מעצר ימים

מעצר ימים

אהלן וצהריים טובים ..

דוד וחבר קרוב שלי נמצא כרגע במעצר ימים ואני מתקשה קצת להבין במה מדובר,
ואיך ניתן לטפל בעניין ..
אני מחפש עו''ד שמתמחה בתחום שנקרא מעצר ימים,
ושיוכל לעזור לנו להוציא אותו מהמצב .

תודה על העזרה !

שלום חיים

איני מומחה בתחום הפלילים, בטח לא בפן המשפטי שלו, אולם נקלעתי לצערי לסיטואציה פלילית, ובמשך כמה שנים טובות הייתי מעורב בהליך משפטי, שלשמחתי נסגר לפני כמה חודשים על הצד הטוב ביותר. אמנם איני יכול לתת לך הסבר מדויק מה בגין מעצר ימים, אבל אני כן יכול להמליץ לך בחום על עורך דין תותח ומקצועי שלבטח יוכל לסיע לכם בתקופה הזו. אני נעזרתי בו במהלך השנתיים המשפטיות האלו, והוא עדה עבודה נפלאה ונלחם למעני ולמען הצדק בצורה הטובה ביותר. מצרף לך את הלינק לאתר שלו, שם תמצא את כל הפרטים: lolik-law.co.il

היי חיים,

אם אתה רוצה למצוא מידע מקיף על מעצר ימים ולקבל ייעוץ מעורכי דין פליליים מעולים אני ממליץ בחום מנסיון אישי לפנות למשרד עורכי דין דביר רייכרט שורץ. אתה יכול לקרוא עוד בנושא מעצר ימים באתר של המשרד שלהם.

שלום חיים,

אם אתה מחפש מידע על עורך דין פלילי מומלץ הייתי ממליץ להסתכל פה

https://chronuscity.com/recommended/general/lawyers/criminal/

דרושים אנשים שיש להם קנסות פליליים או חובות בהוצאה לפועל, לעבודה קלה מהבית, כל מי שיש לו קנס פלילי מהמדינה או פיצויי שהוא צריך לשלם למתלוננים, יש לנו עבודה בשבילו לפרוייקט חדש לטווח הארוך, שגם תעשה לכם כסף מהבית, וגם תוציא אתכם מהחובות, המודעה פונה לנשים וגברים כאחד, לפניות שלחו לנו מייל earnfromclaims@gmail.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פלילים
בחר
בחר