נופש בארץ

נופש בארץ

שלום רב. נופש בארץ לא ממש הצלחתי לחפש באתרים אחרים בנוחות ואצלכם החלוקה של מלונות בארץ לפי ערים מאוד עוזרת לי בחיפוש של נופש בארץ או מלונות בארץ. תודה
מנהל הפורום
250+

קלב הוטל אילת

רע ! פשוט רע ! הערב הגיעה קבוצת בחורים ובחורות לפני גיוס לנופש ל 3 ימים. לא קיבלו אותם בגלל שלא מעל 21 - כולם מעל 18, כולם מתגייסים בקרוב אבל למלון הסנוב הזה הם לא טובים! "לכו, חפשו לכם מלון" אחר אמרו להם. זורקים חבורה לרחוב, אחרי נסיעה של שעות ללא כל רצון לעזור. הצעתי כאב לאחת הנערות ערבותי האישית וכרטיס האשראי שלי גיבוי לכל נזק . לא הסכימו וזורקים אותם לרחוב ! אם הנוער שלנו יקר לכם ויחס משפיל להם מעליב גם אותכם - לא ללכת למלון הזה, עד שילמדו !

צימרים

אני מאמינה שיש צימרים מעולים - רק צריך לחפש קצת צימר צימר ולא המון בבת אחת.
מנהל הפורום
250+

ממליץ על רשת מלונות - קראון פלזה שיש לה מלונות בירושלים, ים המלח, אילת, תל אביב, חיפה.

שלום,

אני מחפשת נופש באזור חיפה כמובן שמצאתי משהו מאוד נחמד במושבה הגרמנית מלון בוטיק שנקרא טמפלרס,

פשוט מדהים אך הייתי רוצה המלצה של מישהו מנסיון שלו אולי הוא מכיר עוד מלון בוטיק בחיפה ששווה להתארח בו והחוויה תהיה

טובה ונעימה.

שלום אנשים

אני רוצה להמליץ על אתר חדש שנפתח המקבץ את כל הצימרים בזכרון יעקב והסביבה. באתר תוכלו למצוא את כל הפרטים על הצימרים ודירוגים.  

תודה

שלום אנשים

אני רוצה להמליץ על אתר חדש שנפתח המקבץ את כל הצימרים בזכרון יעקב והסביבה. באתר תוכלו למצוא את כל הפרטים על הצימרים ודירוגים.  

תודה

שאני חיפשתי מלונות בירושלים, מצאתי את רשת דן והזמנתי סופש במחיר מאוד אטרקטיבי והמשפחה מאוד נהנתה.

שלום, אני מחפש מלון טוב בארץ, ברמה של מלון דן או הרודס - אך לאו דווקא באילת. אני מעוניין להפתיע את ההורי המבוגרים לחופשה בת ארבעה ימים לכבוד יום נישואיהם. אבא שלי, בן 84, אינו הולך טוב וזקוק לקביים ולעיתים גם לכיסא גלגלים, ועל כן, חשוב לי שיהיו מתקנים איכותיים ונגישים כגון מסילות נכים במבנה החיצוני, רמפות להורדעה והעלאה של כסא גלגלים, נגישות לבריכה ועוד.

כמו כן, מן הסתם חשוב לי מאד שהמלון יהיה באיכות הטובה ביותר - עם חדר אוכל מפואר או לובי שיהיה נעים ומפנק לשבת בו. דוגמה למלון כמו זה הינה מלון דן באילת

אשמח לתשובה מהירה ככל הניתן - יום הנישואים שלהם הולך ומתקרב (חודש יולי, יהיו נשואים 50 שנים).

תודה רבה מראש!!

אלי

ברצוני להמליץ על נופש קסום בצפון בחד נס!

מלון בוטיק יוקרתי כנען וילאג', מקום מפנק, מפואר ואינטימי המתאים לזוגות שרוצים להתנתק מהשגרה ולהתייחד בנופש מקסים עם נוף מדהים לכנרת!

להתרשמות מוזמנים להכנס לאתר הבית של המלון: http://bit.ly/1VLSzYG

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר