שכר דירה מופקע

אנחנו (זוג +3) שוכרים מזה חמש שנים דירה בת 3 חד' (2+סלון המחובר למטבח) שהיא חלק מבית גדול בו גרים המשכירים. בכל התקופה שילמנו שכר דירה של 400$ על פי חוזה שהתחדש אוטומטית, שילמנו בזמן וללא בעיות. בדירה לא היה מזגן כשנכנסנו ורק אחרי בקשות רבות הסכים ומאז אנו משלמים מדי חודש 100 ש"ח נוספים. כמו כן, דוד החשמל מצוי בבית המשכיר והוא זה שאחראי על חימום המים בימות החורף - מציאות שגררה הרבה אי נעימויות בעיקר בשעות מאוחרות כשלא נעים להתקשר (זוג מבוגר) ואנחנו אחרי יום קשה עם ילדים קטנים. אנו אמורים לעזוב עוד כחצי שנה. החוזה מתחדש בעוד ימים ספורים ובעלי הבית החליטו לעלות את שכר הדירה ל-500 בגלל ירידת ערך הדולר וכד' ולא היו מוכנים לקבע אותו בשקלים. ובנוסף העלו את תשלומי המים והארנונה לכדי מחצית מהסכום שהם נדרשים לשלם מהמועצה. רציתי לדעת : א. האם מגיעות לנו חשבוניות בעבור שכה"ד ? ב. האם אנחנו חייבים להסכים לדרישות המופקעות חוץ מלעזוב את הדירה ?

לא ברור

איך אתם אמורים לעזוב עוד חצי שנה אם בעוד מספר ימים אתם מחדשים חוזה? כבר אין משמעות לירידת הדולר שהייתה מכיוון שהוא חזר לעצמו כמו לפני הירידה, אתם לא חייבים להסכים לדרישות הבעלים, אבל אם מסתיים החוזה תאלצו לעזוב. אם החוזה אמור להתחדש בעוד מספר ימים, תוכלו להודיע למשכירים שהתנאים החדשים מאלצים אתכם לעזוב, ואותם לחפש שוכרים עכשיו רק נשאלת השאלה, מי ישבר קודם.

ולא מגיעות לכם חשבוניות, המשכירים הם אנשים פרטיים ולא עסק.

הובלות דירות במחירים שפויים , מעבר דירה כל מס' שנים הינו תהליך קשה ומטלטל המשפיע על כל בני הבית , חברת הובלות וסטה מספקת שירותי הובלה בכל הארץ, אנו עדים למקרים בהם אנשים נאלצים לשכור דירה לתקופות לא ארוכות ניתן בהחלט לראות את הקושי שבדבר. נשמח לייעץ ותת שירותי הובלות דירות במחירים נוחים (אנו מאפשרים ללקוח לשלם באמצעות חיוב כרטיס אשראי ) 

חייגו לנייד: 054-346-30-77 אדווארד 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר