טיולי ג'יפים

טיולי ג'יפים באזור לכיש עמק האלה ובית גוברין

אלו מסלולים ארוכים מאד  הרבה מאד מערות חלקם עדין לא נחפר ולא ונבדק על ידי הארכיאולוגים, לכן לא מומלץ  להחפז ולהיכנס

לתוכם. בימות הקיץ כדאי לעשות את המסלול טיולי ג'יפים או בשעות הבוקר או טיולי ג'יפים  בשעות אחר הצהריים,החום באזור זה

קשה מאוד. ומפריע להנאה בטיולי גיפים בדרך כלל  מסלולי טיולי ג'יפים מתחיל בכביש ונכנס לאט לאט לשטח הפראי והקשה של

טיולי ג'יפים.רמוי באזורי טיולי גיפים אלו להכנס עם גיפים גבוהי גחון,מכיוון שיש באזור צמחייה גבוה שמשפשפת את תחתית  הרכב.

יש לנהוג בזהירות רבה בימי חורף בוציים מפחד התחלקויות מסוכנות על פי תהום.יש הרבה מאד בורות מים או בורות פעמון באזורי

טיולי ג'יפים אלו לכן לא לרדת בשום אופi מהמסלול ללא מדריך טיולי שטח המכיר היטב את השטחים הללו.רוב שטחי טיולי גיפים הם

שטחי אש לכן האפשרות לטייל באזור רק בימי שישי שבת וחג . אצלנו בהיי הגיפ טיולי גיפים בישראל יש אפשרות להתיעץ לפני טיול

ולכוון אותכם לאזור טיולי גיפים אשר תבחרו להגיע או בצפון או בדרום בנגב ובמרכז הארץ יוסי הלפמן מבעלי חברת היי הגיפ טיולי

ג'יפים יעזור לכם ביעוץ ללא תשלום 0522500575 להתראות בשטח

טיולי ג'יפים באזור לכיש עמק האלה ובית גוברין

אלו מסלולים ארוכים מאד  הרבה מאד מערות חלקם עדין לא נחפר ולא ונבדק על ידי הארכיאולוגים, לכן לא מומלץ  להחפז ולהיכנס

לתוכם. בימות הקיץ כדאי לעשות את המסלול טיולי ג'יפים או בשעות הבוקר או  בשעות אחר הצהריים,החום באזור זה

קשה מאוד. ומפריע להנאה בטיולי גיפים בדרך כלל  מסלולי טיולי ג'יפים מתחיל בכביש ונכנס לאט לאט לשטח הפראי והקשה של

טיולי ג'יפים.רצוי באזורי הללו להכנס עם גיפים גבוהי גחון,מכיוון שיש באזור צמחייה גבוה שמשפשפת את תחתית  הרכב.

יש לנהוג בזהירות רבה בימי חורף בוציים מפחד התחלקויות מסוכנות על פי תהום.יש הרבה מאד בורות מים או בורות פעמון באזורי

טיולי ג'יפים אלו לכן לא לרדת בשום אופi מהמסלול ללא מדריך טיולי שטח המכיר היטב את השטחים הללו.רוב שטחי טיולי גיפים הם

שטחי אש לכן האפשרות לטייל באזור רק בימי שישי שבת וחג . אצלנו בהיי הגיפ טיולי גיפים בישראל יש אפשרות להתיעץ לפני טיול

ולכוון אותכם לאזור טיולי גיפים אשר תבחרו להגיע או בצפון או בדרום בנגב ובמרכז הארץ יוסי הלפמן מבעלי חברת היי הגיפ טיולי

ג'יפים יעזור לכם ביעוץ ללא תשלום 0522500575 להתראות בשטח

מישהו עשה פעם טיול ג'יפים בירדן?

מעניין אותי פרטים מבוגר המסלולים שם...

מצרף לינק לטיול שאני מעוניין בו.

http://www.sands.co.il/world.php?c=7

תודה חברים

אני יכול להמליץ על הרבה אטרקציות בדרום הארץ. בתור מי שאוהב אקשן והרפתקאות יצא לי לעשות טיולי ג'יפים בדרום במסלולים מדהימים. אתם יכולים להתמכר לנוף המדבר מרוב שהוא יפה

טיול ג'יפים זה אחת האטרקציות האהובות עליי!!!

לי יש גם גיפ ואני אוהב לנסוע במסלול של פארק דרום בתל אביב עד יהוד לצידו של נחל אילון, מקום יפה לטייל - מומלץ

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ - ריכוז מסלולים - מרכז
בחר
בחר