20.11.16 | 12:13
שייט מדהים ליעד קסום

אם אתם מחפשים את השייט המושלם, אני באופן אישי ממליצה על הקריביים. אין ספק שמדבור ביעד מדהים יוצא דופן ופופולרי ברמה אחרת.  הים הקריבי, המשתרע מפלורידה דרומה עד לחופים הצפוניים של דרום אמריקה, הוא מקווה המים החמישי בגודלו בעולם. שטחו כ- 2.5 מיליון קמ"ר, מעט יותר מאשר הים התיכון.

האיים הקריביים הם ארכיפלג של איים היוצרים מעין קשת לאורך כ- 4000 ק"מ מקובה ועד טרינידד הסמוכה לחופי ונצואלה. בשטח זה אלפי איים ואיונים, מתוכם כ- 50 מיושבים. מספר זה אינו כולל את איי הבהאמאס ואיי ברמודה הצפוניים יותר.

האיים ידועים גם בשם: איי הודו המערבית שהוא השם אותו נתן קולומבוס בהגיעו לאזור בשנת 1492 מכיוון שחשב בטעות שהגיע לחופי הודו. הספרדים והצרפתים שהגיעו מאוחר יותר קראו לאיים "האיים האנטיליים" על שם האי המיתולוגי באוקיאנוס האטלנטי "אנטיליה". השטח הכולל של כל האיים הוא 145,000 קמ"ר.

למגוון גדול במיוחד של חבילות שייט לקריביים היכנסו עכשיו ל http://caribbean-cruise.golden-tours.co.il/

02.03.17 | 20:55

הי

תודה על ההמלצה! אני מסכים בהחלט! שייט קסום יכול להיות חוויה נפלאה כזוג ולכל המשפחה. כמה פעמים יצא לכם בנופש אחד לבקר בכמה מקומות וחופים מהממים, ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות, מחדר מפנק עם מרפסת ונוף לים, ומהרבה אוכל טוב ואיכותי? אני יכול להמליץ לכם בחום על שייט באירופה בדיוק בשביל התענוג הזה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר