שוכרת שלא עומדת בהתחייבויות...

הדירה שלי מושכרת מזה כשנה ורבע. החל מינואר 10' השוכרת לא שילמה את מיסי ועד הבית. פניות חוזרות ונשנות של ועד הבית ושלי בעניין נענות ב"כן, השבוע אני משלמת!) אבל כלום לא קורה. יש בידי צ'ק ביטחון פתוח מוסב לועד הבית אבל אני חוששת לתת אותו כרגע ולהישאר ללא הביטחון הזה להמשך התקופה. כמו כן בתקופה האחרונה אני "רצה" אחרי השוכרת בעניינים אחרים (לא חובות) אבל היא לא עונה לטלפונים. בקיצור, הנשמה יוצאת על כל דבר ודבר, מה שלא היה בשנה הראשונה לשכירות. שאלותיי: מה באפשרותי לעשות בעניין ועד הבית? מה אפשר לעשות בעניין האי זמינות הבוטה שלה? (לא משיבה גם להודעות שאני משאירה!) האם אי קיום של תנאי זה (ועד הבית) בהסכם מאפשר לי להוציא אותה מהדירה? (דבר שממש אשמח לעשות!) ושאלה כללית: מה אני עושה אם בתום החוזה הדיירת פשוט לא מתפנה מהבית? (מתחילים כבר לרוץ לי סרטים בראש מה גם שהני שוכרת דירה בעצמי ותלויה בפינוי שלה. בכוונתי לחזור לדירתי בתום החוזה)

ושאלה "חמה" מהיום:

לפני מס' ימים כשכבר הצלחתי לתפוס אותה,קבעתי איתה פגישה להיום בבוקר להערכת שמאי על הדירה, כי אני ממחזרת את המשכנתא. הגעתי לדירה והיא לא היתה. התקשרתי אליה- לא ענתה. השמאי התקשר אליה- ענתה כמובן כי את מס' הטלפון שלו היא לא מכירה... אמרה שישנה אצל אמא שלה כי האוטו שלה מקורקע. כמובן שלא טרחה להודיע על כך מראש והשמאי הגיע במיוחד מת"א. התקשרנו אליה שוב כדי לבקש את רשותה להכנס לדירה עם המפתח שברשותי, אבל כמובן שכבר לא ענתה. שאלותיי: - האם מותר במקרה כזה להכנס לדירה בלי רשותה המפורשת? - אני רוצה הערב להודיע לה שמחר אנחנו באים שוב בשעה X ואם היא לא תהיה נוכחת אכנס. האם אני רשאית? - אילו אופציות אחרות עומדות בפניי? - איך לכל הרוחות אני יכולה להעיף אותה משם בהקדם??????????
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר