חוקי לדרוש מבעל הבית..?

שלום! אני שוכרת דירה כבר כ-3 חודשים. חתמתי מול בעל הדירה על חוזה לשנה שלמה ואפילו נתתי לו צ'קים (דחויים) לכל השנה. הבעיה היא כזו: רק אחרי שהתחלתי לגור בדירה, החלו להפריע לי דברים שלא ייחסתי להם חשיבות בעת החתימה על החוזה. 1. בחדר המקלחת אין מקלחות (יש וילון במקום דלתות מקלחון, אבל הוא כל הזמן "נשאב" לתוך אזור המקלחת ונדבק לגוף כשמתקלחים... מאוד מקשה על התהליך). 2. בהמשך לסלון (מופרד בדלת הזזה) יש חדר נוסף, שאין בו חלון. יש רשת ותריסים, אבל לא חלון. הבעיה היא שמאוד קר בחורף, מאוד חם בקיץ ורועש כל הזמן, כי אי אפשר לבודד כמו שצריך. רציתי לדעת - אני יכולה, חוקית, לדרוש מבעל הבית להתקין מקלחון וחלון, למרות שהסכמתי לשכור את הדירה במצבה הנוכחי? תודה רבה לעונים!

ממש לא! את ראית מה לקחת

לא שכרת את הדירה בשלט רחוק, אולי אם היתה בדירה מקלחת עם דלת זכוכית והסלון לא היה כל כך מרעיש המשכירים היו דורשים יותר כסף עבור השכרת דירתם. מה שאת כן יכולה לעשו, זה למצא דייר חליפי שישכור את הדירה במקומך ובתנאים שאת שכרת את הדירה. כמובן לידע את בעל הדירה שאת מחפשת שוכר חילופי.

נכון, לגבי המקלחונים כפי שאת יודעת זה לא כזה זול כיום. אז גם לא בטוח שבעל הדירה יזכים. לגבי החלון, זה כבר עניין של יצירתיות ואולי גם עזרה מצד בעל הדירה. תמיד שווה לנסות

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר