האם יש משהו שיכול להוציא את שחר פאר מהשנה האחרונה????

האם יש משהו שיכול להוציא את שחר פאר מהשנה האחרונה???? קודם כל אני רוצה לציין שהיא ללא ספק המשיכה את התהליך של סמשנובה יצרה קודם,והוא להכניס את טניס הנשים הישראלי,לתחומי הענין של הישראלי חובב הספורט. ועשתה את זה ממש יפה,ובצורה הרבה יותר מרשימה,מה עוד שהיא גם יצרה רגש הזדהות,כי מדובר פה במישהו שנולדה גדלה,והתחנכה כאן,ולא ביבוא של ידע או טיניסאית ממקום אחר,ולא התחנכה כאן אלה קיבלה ידע במקום אחר(הערה:אין אני מתכון מהבחינה הזהות של אנה,אלה מבחינת צבירת הידע ביסודות). מצד אחד :דווקא בצחילת הדרך היו כל כך הרבה דברים שהיא היתה צריכה לשנות והרגישו את זה לאורך כל המשחקים שהיא פשוט הייתה הרודפת,וכך למרות שהיא לקחה כמה משחקים,ואפילו טורניר,ידעו כולם שזה עדין חלש... הפרדוקוס התחיל דווקא שהיא הצליחה לשפר המון אלמנטים במשחק שלה (כמו רשת,סרב)וכו---ונתנה כמה פייטים מאוד יפים ומכובדים מול טניסאיות מדיהמות,בעיקר מרוסיה(מהצמרת)...ודווקא שהכל ניראה פתאום שהולך להצליח פתאום לאורך תקופה של כמעל שנה פשוט היא ניראת ממש לא טוב(בערך מהזמן שהיא השתחררה מהצבא)....עד כי אני כבר לא בטוח עם לא עדיף לה איזה פסק זמן כולל מטניס לתקופת מה.... מה לדעתכם ניתן לעשות,איזה ניתוח אירועים הייתם חושבים שהיה ראוי לה??? דבר נוסף מענין שהיא הצליחה היה ניראה שדודי כאילו עובד על נוטרל,מתאמץ רץ בעולם ולא מצליח להכינס להילוך ריאשון,ופתאום כמה ששחר ניחלשת ככה הוא מתקדם,והשיא שלא מגיע בדיוק שהשיא של השפל ששחר מגיע... האם יש קשר-מבחינת צוותי אימון????? כהן אבשלום צרלי icarus5
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טניס