השכרת יאכטות

השכרת יאכטות

שלום לכולם. אני מעוניין לשכור יאכטה לסופשבוע וביררתי בכמה מקומות והביאו לי הצעות מחיר. רציתי לשאול אם אתם מכירים עוד מקומות שאפשר לשכור שם יאכטות יד שנייה. זה האתר שבדקתי אותו - ושוב אלה רק יאכטות יד שנייה. אשמח להצעות מכל מי שמכיר. בתודה מראש, משה

מחפש להשכיר קרון שירותים מפואר

אני רוצה להרים בר מצווה בחיק הטבע וחשוב לי לשמור על נוחות מירבית. למישהו יש במקרה קרון שירותים ניידים איכותי (לא כימי)?

למה להשכיר יאכטה לא עדיף לקנות יאכטות יד שנייה

הרי ברור שאם קונים יאכטות יד שנייה אפשר להנות מהיאכטה כל זמן שאתה רוצה

אני אישית תמיד אוהלב לקפותץ ליאכטה ולצאת ללב ים כדי להרגיע את עצמי

ואני חושב שכל אחד צריך להרשות לעצמו להיות הבעלים של יאכטה 

היום שוק היאכטות למכירה הוא מאוד פתוח ומקבל אורחים ניתן להתרשם מהיאכטות העוגנות במזחים ולהחליט איזו יאכטה אתה רוצה לקנות גם אם לא יד ראשונה חדשה אפשר תמיד לקנות יאכטות יד שנייה

http://www.aquamarina.co.il/Pre_Owned_heb.html

ערב טוב
בשעה טובה אני וזוגתי החלטנו לרכוש דירה חדשה. ראינו כמה דירות והתעקשנו על מפרט טכני איכותי שחייב לכלול בין היתר טלוויזיה במעגל סגור, אינטרקום בחדרים בשביל התינוק שיבוא, אמבטיה יפה ועוד... אז נכון שהתקציב שעומד לרשותנו מאפשר לנו להשיג דירה אך ורק בפריפריה המרוחקת, אבל אלה הם הדברים שחשובים לנו ולא נרצה להתפשר עליהם.

מישהו במקרה יודע על סייל טוב של מטבחים קטנים ? אולי יש משהו מעניין בקיקה לפני שהם סוגרים?

תודה מראש
נטלי

אני מכירה את גלי הם דווקא די נחמדים ואני יודעים שהם מוכרים כלי שיט 

http://galigal-yachts.co.il

לך על "תומר-ים" הם מתמחים בהשכרת יאכטות. אני השתמשתי בהם ולא התאכזבתי. בהצלחה. 

אם בכלל זה אקטואלי או שאוליי זה יעזור למישהו אחר, מרכז השייט מתמחים בהשכרת יאכטות וחוויות ים ,כגון שייט רומנטי,שייט למסיבות ,יאכטות להצעות נישואין,ואפילו צימר על המים שווה לבדוק פרטים לפני שסוגרים.

אם ביאכטות עסקינן 
לאחרונה ביקרנו בעכו במסגרת אחת מחופשות החגים האחרונים ונהנו מאוד משייט בעכו - באווירה קסומה, למרות שהנו משפחה די גדולה היה מקום לכולם המפעילים היו נחמדים ואפילו הזמינו את הצעירים מבינינו לשייט בסירות טורנדו מהירות 

פשוט מומלץ לאוהבי הים ולקבוצות !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: caroline1010
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר