02.10.10 | 01:12
איזה יועץ פנסיוני
אני בת 52 שנה- לפני שנתיים פתחו לי בעבודה קרן פנסיה- אני יודעת שהסכום שאקבל כשאפרוש יהיה מסערי ושוקלת לפנות ליועץ פנסיוני- אבל הדילמה שלי היא לאיזה יוזץ לפנות, לפרטי, ליועץ פנסיוני של הבנק, או יועץ פנסיוני של חברת ביטוח אני יודעת שיועצים של חברות הביטוח והבנקים יש להם אינטרס גדול לייעץ על החברה שלהם. מה דעתך בנדון..תודה
03.10.10 | 10:12

יועץ פנסיוני

תתחילי ביעוץ פנסיוני בבנק משום שהוא חינם ואוביקטיבי אם תחושי שזה לא מספק אותך תפני ליועץ פרטי וכאלה את יכולה למצוא בטינטרנט תחת "יועצים פנסיונים".
03.11.15 | 13:50

מחפשים יועצים פנסיונים מומלצים וטובים? אצלנו תמצאו את היועצים הטובים ביותר שיש בתחום -

http://www.irgun-acher.co.il/pensionary.html

11.11.15 | 18:02

לתכנון פיננסי מותאם אישית - קשת שירותים פיננסים אנו נותנים שירות תכנון אישי ומקיף לשכרים , עצמאים ובעלי עסקים http://sdkeshet.com

06.12.15 | 13:19

קורס ניהול פיננסי - קורס ניהול פיננסי מתאים לכל אחד ואחד

06.04.16 | 19:57

היי קטיה,

ראשית כל אני מתנגד בתוקף לקבלת ייעוץ מחברות הביטוח, היות ואינם יועצים אלה סוכנים/משווקים פנסיוניים. הם אינם אובייקטיביים!

שנית, את תמיד יכולה למצוא כתובת מוסמכת ברשת שתוכל לענות לך על שאלות בסיסיות. פה למשל זה דוגמא טובה, או לחלופין לנסות בפורום ייעוץ פנסיוני ולנסות לקבל שם תשובות מקצועיות מיועץ פנסיוני מוסמך.

כמובן שבסופו של דבר תוכלי לרכוש את שירותיו של יועץ פנסיוני בלתי תלוי ולעבור תהליך ייעוץ פנסיוני אובייקטיבי ובלתי תלוי, שבסופו תוכלי לדעת באמת כמה את חוסכת ומה באמת ישאר לך בפנסיה.

מקווה שהועלתי במשהו. בהצלחה!

15.03.17 | 17:31

שולח לך קישור למאמר שכתבתי במיוחד עבור נושא זה

בהצלחה ויום נעים

שחר חיים ניהול פיננסים וביטוח

28.04.17 | 17:17

דרושים /ות עובדים /ות לעבודה קלה של הזנת נתונים.
העבודה היא בלהעלות מוצרים לאתר חדש שעלה לאוויר לפני כמה שבועות, העבודה היא קלה אבל מתאימה לאנשים שמוכנים לשבת על המחשב ולהקליד dropshipping30@gmail.com

12.06.17 | 22:01

כאשר אתה משקיע כסף, טוב שהוא נמצא בקרן השקעות גדולה ומנוסה, שלא תיסגר לך פתאום ותעלם לך עם הכסף. פנה עוד היום לבית השקעות  אלטשולר שחם, שם תהיה בטוח שהכסף שלך בטוח, ומניב לך תשואות יפות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פנסיה וגמל
בחר
בחר