שכירות דירה

להשכיר חדר בתל אביב

בתור איש עסקים אני נוהג לחפש השכרת חדרים לפי שעה , אני לא אוהב להפגש בבתי קפה , פגישה בחדר במלונית הרבה יותר נחמד

https://www.facebook.com/groups/forent/

קבוצה חדשה של דירות להשכרה בפייסבוק.. נסו אותנו (:

שלום שמי עדי, ואני סטודנטית שנה שנייה, בעקבות עבודת סמינר אני עורכת סקר אנונימי בנוגע לפרסום דירות להשכרה. השאלון קצר, ואשמח לשתף אתכם בתוצאותיו. הוא נועד לבדוק דרך איזו פלטפורמה כדאי ועדיף לפרסם דירות ונכסים, והיכן אנשים מעדיפים לחפש דירות להשכרה כיום. אני יודעת שהתגובה הראשונה תהיה "לא" , אבל בכל זאת אם ביכולתכם להקדיש דקה מזמנכם, זה יעזור לעוד סטודנטית לקבל ציון בקורס (: 
מדובר בשני שאלונים שונים, במידה ואתם מתאימים לשניהם, אז אדרבה! 
שאלון אחד נועד למי שמשכיר נכסים ודירות, שאלון שני נועד לשוכרים או כאלה ששכרו או עומדים לשכור, או חושבים על לשכור יום אחד 
מודה לכם! 
שאלון למשכיר / בעל נכסים להשכרה: 
https://docs.google.com/forms/d/17QWfK98CBjhPgejEsPAHXJlmgGZ8NjU7t0Fr33IvuGQ/viewform?usp=send_form 

שאלון לשוכר, למי שעומד/חושב להשכיר ביום מן הימים... 
https://docs.google.com/forms/d/1Z16_1a4F6l2lnu5FOVhBqHWaolpl41Pm9150p7wjv0U/viewform?usp=send_form

שלום שמי עדי, ואני סטודנטית שנה שנייה, בעקבות עבודת סמינר אני עורכת סקר אנונימי בנוגע לפרסום דירות להשכרה. השאלון קצר, ואשמח לשתף אתכם בתוצאותיו. הוא נועד לבדוק דרך איזו פלטפורמה כדאי ועדיף לפרסם דירות ונכסים, והיכן אנשים מעדיפים לחפש דירות להשכרה כיום. אני יודעת שהתגובה הראשונה תהיה "לא" , אבל בכל זאת אם ביכולתכם להקדיש דקה מזמנכם, זה יעזור לעוד סטודנטית לקבל ציון בקורס (: 
מדובר בשני שאלונים שונים, במידה ואתם מתאימים לשניהם, אז אדרבה! 
שאלון אחד נועד למי שמשכיר נכסים ודירות, שאלון שני נועד לשוכרים או כאלה ששכרו או עומדים לשכור, או חושבים על לשכור יום אחד 
מודה לכם! 
שאלון למשכיר / בעל נכסים להשכרה: 
https://docs.google.com/forms/d/17QWfK98CBjhPgejEsPAHXJlmgGZ8NjU7t0Fr33IvuGQ/viewform?usp=send_form 

שאלון לשוכר, למי שעומד/חושב להשכיר ביום מן הימים... 
https://docs.google.com/forms/d/1Z16_1a4F6l2lnu5FOVhBqHWaolpl41Pm9150p7wjv0U/viewform?usp=send_form

מרכז הפעמון- קליניקה להשכרה בירושלים

מרכז הפעמון הוא מרכז רפואי פרטי בירושלים במסגרתו ניתנים שירותי רופאים בתחומים שונים ברמה מקצועית וגבוהה למטפלים ורופאים. האם אתם מטפלים ומעוניינים לשכור חדרי מטפלים להשכרה בירושלים? מרכז הפעמון בירושלים הוא המקום המתאים לכם ביותר.

האם אתם רופאים המעוניינים לשכור חדרי רופאים להשכרה במיקום מרכזי בירושלים? הצטרפו לרופאים ולמטפלים השוכרים חדרי רופאים להשכרה בירושלים במרכז הפעמון.

מתעניינים? צרו קשר עם מנהלת המרכז חיה בטלפונים 02-6249231 ,054-4521171

כתובת - בניין הפעמון, קינג ג'ורג' 3 ירושלים

מרכז הפעמון - קליניקה להשכרה ירושלים בתנאים הטובים ביותר למטפלים ורופאים!

להשכרה במודיעין, אנו מאפשרים לך למצוא דירה, כאן אתה יכול למצוא בדיוק את הדירה שאתה מחפש להשכרה . כדי לגור היום במודיעין מכבים רעות לא צריך להתפשר, אצלנו תמצא להשכרה במודיעין דירות, בתים, וילות, פנטהאוזים, דירות גן וקוטג'ים. במודיעין אפשר למצוא מגוון רחב של דירות להשכרה. 

דירות להשכרה במודיעין עם מרפסות, חצר וגינות מרשימות. במודיעין קיימת אוכלוסייה איכותית ומגוונת ומתאימה לרוב המגזרים.
רוב דירות להשכרה במודיעין כוללות מפרט עשיר ומוקפד., מתחם מגורים נעים, בניה מרווחת וחדישה ושכונות שקטות ושלוות. בכל האזורים תמצאו מרכז מסחרי, קופות חולים, בתי ספר וגני ילדים. דירה בצורת בננה
אנו מתמחים ויש לנו ניסיון רב ומלאי רחב של דירות להשכרה במודיעין 4 חדרים, דירות להשכרה במודיעין 3 חדרים, דירות להשכרה 2 חדרים וכן, דירות גן להשכרה במודיעין, התקשרו אלינו ואנו נמצא לכם את הדירה המושלמת בשבילכם.

לנו יש את הניסיון וידע רב השנים בכל השכונות במודיעין, השכונות הותיקות יותר והשכונות החדשות, שכונת מוריה בוכמן, שכונת הציפורים, שכונת קייזר, שכונת נופים, שכונת השימשוני וכד'.

דירות להשכרה במודיעין עלית גם ניתן למצוא אצלנו וכן יחידות דיור להשכרה במודיעין.
רבים בוחרים למצוא דירות להשכרה במודיעין ומוצאים כי זה המקום הנכון להקים משפחה ולחיות.

לפרטים ניתן לפנות אלי, 

אלונה שלי

להשכרה במודיעין

נו מאפשרים לך למצוא דירה, כאן אתה יכול למצוא בדיוק את הדירה שאתה מחפש להשכרה . כדי לגור היום במודיעין מכבים רעות לא צריך להתפשר, אצלנו תמצא להשכרה במודיעין דירות, בתים, וילות, פנטהאוזים, דירות גן וקוטג'ים. במודיעין אפשר למצוא מגוון רחב של דירות להשכרה. 

דירות להשכרה במודיעין עם מרפסות, חצר וגינות מרשימות. במודיעין קיימת אוכלוסייה איכותית ומגוונת ומתאימה לרוב המגזרים.
רוב דירות להשכרה במודיעין כוללות מפרט עשיר ומוקפד., מתחם מגורים נעים, בניה מרווחת וחדישה ושכונות שקטות ושלוות. בכל האזורים תמצאו מרכז מסחרי, קופות חולים, בתי ספר וגני ילדים. דירה בצורת בננה
אנו מתמחים ויש לנו ניסיון רב ומלאי רחב של דירות להשכרה במודיעין 4 חדרים, דירות להשכרה במודיעין 3 חדרים, דירות להשכרה 2 חדרים וכן, דירות גן להשכרה במודיעין, התקשרו אלינו ואנו נמצא לכם את הדירה המושלמת בשבילכם.

לנו יש את הניסיון וידע רב השנים בכל השכונות במודיעין, השכונות הותיקות יותר והשכונות החדשות, שכונת מוריה בוכמן, שכונת הציפורים, שכונת קייזר, שכונת נופים, שכונת השימשוני וכד'.

דירות להשכרה במודיעין עלית גם ניתן למצוא אצלנו וכן יחידות דיור להשכרה במודיעין.
רבים בוחרים למצוא דירות להשכרה במודיעין ומוצאים כי זה המקום הנכון להקים משפחה ולחיות.

לפרטים ניתן לפנות אלי, 

אלונה שלי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר