושקע וחישוב התשואות יהיה ביחס להון המושקע. כל זאת בזמן שבעסקה ממונפת,  הפחת המוכר מחושב על בסיס עלות הנכס הכללית (כולל המימון).

בשורה התחתונה ולאחר קיזוז כל ההוצאות המוכרות וההכרה בפחת, כמעט ולא ישולם מס בעסקה ממנופת (בהינתן 70% מינוף).

מה צריך בכדי לקבל משכנתה לישראלים בארה"ב? ומי מבטיח ואיך שהנכס לא מכור לעוד כמה ?

http://www.2all.co.il/web/sites6/nadlanshi


שמואל בן נון יועץ ומשווק נדלן


0525319092


כל תשובה שלי בפורום אינה באה להחליף התיעצות עם עו"ד מקרקעין ונוטריון בהתאם לצורך

הי חברים

תודה על ההמלצות ועל ההסברים. אני למעשה נעזרתי באתר מצוין שנותן את כל המידע ללקיחת משכנתא לטובת רכישת נכס בארץ או בחו״ל. יש שם המון מידע מצוין שיכול לכוון אתכם איפה להתחיל, מה חשוב לברר ולדעת, איך לחשב ועוד. יש שם גם חלק בו ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות ממומחים בתחום. ממליץ בחום למי שמתכוון לקחת משכנתא בקרוב להציץ בלינק:

http://xn----zhcbu0acrdpe6gfjgc.com/

 

עורך דין אופיר לב – רמאי שעוקץ אנשים תמימים בעלי חובות, וגם חברות ועסקים כנסו חובה קריאה ושיתוף!

כל מי שמכיר את עורך דין אופיר לב יודע שמדובר בנוכל גנב ושקרן שמציע לאנשים בעלי חובות "עזרה" להיחלץ מהחובות שלהם אבל בשורה תחתונה אחרי שמשלמים לו הוא פתאום מסנן בטלפון ומשחק אותה "שהוא עמוס" ואחרי תקופה של כמה חודשים שהוא מסנן אתכם, אתם מגלים שלמעשה שילמתם לנוכל אלפי שקלים כדי שיעזור לכם לצאת מהחובות, ולמעשה הוא רק מכניס אתכם לחובות יותר גדולים וממלא את הכיס שלו! הנוכל משתמש ב-2 כתובות אימייל:

ofirlevlaw@gmail.com
djofirlev@gmail.com

ובאתר האישי שלו ששם הוא מציע לכם להיחלץ מהחובות שלכם:
http://www.ofirlev-law.com/

תעודת זהות של הנוכל 040833816
הפלאפון של הגנב 050-5100510
טלפון במשרד: 09-7415737
הכתובת של הנוכל : בן סרוק 2 , הרצליה 4649078

עוד עוקץ קטן של עורך דין אופיר לב, שהוא מפיל חברות ועסקים – בזה שהוא שולח אימיילים לעסקים ולחברות ומבקש להירשם לרשימות התפוצה שלהם וכשהם מתחילים לשלוח לו מיילים ישר הוא תובע אותם על ספאם, למרות שהוא נרשם במתכוון וביקש פרטים!!! ככה הוא תבע למעלה מ-300 עסקים בחיפוש קל בגוגל של "עורך דין אופיר לב" תוכלו לראות את כל הכתבות שפרסמו על הנוכל הזה!

שתפו בדחיפות בפייסבוק וברשתות החברתיות ותזהירו אחרים!

מופיע בגוגל בביטויים כמו:
עו"ד אופיר לב טל' 09-7415737
טלפון: 050-5100510
09-7415737
050-5100510
עו"ד אופיר לב
עורך דין לב אופיר
עורך דין אופיר לב
משרד עורך דין אופיר לב
משרד עו"ד אופיר לב
משרד עו"ד אופיר לב - אודות המשרד
משרד עו"ד אופיר לב - יצירת קשר
עו"ד אופיר לב תובע ספאם סדרתי בעלי עסקים וחברות
אפליה וסלקציה במועדונים - עורך דין אופיר לב
ofirlevlaw
ofirlev
פסקי דין אופיר לב: כל פסקי הדין עבור אופיר לב
עו"ד אופיר לב, הרצליה
שיחה עם אופיר לב
אופיר לב עורך דין
אופיר לב ספאם
אופיר לב הרצליה

וכמו שהוא כותב על עצמו הנוכל:

"המשרד עוסק בתיקי הוצאה לפועל, גביית חובות, מלחמה מול הרשויות, שליחת מכתבי התראה לחייבים וטיפול ספציפי בחייבים אשר ברחו מחוץ לארץ.

לנו הידע והניסיון בגביית החובות שלכם ותפיסת החייבים, עיכוב יציאה מהארץ וקשיים נוספים לגופים חייבים.

מנהל המשרד אופיר לב, בעל ניסיון בתיקי הוצל"פ, דיני מחשבים, זכויות יוצרים,קניין רוחני, גביית חובות, חוזי מכר/רכש, דירות, מיסוי מקרקעין, אגודות שיתופיות, אפליה בכניסה למועדונים, דיני צרכנות, ליטגציה אזרחית ומסחרית ודואר זבל.

נשמח לקבוע פגישה מסודרת במשרדנו על מנת להכיר ולתת חוות דעת מקצועית."

תיזהרו ותזהירו אחרים!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נדל"ן
בחר
בחר