עורך דין קולקר

האתר שלו מלא בתודות ונראה כאילו מדובר בזיכויים.... אני עצמי הורשעתי בעסקת טיעון וקיבלתי חצי שנת שלילה. האם כדאי לערער - מה ידוע לכם על כך?

אם גליון ההרשעות שלך חשוב לך - ואתה מרגיש מקופח כי לא היית שיכור ולא הרגשת שיכור

אתה מוזמן. זו המשימה שלי ונראה מישהו שיעצור אותי. גם פיצויים כספיים מגיעים לך.

כל הכבוד - הייתה חקירה מאלפת

נציגת משרדי התייצבה לדיון כדי להיות נוכחת ולשמוע במקומי. אני הייתי עסוק. השתמשתי כבר באלמנטים מן החקירה הזו ואני רוצהלציים הבמיוחד את העובדה ששוטרים מגישים "פלט" בלי להיות מסוגלים להעיד על תוכנו ותקפות המימצאים בו בניגוד לפקודת הראיות ולחוק המחשבים. הבעיה היא ששופט תעבורה לא כל כך רוצים לשמוע על דיני ראיות ובעצם לא מתמצאים בהם באופן משביע רצון. אם גם עורך הדין הוא לא ברמה ראויה, (להבדיל אלף אלפי הדלות מאשר ארבל שהוא עורך דין בכל רמ"ח אבריו יודע חוק ונוהל לעומקם, ואיננו ירא את השופטים,) אזי שופטים כדוגמת שדמי או גרטי חוגגים וקובעים כללי דיון וחוק כראות עיניהם. עובדה שעד עכשו, ולמרות שהחוק תוקן ואין עוד שכרות שאיננה על פי עדות מדעית מדוייקת - הם ממשיכים להונות את הציבור ולומר אחרת.עורכי דין שאין להם ידע או עמוד שדרה להתנגד אוכלים את הלוקש הזה והציבור גם. אני מחזק את ידך אשר ארבל. כל הכבוד.

לא לחינם הלך הזרזיר אצל העורב

מה שנכון נכון, כנראה שהוא משיג לו הרבה קלינטים בגין דסרעו לגבי שכרות. "אם לא הרגשת שאתה שיכור" - ראיתם פעם שיכור שחושב שהוא שיכור ? גם כאשר הוא מתבוסס בקיאו הוא לדעתו, אינו שיכור. ולגבי עו"ד אשר ארבל: כפי שכבר כתבתי כאן, הקשתי בגוגל את השם הזה וזה מה שקיבלתי: האם הוא לא היה איש משטרה לפני שנהיה שופט תעבורה ? מתוך מאמר שנכתב לפני כשנתיים: "לפני 17 שנה, הבושה אכלה את השופטים." (נכתב על המשפט המשמעתי שנערך לשופטת הילה כהן.) .. באותו תפקיד, מעניין לציין, של תובעת בבית דין משמעתי של שופטים מטעם שר המשפטים, שימשה לפני 17 שנה עדנה ארבל, אז פרקליטת מחוז המרכז ורגע לפני מינויה לשופטת מחוזית בתל אביב. משהו רע עבר באותם ימים על בית הדין לתעבורה בתל אביב, כולל ביטולים לא מוסברים של פסקי דין למקורבים, החלטות של שופטים בתיקים שבהם כלל לא ישבו ומתנות תמוהות שהושארו לשופטים בדלפקי המזכירות. שחיתות וכוונת שוחד של ממש מעולם לא הוכחו, אך ההתנהלות הלא תקינה מצד השופטים באותם ימים הגיעה לכך שעניינם של שניים מהם, אשר ארבל ובן-שחר חריפאי, הגיע עד לפתחו של בית הדין. המשנה לנשיא העליון באותם ימים, השופט מנחם אלון, עמד בראש ההרכב; אהרן ברק ישב לצדו. רוב ההליכים המשמעתיים נגד שופטים לאורך השנים התנהלו בדלתיים סגורות, הרחק מעין הציבור. הבושה אכלה לא רק את השופטים הנאשמים, אלא גם את המערכת המשפטית כולה. אפשר גם לומר שלהם, לפחות, היתה עוד בושה: בשני המקרים הללו באו השופטים-הנאשמים והציעו מיוזמתם לפרוש מכהונת השיפוט, בשל כישלונם בעמידה בסטנדרטים שהתפקיד מכתיב. " האם זה אותו אשר ארבל או שיש שניים ?

אני יכול להמלעץ על עורך הדין אבי מרדן, תדבר איתי, ייעוץ ראשוני ללא התחיבות

תוכלו לקרוא קצת מאמרים מעניינים שהוא כתב:

טיפול בתיק תעבורה בבית משפט

נהיגה בשכרות

ביטול נקודות בדוחות תעבורה

"עשרת הדיברות" לתאונה עם נפגעים

מהי שיטת הניקוד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיני תעבורה