מקווה שמישהו יכול אולי לעזור פה-וירוס במחשב

לפני יומיים קפצה לי בועה עם סימן אזהרה בתחתית המסך שאומרת שהמחשב שלי מאבד יכולת/מהירות/ומה לא ושאם אני רוצה לפתור את זה אז ללחוץ על סימן הקריאה(שהופיע הTOOLBAR התחתון). לחצתי ואז עלה מסך שאומר לי המחשב שלך ככה ככה וככה והוא בסיכון מיידי ושיש לי וירוס WIN.32 או משהו כזה. בכל מקרה הייה כפתור שהופיע באותו מסך ל"הסרת הוירוס"- כאן התחילה הבעייה והוא הפעיל לי כל מיני מסכים להורדנת האנטי וירוס שבסופו של דבר הגעתי למסך שבו הם רוצים שאני ארכוש את התוכנה-לא עשיתי את זה ומאז המסכים האלה קופצים כל הזמן-מה גם שהם התקינו לי את מה שנקרא TOOLBAR 7.1 שכבר הבנתי שזה וירוס בפני עצמו אבל את זה הצלחתי להוריד. התוכנת אנטי וירוס מציגה את עצמה כANTI SPYWARE וכל פעם שהיא קופצת היא מתחילה עצמאית לבצע "סריקות" ומוצאת איזה 170 וירוסים "קטלניים " לפחות כל פעם למרות שהמחשב עובד אותו דבר כמו שבוע שעבר ולפני שנה(למעט החלונות הקופצים האלה של התוכנה) ומה גם שהאנטי וירוס הרגיל של המחשב לא מדווח על כלום חוץ מהתוכנה הזאת שקופצת כל פעם. אז כן,הבנתי שיש לי וירוס(למרות שהמחשב עובד כמו שצריך) ואפילו יכול להיות שהוא סוס טרויאני(דווקא בגלל שהמחשב עובד כמו שצריך) אבל איך אני לעזעזל מוריד את התוכנה הזאת??? עשיתי כבר הסרה למרכיבים שלה שמצאתי אבל יש עדיין את התוכנה העצמאית שמבצעת סריקות ואת התוכנה שמציעה לי "עזרה" שאני לא מוצא להם שום שריד במחשב חוץ מהאייקונים שלהם בתפריט התחל... חשוב לציין שאחרי שהורדתי מהמחשב את המרכיבים שמצאתי(שאת הפיתרון הזה הבאתי מאיזה אתר אמריקאי) נעלם הTOOLBAR 7.1 והכל הייה בסדר עד אחרי 2 דקות באינטרנט שאז התוכנה התחילה עוד פעם לחגוג ולהזהיר אותי על וירוסים. מצטער מאוד על החפירות אבל זה משגע אותי וגם רציתי להזהיר את כל מי שייתקל בתוכנה שנראית מאוד כאילו WINDOWS מציע אותה(עם הלוגו והכל והיא קופצת מתוך הסרגל) שזה ממש לא מה שזה נראה... כל מי שיש לו עצות ופתרונות- אני ממתין בשקיקה... תודה
הנושא נעול

זה פשוט לא ניגמר,וזה צרה אמיתית,הבעיה היא שאני מנסה כבר יומים

זה פשוט לא ניגמר,וזה צרה אמיתית,הבעיה היא שאני מנסה כבר יומים,ולא כל כך מצליח כל מה שאני עושה,אפילו האנטי וירוס החוקי שלי ששילמתי תמורתו כסף לא עושה את העבודה(NORTON זה מאט את המחשב,ויש COOKI שעוקב אחרי האינטרנט וכמובן עוד יותר מאט. גם NOD32 לא מצליח בעבודה,מה שכן:יש למחוק ב LOCAL SETTING בתקיה בקבצים זמנים של אינטרנט-ב CNTECT IE5 -QBKCS2FM את ה INTALOR.HE.EXE זה וירוס . וזה נישלח כנראה מחברת PCSOD שישובת על I.P 67.55.81.200,80 כנראה שגם אני צריך עוד קצת עזרה

אנא פנה/י לפורום המתאים

בברכה,
צוות התמיכה של וואלה!

ניתן להיוועץ בדפי העזרה בכתובת help.walla.co.il

לעזרה נוספת ניתן לפנות במייל לכתובת support@walla.net.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
תמיכה טכנית בוואלה!
בחר
בחר