שכירות דירה

שכירות דירה

שכרתי דירה ברג לאחר חודש אמר לי בעל הדירה שאני יכולה לחנות בחניה של הבית חנתי ואחד הדירים אמר לי שאסור לי לחנות היות שהחניות בחצר הבית שיכות לשני דירים ושבעל הדירה שלי בעת שקנה את הדירה בחוזה הקניה שלו כתוב שהקונה קונה את הדירה ללא חניה החניות לא רשמות בטבו וזה שיך לרכוש המשתוף? הדירים שיש להם חניה סגרו אותי ואמרו לי כי בעל הדירה מנצל אותי להשתלט על חניה היות שבאת קניה הדירה חתם על חוזה שלדירה שאו קונה אין חניה ואחניות שיש בבנין לא נרשמו בטבו זה לא אנין שלו בינתים אני לא חונה בגלל שסגרו אותי וכן קיבלתי מכתב מעוד שאני לא יכולה לחנות בחניה ושבעל הדירה לא יכול לתת לי רשות בגלל שאו קנה את הדירה יש סעיף שלדירה אין חניה השמח לקבל את תשובה הפורום אנו זוג צעיר ולא מבינים עים מותר לנו לחנות בחניה על עים בעל הדירה קנה דירה ורשום שאין חניה או יכול להגיד לנו לחנות בחצר הבית החניות קימות בבנין 25 שנה סה 3 חניות בבנין 5 דירים סליחה על בילבל המוח נ.ב אני דיסלקט סליחה על שגיעות

השכרת דירה

דיברתי עים דיר ואו הסביר לי שהחניה מסודרת מרצפת וקימת 25 שנה ולא יכול להיות שהמוכר שמכר את הדירה ויש לא דירה נוספת בבנין שאו גר בא ימכור דירה ולא יסביר לקונה שהחניות בחצר לא עברו בטבו בגלל סוכסוך בין הדירים ולכן רשם במפורש בחוזה שאדירה שאני שכרתי מהקונה אין חניה לי מותר לחנות? בעל הדירה לא מנצל אותי ומסבך אותי עים עוד תודה

השכרת דירה

שלום רוני לדעתי אתם נכנסים לתחום שהוא לא ברור שכדאי לתת לבעל הדירה להבהיר את מצבכם בקשר למקום החניה יכולים להיות כמה מקרים : א. בתשריט הבית המשותף חניה מס' X1 צמודה לדירה X - במקרה זה המצב ברור אם לדירה צמודה חניה יש לכם ורק לכם אפשרות לחנות ב. החניות משותפות ומוגדרות כרכוש משותף - כל הדיירים חונים בכל המקומות - גם כאן יש לכם אפשרות לחנות ג. החניות לא הוצמדו לדירה מסויימת אך בחוזה מכירת הדירה נמכרו לדירה מסויימת - מתוך הוצאתם מהרכוש המשותף אך לא נרשמו בתשריט הבית המשותף כהצמדות לדירה מסויימת זה לדעתי המצב - ומכיון שכך תנו לבעל הבית לנהל את העימות באם ישלכם מקום חניה או לא הערה : אם המחיר בחוזה השכירות כולל גם תשלום עבור מקום חניה ואין לכם אפשרות לחנות אתם יכולים לדרוש הפחתת שכ"ד בברכה דורון ברינקר שמאי מקרקעין

שכירות דירה

בחוזה הקניה של בעל הדירה רשום שהקונה קונה דירה ללא חניה והחניות בבנין שיכות לדירים בלי שום טרשים החניות בנסח טבו נמצעות על הרכוש המשותף אני מבינה שהמוכר מכר לא את הדירה ללא חניה אבל הקונה רוצה להשתלט אל חניה בעמצעתי רצני לדעת עים המוכר צודק ? ובעל הדירה מנצל אותי ואת בעלי עוד ששלח לנו מכתב שבו אסר אלינו לעמוד יכול לגרום לנו נזק כספי???? ושאלה אחרונה ותשובה ברורה 1 עים הקונה קנה את הדירה ללא חניה .רשום בחוזה יחול לתת לי רשות לעמוד בחניה?? בלי שום קשר למצב המשפתי של החניות בבנין

שכירה דירה

הבנין שיך לאח ואחות שרבו והאח מכר דירה בבנין הבנין בן 6 דירות ויש 3 חניות שלא נרשמו בטבו 30 שנה בגלל שזה היה במשפחה היום שנמכרה דירה יש להם בעיה האח שמכר את הדירה כתב בחוזה שהדירה נמכרת ללא חניה החניות נמצעות על הרכוש המשותף אבל המוכר אומר שהקונה ידע את המצב ושאו קונה דירה ללא חניה את זה הסבירה לי האחות המצב המשפתי שהחניות על הרכוש המשותף אבל לא הצמדו בגלל הריב בין האחים אני נמצעת בעסק רק בגלל שסכרתי דירה בבנין בחוזה השכירות לא רשום כלום על חניה ביום שנעמדתי יש לי בלגן עים האחות וגם עים עוד אני לא קיבלתי תשובה עים זה יכול לגרום לי נזק כספי איות ובעלי הדירות יש להם סוללת עוד ואני נורה רוצה תשובה במידה ויש

השכרת דירה

שלום רב הבעיה שלך לא יכולה להיפטר באמצעות פורום זה-העניין מסובך ודורש בחינה מחודשת של הגדרת השתרעות שטח הרכוש המשותף בבניין ותיק כאשר כבר המצב השתרש לאורך זמן אינני מבין מדוע אתה נכנס לעניין חוזי קניה של הדירה אותה אתה שוכר בלבד ?

שכירת דירה

אני יכולה לחנות כן או לו ע"וד של הדירים יכול לגרום לי נזק אני לא ילדה בעל הדירה עומר לי לחנות והדירים לא מרשים מה אלי לעשות?? בינתים עד שהדבר יתברר בן בעל הדירה לדירי הבנין אני בחורה לא בחור סליחה על בילבול המוח שגרמתי לך יום טוב

שכירת דירה

שלום רוני לאור כל מה שרשמת אין לי תשובה - המצב לא ברור צריך לבדוק לעומק את החוזים בברכה דורון ברינקר שמאי מקרקעין

מיסוי על השכרת דירה

האם צריך לשלם מס הכנסה כאשר אני משכירה את דירתי היחידה לשוכרים ב- 4800 שקל? ולחילופין אם אני משכירה לעמותה שרות לאומי האם צריך לשלם מס הכנסה על הסכום הנ"ל תודה רבה

שכירת דירה

שלום רוני לאור כל מה שרשמת אין לי תשובה - המצב לא ברור צריך לבדוק לעומק את החוזים בברכה דורון ברינקר שמאי מקרקעין

לבדוק חוזים?

חוזה שכירות בין עמותה לבין אדם פרטי בשווי של 4800 שקל, מה יש לבדוק כאן? האם צריך לשלם מס הכנסה או לא זו השאלה, או אם במקום עמותה זה בן אדם פרטי וביני האם צריך גם לשלם תודה רבה על התשובה

שכירת דירה

אני יכולה לחנות כן או לו ע"וד של הדירים יכול לגרום לי נזק אני לא ילדה בעל הדירה עומר לי לחנות והדירים לא מרשים מה אלי לעשות?? בינתים עד שהדבר יתברר בן בעל הדירה לדירי הבנין אני בחורה לא בחור סליחה על בילבול המוח שגרמתי לך יום טוב

בייביסיטר לדירה

לכול מי שמעוניין אני מוכנה לעשות בייביסיטר לדירה בת"א / רמת גן כולל טיפול בצמחים/חיות לתקופה של חודש- חצי שנה סטודנטית למדעי החיים מאוד אחראית עם גישה לבעלי חיים kh.element@gmail.com

שירותי ערבות לשכירות דירות ו/או משרדים

חברתינו מספקת שירותי ערבות לשכירויות, משכנתאות ובתי משפט. לייעוץ ושאלות נוספות נא לפנות בטל: 054-6963156 - מיכה. אשמח לעזור לכם בכל בעיה.

שירותי ערבות לשכירות דירות ו/או משרדים

חברתינו מספקת שירותי ערבות לשכירויות, משכנתאות ובתי משפט. לייעוץ ושאלות נוספות נא לפנות בטל: 054-6963156 - מיכה. אשמח לעזור לכם בכל בעיה.

כדאי לך לחפש דירה יד שנייה

כדאי לחפש דירה יד שנייה ולא בשכירות דירה יד שנייה תהיה זולה בהרבה מדירה חדשה , היא תהיה שלך ולא כמו בשכירות שאתה משלם למישהו כסף והדירה לא שלך בכלל הרבה משום מה נוהגים לבזבז את כספם בשכירות , אני אף פעם לא גרתי בשכירות. גרתי קצת אצל ההורים וחסכתי כסף במטרה לקנות דירה יד שנייה.

להשכיר חדר בתל אביב

בתור איש עסקים אני נוהג לחפש השכרת חדרים לפי שעה , אני לא אוהב להפגש בבתי קפה , פגישה בחדר במלונית הרבה יותר נחמד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שכירויות
בחר
בחר