עו"ד תאונות דרכים

שלום לכולם, לפני כחודשיים בני היקר ו-2 מחבריו ביצעו תאונת דרכים ברכב שלנו, כאשר בני נהג. התאונה לגמרי לא באשמתם, מאחר והנהג שנכנס בהם נסע באור אדום. בני וחבריו נפצעו קל, במזל! הנהג מסרב להודות שזו טעות שלו. אני יודעת שעלי לפנות לעו"ד תאונות דרכים חיפה אך איני בקיאה בפרוצדורה, מישהו יכול לייעץ? תודה

בכל תאונה למעט רכב עומד יש שני אשמים.

האחד נסע בצומת כשהאור ברמזור אדום. ובאותו עניין הנהג השני נסע בצומת שאינו פנוי. כך שאת נושא האשמה משאירים למומחים. וקיימים עורכי דין שהתמחותם היא בדיני תעבורה.

תאונת דרכים

לפני כשלושה שבועות הייתי עד לשתי תאונות דרכים. ביקשו ממני להגיע במקרה הצורך לתת עדות, אך אני חושש מהתנכלות מצד המעורבים בתאונה. האם בגלל שאני נמצא בתהליך משפטי של תביעת רשלנות רפואית אינם יכולים לזמן אותי?

האחד נסע בצומת כשהאור ברמזור אדום. ובאותו עניין הנהג השני נסע בצומת שאינו פנוי. כך שאת נושא האשמה משאירים למומחים. וקיימים עורכי דין שהתמחותם היא בדיני תעבורה.

כדאי...

שתתייעץ עם עורך דין מומחה לדיני תעבורה. הוספתי קישור תחת המילה תאונות דרכים למשרד עורכי דין שייצג אותי בעבר בהצלחה. אתה מוזמן לפנות אליהם. ולא, אני לא עובד שם ולא עושה להם שירותי שיווק - זוהי נטו המלצה!

מי האשם האמיתי קובע בסופו של דבר בית המשפט, ולא צריך להקשיב לכל מיני אנשים בעלי אינטרס בפורומים שרק מנסים לקדם 

עורכי דין בצורה לא אתית, בתור אחד שמבין עניין אני יכול להגיד לך בודאות שעורך שדין במקרה שלך הוא לא המלצה אלה חובה,

יש עורכי דין שמתמחים בתאונות דרכים כמו זה למשל. יש לנהוג באחריות זה כדי לא להגיע למצבים האלה.

המלצה חמה שלי על עורך דין תאונות דרכים. מקצוען אמיתי. 

בהצלחה! 

היי,

המלצתי היא שתקבעו פגישה עם עורך דין שמתמחה בתאונות דרכים ונהיגה בשכרות.

ייתכן כי הנהג היה שיכור ולכן אינו זוכר שנסע באדום, עליכם לבדוק את הנושא לעומק.

אם אינכם מכירים, ממליץ בחום על העו"ד הזה: עורך דין שעוסק בנהיגה בשכרות

בהצלחה!

בנושאים רגישים כאלה כדאי להתייעץ עם עורך דין תעבורה מומחה, זאת הדרך כדי להפחית דאגות, לפחות לעניות דעתי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני תעבורה
בחר
בחר