שכחתי את הסיסמא ואת הפרטים לאימייל שלי!

יאללה זה כבר מוגזם כמה זמן צריך לחכות כדי לקבל סיסמא חדשה לאימייל??? שכחתי את הסיסמא לאימייל yotam_23@walla.co.il וזה חשוב כל הדברים שלי שם!! אני רוצה בבקשה שתשלחו את לי סיסמא חדשה לאימייל שיש לי כרגע שהוא yotamkadosh1@walla.co.il כדי שאני יוכל להכנס לאימייל הרגיל שלי!!!
הנושא נעול

תגובה מהתמיכה

נכון ל 22.11 בשעה 17:00, נשלח אלייך מייל בעניין שחזור הסיסמה מצוות התמיכה

בברכה,
צוות התמיכה של וואלה!

ניתן להיוועץ בדפי העזרה בכתובת help.walla.co.il

לעזרה נוספת ניתן לפנות במייל לכתובת support@walla.net.il

אוקי שלום שחכתי את הסיסמא והפרטיים במייל שלי לא היו נכונים אז אני לא מצליחה לשחזר אותם בבקשה תשלחו לי סייסמא חדשה למייל שלי pkurua@walla.com המייל שנתקע הוא marvat222@walla.com זה באמת חשוב כי אני צרייכה לשחזרר תסיסמאש ל הפייס שלי 

marvat

שלחתי לכם מללאא הודעותת!! זה ממש לא פייר!! היו לי שתי אימיילים ובאמת ששחכתי את הסיסמאות שלהם החזרתם לי הודעה ממש לא לעיניין שאמרתם לי זה לא אפשרי ושאתם לא מאמינים לי ! אני רוצה את הסיסמא שליי בבקשה אלו שני האימיילים koki550@walla.com או koki713@walla.com והשני diana2411@walla.com וזה האימייל שלי כרגע diana713@walla.com. תודה ואשמח לעזרה שלכםם!... שבוע טוב...

שלחתי לכם מללאא הודעותת!! זה ממש לא פייר!! היו לי שתי אימיילים ובאמת ששחכתי את הסיסמאות שלהם החזרתם לי הודעה ממש לא לעיניין שאמרתם לי זה לא אפשרי ושאתם לא מאמינים לי ! אני רוצה את הסיסמא שליי בבקשה אלו שני האימיילים koki550@walla.com או koki713@walla.com והשני diana2411@walla.com וזה האימייל שלי כרגע diana713@walla.com. תודה ואשמח לעזרה שלכםם!... שבוע טוב...

שחכתי את הסיסמה למייל שלי, ועכשיו אחרי שפרצו לי לפייסבוק אני לא מצליחה לאפס סיסמה כי אני גם לא מצליחה לשחזר את הסיסמה במייל שלי! המייל הוא noabarak11@walla.co אשמח אם תשלחו לי למייל noabarak3@walla.com את הסיסמה, זה נורא חשוב לי!!!!!!

שכחתי את הסיסמא למייל שלי, ועכשיו אני לא יכול לחזור למשחק שקניתי בכסף .. אני לא מצליח לאפס את הסיסמא שלי ...

המייל הוא: adi_rahamim999@walla.com אשמח אם תשלחו לי למייל adidosh962@gmail.com את הסיסמא, זה מאוד חשוב

שחכתי המייל תאזרו לי emo_10.pngואכשב אני לא יכול לעשות כלוםemo_21.png

שלום,

בנושא זה יש לפנות אל מחלקת התמיכה הטכנית
ע"י נושא הפנייה: "שכחתי סיסמא " בדף כתבו לנו.
http://help.walla.co.il/?w=/@restore

בברכה,
צוות התמיכה של וואלה!

ניתן להיוועץ בדפי העזרה בכתובת help.walla.co.il

לעזרה נוספת ניתן לפנות במייל לכתובת support@walla.net.il

שאני רוצה להיכנס לאימייל אחר שלי זה אומר לי ש "הסיסמא אופסה לצורך אבטחה " ושלחתי לכם בקשות ב "בקשה לאיפוס סיסמה " והבאתי לכם מידע ואת הסיסמא שהייתה שלי ולא שלחתם לי את האימיל

אני מתחנן תעזרו לי יש לי שם אימיילים חשובים 

אם תרצו אני יביא לכם כל מה שתרצו ממה שאני זוכר רק תעזור לי !!

שאני רוצה להיכנס לאימייל אחר שלי זה אומר לי ש "הסיסמא אופסה לצורך אבטחה " ושלחתי לכם בקשות ב "בקשה לאיפוס סיסמה " והבאתי לכם מידע ואת הסיסמא שהייתה שלי ולא שלחתם לי את האימיל

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה טכנית בוואלה!
בחר
בחר