16.01.08 | 14:37
סיכום אירוח עם הטניסאית יוליה גלושקו, 29 בדצמבר 2007
אהלן יוליה, מה המטרות שלך לשנה הקרובה?? - להכנס לסבב הבוגרות,לשחק הרבה תחרויות ולקדם את הדירוג שלי. *** קודם כל, בהצלחה בעונה הקרובה! וישר לשאלות: 1. האם השנה את תשחקי יותר טורנירים בבוגרות מאשר בשנה שעברה? אם כן, באיזה טורנירים? 2. האם יש אלמנט בטניס שלך שעבדת עליו במיוחד במשך הפגרה? 3. מה הציפיות שלך לשנה הקרובה? (דירוג, הישגים וכו') ושוב, שיהיה המון בהצלחה, וכולנו מקווים שתהיה לך ולכל הטניסאים והטניסאיות בארץ שנת טניס מוצלחת! - תודה רבה אני אשחק רק בוגרות השנה כנראה לא אשחק נוער בכלל אני עושה תקופת הכנה בינואר ואחרי גביע הפדרציה אני כנראה אטוס לאירופה לשחק שם כמה תחרויות. אני רוצה להתקדם בדירוג בוגרות ולהגיע לסביבות 300 בסוף השנה. *** היי אני מתאמנת במרכז הטניס יפו בתוכנית התחרותית הייתי רוצה לדעת קודם כל הכין התחלת לשחק טניס ועל מה לדעתך הכי חשוב לעבוד בשביל ליהיות שחקן תודה מראש.. נ.ב- הצלחה רבה בגביע הפדרציה קניתי כרטיסים ואני אבוא לראות ולעודד!!! - יופי כל הכבוד.. תמשיכי לעבוד קשה! תלוי בת כמה את.. אני חושבת שקודם כל אני צריכה מאוד להאמין ולאהוב את זה! ובכל שלב צריך לעבוד על דברים שונים:) בהצלחה! *** יוליה שלום .היית שותפה להעפלה ההיסטורית של הנבחרת לרבע גמר לאחר ניצחון משכנע באוסטריה בו גם שותפת ..ספרי קצת על ההשתלבות שלך בנבחרת? על האווירה בנבחרת?איך זה להיות ביחד עם שחקניות כמו שחר פאר וציפי אובזילר?.והאם את מאמינה שאפשר לעשות את הבלתי יאומן ולנצח ברמת השרון את נבחרת רןסיה הגדולה?.תודה. - הייתי בשני מפגשים עם הנבחרת.בקנדה ובאוסטריה! בהתחלה כשדדי (הקפטן) אמר לי שאני בנבחרת נורא התרגשתי אבל גם נלחצתי קצת.בסופו של דבר זה להיות עם החשקניות הטובות בעולם כל יום כל היום בשמך שבוע וזה קצת מלחיץ. אבלאני חושבת שהשתלבתי טוב.מאוד כיף לי איתן,הן עוזרות לי המון, אני לומדת מהן המון והן עוזרות לי ללמוד ולהתקדם! כמו כן באימונים אני לא מאתמנת איתן כל הזמן אבל כשכן זה מעולה בשבילי.אני מאוד מאוד גאה ושמחה להיות חלק מהנבחרת המדהימה הזאת! וכמו שאמרתי בתגובה הקודמת זה 50 50 כמו בכל משחק טניס. אני לא יודעת אם ננצח או נפסיד אבל מה שבטוח אנחנו הולכים לתת את ה100% !!!!!! *** ספרי קצת על ההכנות של נבחרת הפדרציה להתמודדות מול רוסיה. מתחילים לחשוב על זה ולהתרגש? מה הסיכויים שלנו? - אני חושבת שהתחלנו להתרגש מאז שראינו שאנחנו מולם ושזה בבית!! אני אישית מאוד מאוד מאוד מאוד מתרגשת! ואני בטוחה שגם שאר הקבוצה! זה משהו שעוד לא היה בארץ וזה מאוד מיוחד! אני חושבת שאנחנו קבוצה מאוד מאוד חזקה!יש לנו הגרלה קשה אבל הסיכויים הם 50 50 כמו בכל משחק טניס! הולך להיות מאוד מרגש! *** האם המאמנים שלך אוסרים עלייך לקיים יחסי מין לפני תחרויות? - המאמנים שלי לא מגבילים אותי בדברים שקשורים לחיים בפרטיים שלי אני חושבת (וכך גם הם) שאני ילדה מספיק גדולה בשביל לדעת מה טוב בשבילי! *** ראשית, תרשי לי לאחל לך הרבה הצלחה לעונה הקרובה. ציינת שאת נוסעת לאירופה אחרי הפדרציה. באיזה טורנירים את מתכוונת להשתתף? מתי, פחות או יותר, את רוצה להתחיל להיכנס לטורנירים ברמת TIER 3-4? בנוסף, ציינת שאת רוצה להגיעה לסביבות המקום ב300. אין לך שאיפות קצת יותר גבוהות, הרי עונה שלמה בבוגרות תביא אותך לשם ממילא (פחות או יותר)? - אני כן רואה את עצמי עוד כמה שנים איפה ששחר היום! אני חושבת ששחר היא שחקנית מדהימה,היא עובדת מאוד מאוד קשה והיא מאוד חזקה בראש! מחוץ למגרש היא ממש חמודה.הייתי איתה בפדרציה והיא הייתה ממש נחמדה אלי,היא עזרה לי הרבה.מאוד חמודה:):) *** שלום יוליה. קודם כל אני מאחל לך בשמי ובשם כל הפורום הזה הצלחה גדולה השנה. יש לך ציפיות השנה לאיזה גרנד סלאם? איך הייתה ההרגשה להעפיל לבית העליון עם הנבחרת? תעני לי בכנות- ראית שיפור משמעותי אצל שחר פאר מאז ששינתה את צוות המאמנים שלה? באיזה מיקום את חושבת שתסיימי את השנה? איזו שחקנית את הכי אוהבת בסבב?למה? איזה שחקן את הכי אוהבת בסבב?למה? - קודם כל תודה רבה. אין לי ציפיות לגרנד סלאם השנה כי אני לא משחקת נוער יותר ובוגרות אני לא חושבת שזה היגיוני השנה. זה היה אחד הדברים המרגשים!! אני לא חושבת שאפשר להבין את ההרגשה עד שאתה לא שם!!אנחנו באמת נבחרת מדהימה עם לב ענק! אני לא חושבת שאפשר לראות שינוי כל כך מהר שחר עובדת איתם בסך הכל חודשיים או משהו אבל מה שאני כן יכולה להגיד זה שהיא משחקת מעולה,היא חזרה לארץ בכושר מצויין ונראת יופי! יש כמה שחקנים שאני אוהבת. דיוקוביץ' הוא הפייבוריט שלי חוץ מזה שהוא שחקן מעולה הוא גם בנאדם נורא נחמד,הוא מדבר עם אנשים בגובה העיניים ואני מאוד אוהבת את זה. מאוד אוהבת את איבנוביץ' היא גם נורא חמודה. וכמובן שחר הגדולה מכולן!היא מדהימה,היא עובדת קשה,היא יודעת מה היא רוצה.אני מעריצה אותה על זה! *** מה את אומרת על ז'וסטין הנין ופדרר? אני פשוט חולה על שניהם. מהו המגרש החזק שלך? - אני חושבת שפדרר אלוהים והנין מדהימהההה היא שחקנית מעולה!! אני מאוד אוהבת את המחשק של שנהם הנין נראה לי לא אוהבת דשא אבל על מגרשים קשים ועל חימר היא מדהימה ופדרר..אין מה להגיד עליו.הוא מדהים על הכל.אבל אני חושבת שדשא הוא המגרש המועדף עליו. אפשר להגיד שהוא בלתי מנוצח על דשא.אבל הוא בהחלט מדהים על כל המשטחים! *** קודם כל, שיהיה לך בהצלחה השנה ובמיוחד בגביע הפדרציה! אז מה המטרות העיקריות שלך השנה? את תתמודדי השנה בטורנירי הצ'לנג'ר או שתתחילי כבר עם טורנירים יותר גדולים? - היי תודה רבה!! המטרות שלי זה להשתלב בסבב הבוגרות ולקדם את הדירוג! אני מאוד מקווה לשחק לפחות 2 3 תחרויות WTA (שזה מעל 100000$) אבל בעיקר הרבה 25000,50000,ו 75000 נראה איך הולך שם ונתקדם בהתאם:) *** מה המגרש המועדף עלייך? איזה סוג שחקנית את? (אני מתכוון אוהבת להגיע לרשת/נשארת בקו האחורי/את התקפית או יותר הגנתית ובאיזה מכה את הכי מסוכנת) - המגרש המועדף עלי הוא חימר,אני מאוד אוהבת את מגרשים הקשים אבל מרגישה יותר נוח על החימר. אני חושבת שאני שחקנית אגרסיבית מאחורה.אבל בתקופה האחרונה אני עובדת על לבוא יותר לרשת ולסיים את הנקודות מהר יותר! הסרב שלי השתפר בזמן האחרון ואני מאוד אוהבת את הפורהנד שלי:) *** - חברה היה כיף מאוד!! שיהיה לכולם בהצלחה. ואם יש עוד שאלות אתם בהחלט יכולים לכתוב לאורן. שבוע טוב:) יוליה *****
19.02.08 | 18:34

ליוליה...

יוליה שלום... קודם כל אני מאחלת לך הרבה הצלחה ורק שתדעי "שהשמים הם הגבול" ותדעי שבשביל להגשים צריך לחלום ואני מאמינה שאת יכולה להגיע להישגים גבוהים!!! רציתי להגיד לך שאני משחקת טניס ושהשאיפה הכי גדולה שלי לעתיד היא להיות כמוך ולשחק טניס.. אני יודעת שטניס זה מקצוע מאוד לא פשוט שדורש השקעה והמון מאמצים! האם תוכלי לתת לי טיפים כיצד להתקדם ולהשתפר... תודה אור...
08.04.10 | 14:26

תלחצו על זה (לא בטוח שזה יעבוד)!!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טניס
בחר
בחר