11.03.11 | 16:07
עבודות שירות
אני מבצע כרגע עבודות שירות לתקופה של חצי שנה. בהלך העבודה נפצעתי, ועקב כך קבלתי וצברתי חופשה של 30 יום. (אני מדגיש שחופשה זאת היא עקב תאונת עבודה ולא חופשת מחלה, כולל טופס 250) בכללים והוראות לעובד שירות שנמצא באתר שירות בתי הסוהר http://www.legal-discussion.co.il/ בסעיף זכויות כתוב "ימי היעדרות עקב תאונת עבודה שארעה בזמן ובמקום העבודה שלגביה קיים אישור רפואי על אי יכולת ניידות ואי יכולת להגיע למקום עבודת השירות (מותנה בהצהרה ובאישורים מתאימים) יבואו במניין ימי הריצוי". שאלתי היא : מה הכוונה אי יכולת ניידות??? מה הכוונה אי יכולת להגיע למקום עבודות השירות??? רק אם יש לי גבס ברגל או בכסה גלגלים אז ימים אלו נספרים במניין הימים?? או לחילופין, מספיק שיש אישור רופא על ימי החופשה ולא משנה מה כואב ולא צריך לספק הסברים?? שאלה שניה: במידה ובתקופת עבודות השירות אני עובד בערב בעבודה נוספת, האם אני יכול להמשיך לעבוד באותה עבודה אם אני נמצא בתאונת עבודה מעבודות השירות???
17.03.11 | 08:00

תשובה

הכוונה היא שיש לך אישור על אי יכולת ניידות . ימי חופשה עקב מחלה - זה לא מספיק בכדי להיעדר מעבודות השירות - אתה חייב להתייצב אך לגבי טיב ואופי העבודה - זה יעשה על פי האישורים הרפואיים אשר בידך. בברכה שימי קדוש, עו"ד מנהל פורום פלילים בוואלה shimi2@zahav.net.il
21.03.11 | 15:24

אם אתה עובד בערב בעבודה פרטית מדוע אינך יכל להיות בעבודות השירות??

יכל להשמע שאתה מנסה להתחמק מהעונש, אם מצבך הרפואי מאפשר לך לעבוד בערב, מדוע אינך יכל לעבוד בעבודות השירות??
11.05.16 | 11:07

האם ניתן לרצות עבודות שירות בשבת ובחג ואם כן האם הן נחשבות כשעות רגילות או לפי חוק השבת והחג?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פלילים
בחר
בחר