06.01.12 | 18:21
מאמר: איך מוצאים קופות גמל אבודות
איך מוצאים קופת גמל : איתור כספים בקופות הגמל – איתור כספים בחברות ביטוח -בקופות גמל והשתלמות הרשמו עכשיו והחזירו את הכסף לידיים שלכם החוסכים בקופות הגמל הבנקאיות התרגלו במשך השנים לנהל את החיסכון בקופת הגמל באמצעות סניף הבנק שלהם . תיק של לקוח ממושמע כלל קופת גמל לכל ילד, ולפחות אחת גם לו והנה לנו לקוח לדוגמא. הכתבה המלאה באתר הכלכלן
27.01.12 | 13:08

נכנסים ללינק המצ"ב ופונים במייל לרשימת הממונים על פניות הציבור בכל הגופים המוסדיים - חב' ביטוח, קרנות פנסיה וקופות גמל :

ובוודאי שלא פונים לאף עו"ד שגובה שכ"ט מנופח וללא כל הצדקה. גם לא פונים לאף גורם אחר שגובה שכ"ט ! מציאת הקופות הוא שירות חינם של כל הגופים הרלוונטיים המופיעים בלינק שלהלן : http://ozar.mof.gov.il/hon/2001/general/pniyot.asp בפניה רושמים בקצרה - אני החת"מ _____ מס' ת.ז. _________ מבקש/ת לדעת האם מתנהל בחברתכם חשבון/תוכנית/קרן/קופה על שמי ? ומוסיפים כתובת מלאה ומייל לקבלת התשובה. וממתינים לקבל תשובה מוסמכת בכתב. וזה בדיוק מה שעושים עו"ד, אך גובים מכם שכ"ט מטורף על שירות חינמי !!!
14.08.12 | 16:25

מישהו יכול להגיד לי מה עושים עם מסמך של בעלי שנפטר ויש לי מסמך שיש לו קופת גמל תאוצה  במגדל מכשיחים את זה לפי מס תעודת הזהות שלו למי פונים עם המסמך? הבנק אומר שהוא לא אחראי

14.08.12 | 16:29

מישהו יכול להגיד לי מה עושים עם מסמך של בעלי שנפטר ויש לי מסמך שיש לו קופת גמל תאוצה  במגדל אומרים שאין לו קופת גמל אצלם לפי מס תעודת הזהות שלו       למי פונים עם המסמך? הבנק אומר שהוא לא אחראי

21.09.12 | 15:14

היי  , יש דרך  לעלות על עקבות הכספים . הנייר הוא התחלה טובה , אבל צריך לוודא מה עלה בגורלם. חברות הביטוח והבנקים חייבים לתת תשובה , שחזור משיכה וכו .  

את יכולה לפנות אלי ואשמח לעזור .  שפיר  0528-363632 

15.10.12 | 22:01

נכנסים ללינק המצ"ב ופונים במייל לרשימת הממונים על פניות הציבור בכל הגופים המוסדיים - חב' ביטוח, קרנות פנסיה וקופות גמל :

ובוודאי שלא פונים לאף עו"ד שגובה שכ"ט מנופח וללא כל הצדקה. גם לא פונים לאף גורם אחר שגובה שכ"ט ! מציאת הקופות הוא שירות חינם של כל הגופים הרלוונטיים המופיעים בלינק שלהלן : http://ozar.mof.gov.il/hon/2001/general/pniyot.asp בפניה רושמים בקצרה - אני החת"מ _____ מס' ת.ז. _________ מבקש/ת לדעת האם מתנהל בחברתכם חשבון/תוכנית/קרן/קופה על שמי ? ומוסיפים כתובת מלאה ומייל לקבלת התשובה. וממתינים לקבל תשובה מוסמכת בכתב. וזה בדיוק מה שעושים עו"ד, אך גובים מכם שכ"ט מטורף על שירות חינמי !!!

איפה בדיוק בלינק שכתבת אני שולח?

19.10.12 | 17:01

שלום לכולם אני גם מנסה לחפש כסף של אחי הגדול, הוא עבד כל החיים בכל מיני מקומות, לאחרונה ראיתי הרבה כתבות על הנושא ביוטיוב, בנוסף ראיתי שיש אתר שמפרסם מדריך לחיפוש כספים אבודים באופן עצמאי - מישהו ראה את זה פעם ? זה באמת עוזר ?

אני מצרף את הלינק:http://alternativa-il.co.il

מישהו יכול להיכנס ולהגיד לי מה הוא חושב על זה?

תודה

09.11.12 | 08:54

דרך אגב לפני הפניסה לאיש מקצוע אפשר גם יש גוף שריכז רשימה של מס' ת.ז של זכאים לתביעות ביטוח, 

מדובר בפרסומים של חברות ביטוח באתרי האינטרנט שלהם... ואפשר לבדוק אם נמצאים ברשימה הזו... 

קוראים לגוף אלטרנטיבה ישראל.

לחצו כאן להיכנס לרשימה

19.12.12 | 18:22

יורם תודה

שלחתי נקווה שיהיה טוב emo_01.png

19.12.12 | 18:23

יורם תודה

שלחתי נקווה שיהיה טוב emo_01.png

07.05.13 | 14:30

ובוודאי שלא פונים לאף עו"ד שגובה שכ"ט מנופח וללא כל הצדקה. גם לא פונים לאף גורם אחר שגובה שכ"ט ! מציאת הקופות הוא שירות חינם של כל הגופים הרלוונטיים המופיעים בלינק שלהלן : http://ozar.mof.gov.il/hon/2001/general/pniyot.asp בפניה רושמים בקצרה - אני החת"מ ___יגאל שפירא__ מס' ת.ז. _______051971349__ מבקש/ת לדעת האם מתנהל בחברתכם חשבון/תוכנית/קרן/קופה על שמי ? ומוסיפים כתובת מלאה ומייל לקבלת התשובה. וממתינים לקבל תשובה מוסמכת בכתב. וזה בדיוק מה שעושים עו"ד, אך גובים מכם שכ"ט מטורף על שירות חינמי !!!

09.05.13 | 17:33

לא צריך לפנות יותר לחברות ולשלם כספים מיותרים. משרד האוצר השיק מנוע חיפוש לחסכונות הרדומים שלכם.

לחצו לכניסה

נדב טסלר,

בלוג, להבין את הפנסיה

בואו להכיר את הפרטים הקטנים בפוליסות ביטוח המנהלים ותקנוני קרנות הפנסיה.

28.08.13 | 13:51

שלום לכולם.

נכנסתי ללינק הראשון במחלקת פניות הציבור.אך הקישורים של פניות הציבור מציגים שגיאה.

האם אני במקום הנכון ?

תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנסיה וגמל
בחר
בחר