המלצות על בתי מלון בבורגס, האם מישהו מכיר???

אני לא מצליחה למצוא תגובות על המלונות הבאים: imperial bourgas beach sol nessebar palace אנחנו מחפשים מלון הכל כלול ושיהיה בקרבת הסאני ביץ שם הבנו שכל אזורי הבילוי לצעירים נמצאים? הם באמת נמצאים בקרבת מקומות הבילוי? אם מישהו היה באחד מבתי המלון או במלון נוסף שלא רשום פה בבקשה תרשמו תגובות שנדע אליהם. אנחנו רוצים לנסוע בסוף אוגוסט האם המועדונים והכל עדיין פתוחים שם?

הי רחל

אני יכול להמליץ על שני בתי מלון שנמצאים ביזור סאני ביץף 1. מלון חריזנטמה הוא מלון לא כל כך יקר ונחמד מאוד. לאתר הרישמי: http://www.hrizantema.com 2. ויקטוריה פאלאס שהוא מלון קצת יקר יותר וקצת יותר מפואר שמות המלונות הם לינקים לאתר המלון שתוכלו להתרשם בעצמכם. דבר נוסף אני הייתי מקדים קצת את הנסיעה מפני שסוף אוגוסט זו תקופה שבה עדיין קימות מסיבות אבל זה לקראת סוף העונה ואתם מפסידים את השיא. תומר מאיר מנהל הפורום
מנהל הפורום
250+

תודה רבה, אתה יכול בבקשה לענות לי לגבי המלונות שרשמתי לך?

האם הם נמצאים באיזור סאני ביץ'? והאם הם טובים. תודה

אנחנו רוצים לנסוע ב27 לאוגוסט עד ל30 לאוגוסט, התאריכים האלו טובים מבחינת יציאה למקומות בילוי וכו"?

המלונות הנוספים

אני אישית לא מכיר את אף אחד מהמלונות ששאלת עליהם אבל צרפתי לך לינקים של המלונות. לינק של מלון אימפריאל נמצא בסאני ביץ : http://www.clever-hotels.com/en/Hotel/Imperial%20Bourgas/ את מלון בורגס ביץ אני לא מוצא אבל הוא נמצא בסאני ביץ http://www.nessebarpalace.com/ :sol nessebar palace לא נמצא בסאני ביץ תומר
מנהל הפורום
250+

אנחנו רוצים לנסוע ב27 לאוגוסט עד ל30 לאוגוסט, התאריכים האלו טובים מבחינת יציאה למקומות בילוי וכו"?

לגבי התאריכים

תראי זה כבר לקראת סוף העונה שם, עדין יש מסיבות אבל זה כבר כמעט סוף העונה שם. אני ממליץ לכם לטוס לקראת אמצע אוגוסט ולא בסוף אם זה מתאפשר לכם. תומר
מנהל הפורום
250+

מלון ויקטוריה פלאס

מלון מהמם ביופיו אך.....הכל בא על חשבון הנוסע.. אתם מאמינים שבחלק מהחדרים אין ארונות לאיכסון? ואוכל כמעט כלום..זה בגלל היופי של המלון..שבא על חשבונכם.ובכן אם כבר סעו למלון איברו סטאר מעולה.... מומלץ..בחום

הי רחל

אני יכול להמליץ על שני בתי מלון שנמצאים ביזור סאני ביץף 1. מלון חריזנטמה הוא מלון לא כל כך יקר ונחמד מאוד. לאתר הרישמי: http://www.hrizantema.com 2. ויקטוריה פאלאס שהוא מלון קצת יקר יותר וקצת יותר מפואר שמות המלונות הם לינקים לאתר המלון שתוכלו להתרשם בעצמכם. דבר נוסף אני הייתי מקדים קצת את הנסיעה מפני שסוף אוגוסט זו תקופה שבה עדיין קימות מסיבות אבל זה לקראת סוף העונה ואתם מפסידים את השיא. תומר מאיר מנהל הפורום

וויקטוריה פאלס בורגס.

חזרתי הבוקר משם,ממש לא מומלץ להתארח שם. אוכל זוועה וממש בקמצנות.חדרים לא מושקעים. רמת שרות ירודה מאוד ומתאימה ל 3 כוכבים בקושי.בקיצור,חבל על כספכם. 23-05-2010

ויקטוריה פאלאס-בורגאס

חזרנו ב26.9.10. המלון זוועתי, יחס גרוע, ריח נורא דירוג של פחות מכוכב 1, קמצנות במגבות, לא מנקים חדרים, ארוחת בוקר גרועה אפילו יותר מבצבא, לארוחת הערב אפילו לא הלכנו אחרי הביקור הראשון,היחס במלון מזלזל ממש חבל על הכסף ועל הזמן כבר היה עדיף להשאר בארץ.

אזהרה למלון ויקטוריה פאלאס

חזרתי אתמול ממלון זה..... אנא שמעו ...אל תתקרבו לשם .... זוועה...גועל...מתייסים אלנו כסוג ב'....

חבילת ספא

אפשר לדעת מאילו סיבות לא להתקרב לשמה? כי קניתי חבילת ספא במלון וזה דיי מבהיל אותי פתאום לשמוע לקוח לא מרוצה?

חבילת ספא

אפשר לדעת מאילו סיבות לא להתקרב לשמה? כי קניתי חבילת ספא במלון וזה דיי מבהיל אותי פתאום לשמוע לקוח לא מרוצה?
אני לא מצליחה למצוא תגובות על המלונות הבאים: imperial bourgas beach sol nessebar palace אנחנו מחפשים מלון הכל כלול ושיהיה בקרבת הסאני ביץ שם הבנו שכל אזורי הבילוי לצעירים נמצאים? הם באמת נמצאים בקרבת מקומות הבילוי? אם מישהו היה באחד מבתי המלון או במלון נוסף שלא רשום פה בבקשה תרשמו תגובות שנדע אליהם. אנחנו רוצים לנסוע בסוף אוגוסט האם המועדונים והכל עדיין פתוחים שם?

היי מלון פלטיניום מלון טוב מאוד לא להיתקרב למלון ויקטוריה פאלס מלון יפה אבל זבל אני היתי שם ליפני שבוע וחרה של מלון

שלום רב,

ברצוני להזהיר את כל המעוניין בנופש בבורגס, לא להגיע או להתקרב לויקטוריה פאלאס. האוכל מזעזע, המקום מטונף השרות מעליב.

חבל על הכסף שלכם, על האכזבה ועוגמת הנפש שתעברו.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
וואלה! טורס
בחר
בחר